Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Açıkçası kapsamlı yenilik üzerinde çalışıyor bundan dolayı şuanda bazı kasmalar mevcut olabilir.Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır misali , oyuna gelecek olan yenilikler çok güzel olabilir ama şuanda sabretmemiz gerek :)

Bu sorunlarada gelirsek emin olun her zaman teknik ekibe iletilmektedir , elimizden gelen birşey bulunmamakta.

İyi forumlar

2. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

sayın adminler,benim bu mobil ödeme sorunu ile alakalı artemis adminle görüşmem gerekiyor,bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

3. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Sizi Artemis Adminle görüştürme şansımız yok ama Support ile iletişime geçiniz.

Mobil Ödemeyle Alakalı BURDAN geniş bilgi alabilirsiniz.

Forum Ekibi olarak Ancak size bu şekilde yardım edebiliriz.

Başka sorunuz yoksa konuyu Kilitliyelim.

iyi forumlar.

4. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

yok adminim,supportla daha önce yazıştım fakat konu başka.bu aracı firma sinema paketi adı altında aylık 4 tl ücret alıyor bizden.ben oyun içi alışveriş yapmak için mobil ödeme kullandığım zaman fazladan ücret ödemek zorunda bırakılıyorum.bu konu türkiye içinde olduğu için support pek ilgilenemez diye düşünüyorum.

5. Aliens

Aliens User

Keskin Mod ben ne zaman oyun sorunlarından sizleri sorumlu tutacak şekilde yazdım? Sizlerin bir şey yapamayacağınızın farkındayım. İlettiğinizede inancım tam. Hele bir gelen güncelleme kötü çıksın. Vallahi BP'nin kulakları çınlar kötü çıkarsa. :D Özlemle anarım BP'yi. :)

6. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Sizden kesilen ekstra miktar için aracı firmanın destek ekibiyle konuşmanız gerekiyor.

İyi Forumlar.

7. -Keskin-

-Keskin- User

Suçlamadığınızın farkındayım.İlk yazdım sonra sildim sonra vicdanen rahat edemedim tekrar yazdım :D :) Umarım gelecek olan güncelleme kötü olmaz o zaman :D :)

8. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

konuştum zaten,numaramı hizmet dışı bırakmışlar.kısıtlama açılırsa mobil hizmetten faydalanabiliyorum fakat aynı zamanda bu dediğim üyeliği de isteğim dışında aktif ediyorlar.ben sadece darkorbitten mobil alışveriş yapmak istiyorum,neden kullanmadığım bir hizmet için para vereyim.üstelik ben darkorbitten hizmet almak istiyorum,aracı yapılan firma benim sorunum değil ki.bence bu konuların uzmanı olarak artemis admini bilgilendirin,çünkü bu konu önemli.çoğu oyuncu bu soygunun farkında bile değil bence.

9. Aliens

Aliens User

Vicdanlı modum ya. :) Sizler sayesinde forum güzel. Birde değerli arkadaşlarım sayesinde. Umarım dediğiniz olur. :(

-Keskin- bunu beğendi.
  10. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verilmiş eğer başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

11. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bu durumla ilgili bir supporta yazın durumu açıkca anlatın artemis admine yönlendirme yapılır düzeltilecek bir durum var ise düzeltilir.

İyi Forumlar.

12. Aliens

Aliens User

Teşekkür ederim. :) Kilitlenebilir.

13. Merhaba ,

Rica ederiz görevimiz. :)

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

14. huntertown

huntertown User

Uzun zamandır girmiyorum oyuna asıl HESABIMIN ŞİFRESİNİ VE EPOSTA ID SİNİ HATIRLAMIYORUM . EPOSTAYI NASIL ÖGRENEBILIRİM

15. Merhaba benimde aynı sorunu yaşadığım gemim var. Sadece nickimi hatırlıyorum. Supporta yazdım. Malesef
    e-posta adresini söylemiyorlar. Sadece nickten hesaba ulaştık diye geri dönüyorlar.

16. huntertown

huntertown User

e hocam ne yapcaz o zaman . eposta nickini söyleseler zaten tüm bilgileri bizde eposta adresin

17. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Öncelikle forumda büyük harf ile yazmak bağırmak anlamına geldiğinden dolayı yasaktır.

Sorunuza da gelirsek hesabın size ait olduğunu kanıtlayabilirseniz bir ihtimal verebilirler.

İyi forumlar

18. modum benimki kaç senelik hesap. Hesabı oynadığım sene kullandığım cep numaramı ve e-posta adreslerimi de yazmıştım. Başka şekilde kanıtlayacak bir delilim yoktu. Bir sonuç elde edemedim. Ağlayan ifadelerden olsa buraya yığcam.. :(

19. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Üzgünüm supporttanda sonuç elde edemediyseniz yapabileceğimiz birşey bulunmamakta .

İyi forumlar

20. Ben diroitimi dull geliştirme yaptım bitincede buraya tıkla yazıyordu tıkladım geliştirme denemesi başarısız oldu diyor yardım lütfen...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.