Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Size başka bir konunun altında bu sorununuza yardımcı olmak için 1-2 cümlelik bir şey yazmıştım fakat bu konuya da tekrar yazıyorum efendim.
    Arkadaşımızın dediği gibi mailiniz kara listeye alınmış olabilir veya diğer sorunlara maruz kalmış olabilir. Bu sorun için buradan, buradan ve buradan yardım alabilirsiniz. Düzelmediği takdirde lütfen Support ile iletişime geçiniz.

İyi Forumlar....

2. ___GiRdAp

___GiRdAp User

kara liste konusunda mail yolladım cevap ne zaman gelir bir bilginiz var mı lütfen beni anlamanızı bekliyorum hesabıma şuan başkası girmektedir teşekkürler.

3. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Support 48 saat içinde geri dönüş yapar efendim fakat genellikle bu kadar uzun süre sürmez. Umarım en kısa sürede çözüme ulaşırsınız.
    Yukarıda paylaştığım bağlantılardan tıklayıp çözümü kendinizde yapmaya çalışırsanız belki sorun çözülebilir.

İyi Forumlar...

4. ___GiRdAp

___GiRdAp User

umarım teşekkür ederim hassasiyetiniz için konu kapanabilir..

5. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Ne demek efendim. İsteğiniz üzerine konunuzu kilitliyorum.

İyi Forumlar...

6. kambalia

kambalia User

Uzun süredir gündemde olan denge yaması uygulamaya girdiğinde cyborgun, nimensisin ve hammerclawın son pasif bonusları ne olacak? bunla ilgili resmi bir link atarmısınız. Kullanıcılardan ricam lütfen kulaktan dolma bilgi ile konuyu yanlış cevaplamayalım zira bu gemiden birini alınca zaten yetenek süreleri uzadı en azından pasif bonusları ne olacak onları bilmek istiyorum. Özelikle cyborgun hasar bonusunun yerini darbe bonus olarak değişeceği söylenmişti bu iptal mi edildi yoksa hasar artık söylendiği gibi darbe olarak mı karşımıza çıkacak

7. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Planlanan Denge Yaması linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Kesin bu şekilde olurmu bilemeyiz bu sadece planlanan şeklidir.

İyi forumlar...

8. kambalia

kambalia User

Teşekkür ederim adminim bu durum da cyborgun hasar bonusunun değişmeyecek aynı kalacak değil mi? şuan %10 pasif hasar bonusu mevcut son yamadan sonra bunun yerine%20 darbe bonusu gelecekti bu iptal oldu anladığım kadarıyla doğru mu anlamışım? Yoksa bunlar forumda dönen asılsız açıklamalarmıydı?

9. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Şu an vuruşu etkin ama dengeleme gelince bu değişecek darbe bonus u eklenecek. Tabii bunun için daha baya bir zaman var belki farklı bir durum da oluşa bilir.

Daha önce de dediğimiz gibi Test server a gelmeden ne desek boş olur.

iyi forumlar.

10. PAİN

PAİN User

Dün normal palladium topluyordum.
    ancak bugün palladium kenarlarda çıkmadı.
    Sise girmeden pete toplattırıyordum(Toplama modu seviye 2).
    Palladiumumu gg ye çevirdikten sonra tekrar gittim sise yine kenarlarda yoktu.
    Artık palladium toplamak daha mı zorlaştırıldı?

11. Palladium artık demoda oldu. Eskiden çok kalabalık olurdu, düşmanlar bize toplatmazdı. Şimdi bot çıkınca millet kutuya atıyorlar, paladiuma giren kimse olmuyor. Haritada paladium çıkmaz yani.

12. Hayır hala herşey aynı. HAMMADDE toplama modülü 3 ve radar protokol alırsanız daha uzağa gider petiniz. Tekrar belirteyim palladium için HAMMADDE TOPLAYICI MODÜLÜ gerekiyor.

13. hyli

hyli User

14. seni gördüğüm yerde kesicem 2 hafta önce 1-7de arkadaşınla dalmasını biliyodun tr5de sana rahat yok ;)

hyli bunu beğendi.
  15. proxium ne ve ne işe yarıyor ?

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Yeni bulmuşlar ,maalesef bu konuda şikayetler geliyor.Lütfen supporta bildiriniz bu konuda gereği uygulanıyor.

Keyifli forumlar..

17. Mcqeen

Mcqeen User

Bu olay beta da oldu şuan son bölüme kadar zeta yapıyorum kamikaze seçiyorum ve çalışmıyor öylece slota vurmaya devam ediyor patlamıyor. Tekrar patlaması için pasif modu aktif edip tekrar kamikaze seçmem gerekiyor. Kapılarda böyle bir bug var. Bunu oyunu geliştiren ekibe iletirseniz güzel olur. Saten kapılarda 3 haftadır çok zorlanıyorum böyle hatalar olunca da insan üzülüyor. Birikiyor bardak. Gamma full kamıkaze yapmayı düşünüyorum. Böyle hata olursa bitiremem haklarım hep gider.

Son düzenlenen: 15 Aralık 2017
  18. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

PETinize kalkan yüklemeyiniz. Tamirli petler patlamakta geç kalıyor.

iyi forumlar.

Mcqeen bunu beğendi.
  19. Mcqeen

Mcqeen User

Kalkandan dolayı mı? Kutu toplatıyorum hemen ölmesin diye koyuyorum aslında :D

1 konfiye koymuyacağım

20. oyuna 1 aydır girmiyordum, girdiğimde custom tournament haritasına attı ve çıkış mümkün değil diyor ne yapmalıyım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.