Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sol üste git çıkış var oralarda bir yerde

2. selam...
    1 adet sorun ve 1 adet oyun sorunu şikayetim var ki defalarca yazdım supporta iszde raporlayın diye gündeme getiriyorum burada modlar.
    sorum , magma lf4 pwp hasarı diyor buaradaki pwp hasarı gemilere her yerde hasar mı demek ?
    yoksa gemilere pvp yani 41 42 43 44 45 de mi hasar bonusu demek ?

oyun sorunu ise , hızda herkül ağırda spatan yapınca spartanlı konfi mevcut darbe puanını vermiyor tamir olması gerekiyor belirli bir dp kadar , tıpkı spartan ilk çıkdığı gibi konfi değişince darbe puanı kaybı hatası gibi modlar bunu raporlarsa sevinirim.

3. buradaki pvp den harita anlamı çıkarmayın.. Player vs player yani. sadece oyunculara karşı etkili diğeri ise yani PwE ; yaratıklara karşı etkili..

4. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Öncelikle cevap veren arkadaşa teşekkürler. Arkadaşımızın da dediği gibi pvp ve pve oyuncu ve yaratıklara karşı etkili

Darbe düşme konusuna gelince bu konudan haberdarız ve gereken yerlere ulaştırıldı umarın en yakın zaman da çözüm üretilir.

iyi forumlar.

.KAPLAN bunu beğendi.
  5. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Zannedersem Uba dan bahsediyorsunuz. Eğer geminiz orada kaldı ise Support a ticket atınız size yardımcı olacaklardır.

iyi forumlar.

6. hyli

hyli User

kardeş gülmekle olmuyor 2 vs 2 de pert ettik gemilerinizi

7. skfsdfdsd tabi abini çağır dememiştim noldu kaçtınız son depar :D

oyundan yazsana sıkıysa burda forumdan yazıyon :D

ama şunu gördüm teke teke çıkmakta korkaksın :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Aralık 2017
  8. Alfisti35

Alfisti35 User

Merhaba , PVP haritasında hareket halinde gemi değiştiriliyor mu ?

Savaştaki gemi bir anda ortadan kaybolup başka bir gemiyle aniden gelebiliyor mu ?

9. Cillos™

Cillos™ User

Bir anda olamaz ama eğer eli çok hızlıysa 10-15 saniyede yapabilir. (Oyundan çıkıp girerek)

10. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Wız roketi ile sadece görüntüsü değişebilir onun dışında hareket halinde gemi değiştirmek mümkün değildir.

İyi forumlar...

11. Alfisti35

Alfisti35 User

Savaş halinde Spearhead gemisi vardı peşinden kovalıyordum bir anda ortadan kayboldu. Farklı bir gemi ile geldi. Wız roketi değil dediğim adam gemi değiştirdi vs atıyorduk daha kalkanım yenilenmeye başlamadan başka gemiyle geldi. Bu nasıl mümkün oluyor ?

12. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

İki farklı kullanıcı nicklerini birbiriyle aynı yapmış olabilir.

İllegal bir durum olduğunu düşünüyorsanız incelenmesi için support a kişinin profil linkini gönderebilirsiniz.

İyi forumlar...

13. uzayl80

uzayl80 User

1 ci sorum pazar günü galaksi kapılardan gelen pek çok ödül 2 ye katlandı diyor zetayı ilk 3 defa yaptım ilk 3 yapışımda 2 şer adet havoc aldım gecen hafta cumartesi sitenizden kaynaklanan bir sorun nedeniyle cumartesi gecesi oyna girip zeta yapmadım pazar yaptım nedense ne hikmetse gardesim o günden beri 2 sefer zeta yaptım boş geldi biri bunu acıklasın sebebini
    2.ci sorum eyer kapılardan gelen ödüller 2 ye katanıyorsa zeta için yazıyorum normal günde 25 anahtar pazargünü 50 anahtar peki burdan gelen uri neden hep sabit bu bütün kapı bitiş ödüllerini kapsamıyormu 50 anahtar verip özel günde35 bin uri hem normal günde 25 anahtar neden verilir biri bunu izaat etsin ben anlamıyorum bunu
    3 cü sorum bu hafta kronos geldi x2 geldi helix geldi ama zeus yok bu neden yok niye verilmedi bunuda acıklayın bi zamet + credili gemiler neden az herşey urimidir bu oyunda parası olan oynasın parası olmayan oynamasınmı diyorunuz bunuda acıklayın bana benim kafa basmıyor arkadas
    4 cü sorum tr servarlarını gezdim cogu chatte hep küfür vs vs oluyor milleti kesiyorsunuz onlarda küfür ediyo sanırım bunu anladım peki oyuncular neden gelişime desdek vermiyor palada bile adma dogruyorlar 2 gün önce biri aglıyodu palada kesildim diyee biraz anlayışlı olunsa bence hiçde fena olmaz millet oyunu bırakacak bu gidişle artık güçlü oyuncular npclere botlara dalar artık

Son düzenlenen: 17 Aralık 2017
  14. Darion26

Darion26 User

1- Her kapıdan ödül alamazsın bunu kafana iyice yerleştir. Ben 15 kapıda havoc fulledim x2 gününde itirazım var mı ? yok.
    2- Gelen uridium sabit olmasaydı1 kapıyla 10 kapıdan fazla dönülebilirdi, yani hiç kimse haritada bulunmazdı.
    3- Her hafta zeus günü gelecek diye bir kaide yok, belli ki 1-2 sene öncesini hatırlamıyorsunuz. Ayrıca gemiler uridium ile alınabilse bile genel olarak kullanılanlar krediyle yani açık arttırma yoluyla alınabiliyor.

15. uzayl80

uzayl80 User

mademn öyle ilk 3 yapışda neden 2 tane verdi ?? ozman cifte ödül katlandı diye bişey yok o zman hikaye yani sözde adı var kendi yok

16. Darion26

Darion26 User

Şansınıza ardarda 3 tane çıktı diye hep çıkacağını mı düşünüyorsunuz acaba ? Ayrıca bu kadar şikayetçi iseniz oyunu bırakmanızı öneririm zira bu düzen değişmeyecek.

17. uzayl80

uzayl80 User

benim soruma tam yanıt olmadı bu yazdıların mümkünse oyun yetkili yazsın buraya ayrıca diot tasarım normal günde %45 şans x2 gününde bunu katlaması lazım ama pek bi yararını görmedim kapılarda bence sorun var sistemle alakalı sen sen yazma gareş

18. Mcqeen

Mcqeen User

Link vermek yasak olduğu için eğer modlar isterse verebilirim en basiti youtube 2017 seprom bugu yazın aramalar bölümünde bu ay içindekileri seçin orada anlatmış. Her 5 saat bir seprom deposu fulleniyor. Lazerler seprom besliyorlar ohh biz anca promerium gönderelim. Bende kullanırım ya herkes kullansın yada kullananlar cezalandırılsın.

Bende kullanırım süper uridyum kasarım %30 indirimim var gemiye hızlıca yollarım 9000 tane saten az değil. Citadel hemen yollarım.

Kullananlar ceza almalı.

Ya herkes izin verin kullansın yada kullananlara uygun bir ceza. Haksız kazancı sevmiyorum. Ben o kadar kasmak için sabır taşımı çatlatıyorum.

Cillos™ ve Darion26 bunu beğendi.
  19. uzayl80

uzayl80 User

valla ben 3 bin depoluk gemiyi 4 satte petle beraber topluyorum bazı *** adamlar pala toplatmıyor haliyle gg yapamıyoz valla palayıda yazık ettiler elitler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Aralık 2017
  20. Hayır aslında mümkün çünkü bunun bugu var :D Sadece haritada engel lazım o da Maalesef korsan haritalarında bulunuyor :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.