Geri bildirim Teknoloji Fabrikası Durumu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ateistkeci tarafından 16 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Selamlar,

Güncelleme geleli 2 hafta kadar oluyor (5 Kasım'da güncelleme getirilmiş.)

Geçtiğimiz günlerde de EIR ve İzokronat'ın ambarda yer kaplaması sorunu, lazer hasarları metinlerinde eski hasarların bulunması sorunu çözüldü

Ancak hala aşağıda bulunan küçük ayrıntılar düzeltilmedi(-ki bunlarda diğerleri kadar önemlidir bence)

Bunlarla ilgili bir çalışma olacak mı acaba, olacaksa ne zaman olacak?

Droitler kısmında Apis veya Zeus için Teknoloji Fabrikası'na bastığımız zaman bizi oyunun ana sayfasına atıyor, ne ekrana bir bildiri çıkıyor ya da başka herhangi bir şey. Skylab kısmında da yine aynı şekilde Teknoloji Fabrikası ve Öğe Geliştirmeleri kısmı var gösteriyor ancak girdiğimiz zaman sadece Skylab'ı görüyoruz. Oyuna yeni başlamış birisi için bana göre bunlar ciddi sorunlar oluşturabilecek küçük ancak önemli ayrıntılardır.

Bu kısma bastığımız zaman bizi ana sayfaya atıyor,

Dükkanda Droitler kısmı,

Skylab kısmında bulunan yazı.

Umarım bu durumlarda yakın zamanda düzeltilir :)

Thriller bunu beğendi.
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkürler. Daha önce belirtilen tüm bu detaylar düzeltilmesi için rapor edilmiştir. Daha az önemli olduğundan düzeltilmesi biraz zaman alabilir, lakin mutlaka gerekli düzenleme yapılacaktır.

İyi forumlar.

Thriller bunu beğendi.
  3. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

benim 200 eır hala gelmedi kaç gündür support bana mesajda atmıyor bide benim yan hesap bilgileri doğru olduğu halde boş hesap atıyor tr3 te olmasına rağmen onuda raporladım oda sesiz kaldı.

4. Thriller

Thriller User

Bence daha az önemli değil cidden yeni bir oyuncu için kafa karıştırıcı bir durum düşünsenize binlerce kişinin oynadığı bir oyunda bir güncelleme getiriyorsunuz ama anasayfada bu düzenlemeleri güncellemeyle birlikte getirmek aklınıza gelmiyor gerçekten ilginç acaba oyun geliştirme ekibi ne düşünüyordu yada işlerine hiç mi özenmiyorlar yada kimse kontrol etmiyor mu cidden nasıl onay veriyorlar buna...

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

2 iş günü içerisinde support ekibi cevap verecektir, lütfen sabırlı olun.

Vallaha yazılımcı ben olmadığım için bu konuda bir şey diyemem :)
    Yakın zamanda bu durumlarda düzeltilecektir.

İyi forumlar.

6. ateistkeci

ateistkeci User

Teşekkür ederim,

Konu kilitlenebilir artık :)

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Ee kilitleyelim madem :)

İyi forumlar.

.Paradoks. ve ateistkeci bunu beğendi.
Konu Durumu: