Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. girdim bende şimdi düzeldi sanırım

2. Aliens

Aliens User

Ya ben neden giremiyorum?! Hala siyah ekran!

3. Merhaba ,

Daha önceden neden yaşandığını bilemediğimizi yazmıştım. :) Belki kullanılan DNS , Proxy ya da tarayıcının çerezleri v.b. nedenlerle olabilir bilemiyoruz.

İyi forumlar.

4. Aliens

Aliens User

Sonunda geldi!

5. w*3*w

w*3*w User

Bendede hala siyah

6. Merhaba ,

Şu anda Mozilla ile denedim giriş yapılıyor. Genel olarak son durum nedir ?

İyi forumlar.

7. Crome 'da girilmiyor.

8. Archilove

Archilove User

Hala siyah ekran malesef.. :(

9. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

maxthon ve mozilla ile şu an giriş yapılıyor.sanırım sorun çözüldü.bu arada giriş yapılamıyor iken telefondan puffin ile çok rahat girebildim.ilginç bir durum.

10. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Geçici bir sorun yaşanmış olabilir.

Şu an denediğimde bütün tarayıcılardan giriş yapılabilmektedir.

Keyifli Forumlar.

11. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Şu an bütün tarayıcılardan giriliyor.

Geçici bir sorun olmuş olabilir.

Keyifli Forumlar.

12. OYUNA FACEBOOK ÜZERİNDEN GİRİŞ YAPIYORUM HESAP BÖLÜMÜNDEN ŞİFRE DEĞİŞTİRME BÖLÜMÜNE GELİYORUM VE FACEBOOK E-MAİL GÖZÜKÜYOR VE BANA ŞİFRE SORUYOR ŞİMDİ BEN OYUNA FACEDEN GİRDİĞİM İÇİN DİREK ŞİFRESİZ GİRİYORUM ORAYA FACE ŞİFREMİ YAZIYORUM YANLIŞ DİYOR E MAİL ŞİFREMİ YAZIYORUM YANLIŞ DİYOR SİZCE NE YAPMALIYIM ???

13. Aliens

Aliens User

Bu oyunun amacı ne?! Gerçekten bıkkınlık geldi. Atlama CPU kullandım. Nadiren radyasyona atıyor. O sırada dünki dediğim yeniden bağlan sorunu yaşadım. 50 saniye oyun gelmedi ve patladım. Ben artık bıktım. Bana internettir çerezdir demeyin! Bu sorun genel bir sorun. Artık oynanmayacak hale geldi. EMP-01 basıyorum atmıyor. Jump tuşuna basıyorum atlamıyor. Her harita değişimimde yeniden bağlan sorunu çıkıyor. El isaf. Bunları Merkez ekibine bildirebilir misiniz? Ve ocak ayında denilen güncelleme nisan oldu hala piyasada yok. Bu Merkez bizimle ve sizinle alay mı ediyor? Ayrıca şu anasayfada ki sorunlara gelmeyeceğim bile! Konfigurasyon dizmek işkenceden beter. Habire sayfayı güncelleştir diyor.

14. EMP-01 sorununu bende sürekli yaşıyorum.

15. Aliens

Aliens User

Allah aşkına bu nereye kadar devam edecek? Soğudum. Savaşamıyorum ki. Karşımdaki de bazen saçma sapan insta açamıyor. Veya çarkta olduğu halde yavaş gidiyor. Tek beni değil düşmanımı bile olumsuz etkiliyor.

16. songünlerde bu sorunlar arttı kimileri programa bağladılar olayı fakat benim kanatim yeni arayüz hatırlarsanız test serverinde bu hatalara neden oluyordu.belkide bize açılmasada arka planda yeni arayüzün oyuna entegresiyle ilgili bazı çalışmalar olabilir..test serverinde aynı hatalar vardı mesela konfileri ters gösteriyordu kalkanlıyı kalkansız kalkansızıda kalkanlı ve uçuş düzenleri hiçbir şekilde etki etmiyordu ne hız ne darbe nede kalkana hangi düzende olursa olsun hız sabitti..bekleyelim görelim belli olur yakında..

17. Aliens

Aliens User

Bende bunu belirttim. Gelecek arayüz oyunu kullanılamaz hale getiriyor. 3D gelirken de aynılarına benzer sorunlar olmuştu. Artık gelmeli. Çünkü tanıtma tarihini 4 ay gibi büyük bir zaman geciktirdiler.

18. demekki hatalar daha ayıklanamadıki gelmiyor eğer bu şekilde hatalar olacaksa birazdaha beklemek hepimiz için iyi olacak..

19. Aliens

Aliens User

O Canlı Görsel saçmalığı yapılana kadar bu işlem yapılsa gelmiş ve kullanıyor olurduk...

20. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

İlk olarak başlığın ve mesajın tamamen büyük harf ile yazılması yasaktır,dikkatli olalım.

Hesabınızı facebook üzerinden buradan bulduğunuz bilgiler ile koparabilirsiniz.Kopardıktan sonra sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.