Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar edge tarayıcısını kullanırken f tuşuna herhangi bir yetki verdiğim de kullanamıyorum. arama sekmesi çıkıyor. f tuşlarını nasıl kullanabilirim ?

2. WolfWar

WolfWar User

Tavsiyem edge kullanmamandır darkorbit için iyi bir tarayıcı değil :)

3. Van[65]

Van[65] User

DARKORBİT İÇİN İYİ BİR TARAYICI ÖNERİRMİSN ?

4. tpkverduş

tpkverduş User

Merhaba,

Hile satan adminlerin isimlerini kanıtlarınızla birlikte verebilirmisiniz ?

Bu tür suçlamalarda bulunmayınız.

Konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar...

Bak kaplan kardeşim sen adminler satmıyor diyorsun ama ben sana 100 e yakın eposta vereyim bak sıralamada ki kaç kardeşimiz kaç modumuz alıyor bu hileyi sonra dön forumuna ve özür dile ben sana atayım epostaları bir tane bile çıkarsa sıralamada olan mod olan özür dileyecekmisin bırakacakmısın işi ?​

dipnot (vereceği epostalar bot alıcılarıdır)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Aralık 2017
  5. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Galaksi kapıları çifte ödül gününde tasarım çıkarma şansınız ikiye katlanmaz, şansınız aynı kalır ancak 1 yerine 2 tasarım alırsınız.

Galaksi kapıları çifte ödül gününde verilen ödüller hakkında bilgi için buraya bakabilirsiniz.

Zeus günü v.b. etkinlikler sistem tarafından belirlenen günlerde çıkmaktadır ne zaman çıkacağını biz bilemeyiz.

Uridium ile satılan bazı gemileri credits le Açık Arttırma kazanarak alabilirsiniz veya birleştirden parçaları tamamlayıp birleştirebilirsiniz.

Chat için raporlama sistemini kullanabilirsiniz.

İyi forumlar...

6. Ben inanmıyorum darkobit ekibinin bunları banlamak istediklerine hani nerde son tarama ne zaman yapılmıs her haritada botcu var oyunda oyuncu kalmadığı için banlama olmuyor ve arkadas dedigi gibi belkide botu programı darkobit yönetimi piyasaya sürüyor oyuncu kazanmak adına

7. Ben bütün tarayıcıları denedim . Ama en çok verim aldığım yandex oldu

WolfWar bunu beğendi.
  8. WolfWar

WolfWar User

Chrome kullanıyorum ama yandex de güzeldir :) Yine de pc den pc ye değişir :)

9. Benim bildiğim genellik Yandex kullandığı yönünde

WolfWar bunu beğendi.
  10. Mcqeen

Mcqeen User

Bir bakım güzel olur. Bu kadar az kişiye bu oyun donuyorsa serverlar birleşince daha kötü olur.

11. Mcqeen

Mcqeen User

Peki bu avantaj kutu sayısında geçerli mi? Bazen kutu topluyorum kutu yok.

12. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Aynen öyle.Hatta yaratık sayısı, ganimet kutusunda da geçerli.

İyi forumlar.

13. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Microsoft Edge uygulamasına çok uzağım maalesef ancak pürüzsüz bir tarayıcı değil maalesef.Özellikle darkorbit için hiç değil. Yandex, Maxthon ve Chrome tavsiyemizdir.

İyi forumlar.

14. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Kanıtınız var ise, destek birimine iletebilirsiniz. Burası yeri değildir. Bahsettiğiniz görevliler hakkında gerekli işlemler yapılır.

İyi forumlar.

15. uzayl80

uzayl80 User

sayın mod anladıgım kadarıyla zeta için %45 oran x2 günündede aynı oluyor fakat gelirse 2 tane birde gelmiş oluyor peki sayın mod bu kappa içindemi gecerli oluyor 1 herkül yerine 2 herkülmü geliyor yani zetada böyleyse tabi kappa içinde gecerli olması lazım

16. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Evet.Hatta epsilondan düşen LF-4 için de geçerli.Zaten adminimizin yazdığı konuda da mevcut bilgiler.

İyi forumlar.

17. DRONES

DRONES User

:D ifşa olurlar yakında

18. Van[65]

Van[65] User

peki chromede sekme değişince donuyor ya . yandex ve maxthonda oluyor mu ?

19. WolfWar

WolfWar User

Aynen chrome un öyle kötü bir sorunu var :/
    Ben de de maxthon çok kasıyor. Dediğim gibi pc den pc ye fark eder bence siz bi deneyin en iyisine siz karar verin :)

20. tpkverduş

tpkverduş User

Var ise az olur var :D bizzat bot satıcısının yaptığı hata sayesinde bu epostalara ulaştım siz söyleyim bakayım takım içerisindesiziniz bu epostalardaki hesapların tamamı bot kullanıcı satın almış kullanmış ve kullanmakta siz hesaplarını bloke edecekmisiniz siz bir sorun takımınıza 100e yakın eposta var :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.