teknik sorunlar dışında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DEHŞET tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DEHŞET

DEHŞET User

sa benim bu ara teknik sorunlar dışında 1000 küsür urim hesabımdan yok oluyo diyerleride bu sıkıntıyı yaşıyomu? bu normalmi şuan?

2. TheMaster

TheMaster User

Uri Eksilmesi Diye bir sorun yk şuanda.
    hesabına biri girip harcıyor olabilir

3. DEHŞET

DEHŞET User

imkansız olmalı kimse benim hesabımı bilmiyo bilgilerimi nasıl girebilir bakıyorum seyir defterine hiç bişey satın alınmamış yardımcı olun bana bukonu için 3 kez oldu bu olay.

4. diroit tamirine gitmiş olabilir.otomatik tamir cpu takılysa ve kuponun yoksa.

5. DEHŞET

DEHŞET User

takıllı ama kuponlarım var hesap adım NEO112 bakarsanız sevinirim.

benim forum ismimi deyiştirdim sadece oyun nikim NEO112 dir oyun nikimi DEHŞET yapmak istedim ama başkası tarafından kulanılıyormuş forum ismimi nasıl yine NEO112 yapa bilirim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2014
  6. one.

one. User

Kardeş kuponun olduğuna iyi bak. Bişey satın alınmışmı diye seyir defterini incele hesap bilgilerini değiştir (şifre, kayıtlı olduğun massanger vb.). bunların hepsini yaptıktan 1 veya 2 hafta sonra tekrar aynı şey olursa supporta yaz.

İyi forumlar...

7. DEHŞET

DEHŞET User

tamam saol

8. one.

one. User

Bişey değil.

9. Merhaba ,

Gerekli bilgileriniz ile support'a bildiriniz. Gerekli inceleme sonrasında en net cevabı support verecektir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.