teknik yardım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -GümüşKurşun-™ tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben eski oyunculardanım, bir ay önce tekrar oyuna başladım ve başladıgım günden itibaren teknik bir sorunum meydana geldi , pc darkorbite girdigim zaman haritalardaki atlama kapıları yada 5-2 5-3 deki labirentlerdeki duvarlar gözükmüyo dahada kötüsü ben bir haritada 5 - 10 dk kadan fazla oynadıgım zaman pc ye bişey oluyor yeni bi sekmeden müzik dahil açılmıyor hatta başka bi haritaya atlıyamıyorum , bu eskiden olmuyodu ama yeni başladı ve oyundan dolayı oldugundanda eminim , lütfen bu konuda yardı medermisiniz

2. görselleri kapat ole dene bence internet hızı ve pc performansı tam gorselde donuyor ayarlardan grafık kalıtesını dusur öyle dene birde.

3. ben pc performansı yada net hızından kaynaklandıgını düşünmüyorum çünkü oyundaki göresllik kalitesini indirdim ve net hızımda şuan 54 mps

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

Konu hakında birde supoorta bildiriniz geminiz ile gerekli incelemeler yapılsın gemiden kaynaklanan bi sıkıntı ise hemen çözerler bizim burdan gemınızı inceleme şansımız yok

Keyifli forumlar

5. çok teşekkür ederim sorunu çözdüm :D format

6. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu çözüldüğünden kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.