Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mükemmel kamuflaj yeteneği basmıştır. Büyük ihtimalle gerçek gemisi spearhead değildir :) O da kamuflajken gemi değiştirebiliyor ve göremiyorsunuz bu normal :)

Alfisti35 bunu beğendi.
  2. O bahsettiğin bug fixlenmiş yine her zamanki gibi :D

3. uzayl80

uzayl80 User

ben anca günde 2 sefer 3 bin atabiliyorum gemiye sepromu işe bak senn :) 1 depo 6 saat sürüyo zaten püfff

Mcqeen bunu beğendi.
  4. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bu sorunu supporta iletiniz lütfen Bug ile ilgili detayları sadece oraya veriniz. Gerekli bilgileri Almanya da ki ekibe iletirler.

İyi Forumlar.

Mcqeen bunu beğendi.
  5. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Haritada ne kadar çok Paladium toplayan olursa o kadar çok Paladium haritada olur.

Yani oyuncu azlığı ve çokluğu ile alakalı.

Mesajınız düzeltilmiştir. Kurallara uyalım.

iyi forumlar.

Mcqeen bunu beğendi.
  6. Mcqeen

Mcqeen User

Dostum bug hayla çalışıyor o eski seprom bugu sekmelerle yapılan benim bahsettiğim bug yeni :)

7. Mcqeen

Mcqeen User

Ben Türkçe yazacağım onlar almanca yapacaklar?

8. uzayl80

uzayl80 User

aslında kolayı var gemiye her 6 satte bir seprom gönder kulanma 1 haftada güzel seprom birikir gemide ayarlardan oto güncelemeyi ac olay bitsin ama sepromun kademesi yüksek olması lazımmmki 6 saate 1 3 bin falan gönderesin ben sarı taşla öle yapmışdım dünya kadar sarı tas yüklü lazerde :)

9. Senin bahsettiğin bugu youtubedan buldum zaten :) Onu bir arkadaşım sordum dediğine görede fixlenmiş o bug

10. Mcqeen

Mcqeen User

Bence fixlenmemiş. :)

11. Mcqeen

Mcqeen User

TR1 oyun ara ara çok kötü bir şekilde donuyor ve bu donma yüzünden petler kamikaze bile atmıyor. Çıktım oyundan. :)

_____marley bunu beğendi.
  12. Mcqeen

Mcqeen User

Ne kadar çok oyuncu o kadar çok padalyum mu? o_O

13. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Aynen öyle :)

iyi forumlar.

14. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Bu konu altında sizden başka bakalım başka oyun donduğuna dair bilgi paylaşan olacakmı.

Tr3 den sonra Tr1 de donmalar olduğunu da bu arada öğrenmiş olduk.

iyi forumlar.

Mcqeen ve _____marley bunu beğendi.
  15. TR 1 Sunucusunda haddinden fazla donma oluyor.Önceleri olan donmaların aksine neredeyse oyun oynanmayacak hale geliyor.Bu konu hakkında teknik ekibe bildirimde bulunursanız seviniriz.

İyi Forumlar.

16. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Geçen haftalarda ekledik bu hafta bu konu ile birlikte tekrar ekleyeceğim.

Kendi oynadığım server da da oyun berbat sizi iyi anlıyorum.

iyi forumlar.

17. Şuan oyuna girmek için 5 f5 attım anca bağlantı kurdu oyun içinde de haritalarda gemi can çekişiyor.Canım sıkıldı bea gidip film izlicem.

18. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Dediğim gibi önceleri ekledik ve Son 3 haftadır yine ekledik ve bu hafta yine ekleyeceğiz.

Bizim yapabileceğimiz bu kadar.

iyi forumlar.

19. Allah razı olsun. Umarım en kısa sürede halledilir sorun.Bizlerde rahat bir nefes alırız.

Finaller yakında başlıyacak ondan önce stres atmamız gerek.Biz sinir stres sahibi oluyoruz :D

KANUN bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.