Teknoloji Fabrikası: Lazer Şarjlı Vuruş

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Prophecy tarafından 5 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Lazere ''Yüklü Şarj'' Yeteneği Gelsin Mi?

1. Evet

40,0%
  2. Hayır (Nedenini yazınız.)

60,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Prophecy

Prophecy User

Venom yeteneğini kaçan yaratığa mı kullanıyorsunuz? Daha kolay kesmek için mi?

2. "Bu yeteneğin belirli bir soğuma süresi olacak (4 dakika, değişebilir). Şarj olurken lazer saldırısı yapılamayacak."

Şimdi hâl böyle iken nasıl daha kolay kesmek için bunu kullanacağız. Bunu kullandıktan sonra 4 dakika lazer saldırısı yapamayacakmışız. Peki bu durumda bunun anlamı ne? Yeteneği kullandık ve 20 salvo değerinde x1 ile hasar verdik peki sonra beklediğimiz 4 dakika ne olacak?

3. Prophecy

Prophecy User

4 dakika yeteneği kullanamayacaksın, soğuma süresi ayrı lazer şarj süresi ayrı. Hiç teknoloji kullanmadınız mı siz?

4. Oyuna yeni başladığım için bilemiyorum kusura bakmayın.

Roket ince ayarını açıyorum ve 15 dakika kullanıyorum sonra 5 dakika soğuma süresi oluyor. Sonrasında ise tekrar kullanıyorum. Kalkan yüklemesini kullandığımda 75.000 kalkanım oluyor ve 2 dakika sonra tekrar kullanabiliyorum. Burada geçen lazer şarj süresi nereye tekabül ediyor acaba? 4 dakika lazer saldırısı yapamayacaksınız yazıp bir de benim teknoloji kullanmadığımı söylüyorsunuz. Garip bir durum vesselam.

5. Prophecy

Prophecy User

Bak güzel kardeşim, bu yeteneği aktifleştirdiğinde atıyorum 5 saniye yüklenecek yani şarj olacak. Bu süre zarfında atış yapamayacak. Mantıken baktığında lazerlerini şarj ediyorsun atış yapamaman gerekir. Yeteneği ateşledikten sonra. 4 dakika sonra tekrar kullanacaksın yeteneği. 4 dakikada lazer atamama diye bir şey yok. Sen tamamen yanlış anlamışsın olayı.

6. Bunu belirtmeniz gerekmez miydi?Neyse bir önemi de yok benim için çalışmalarınızın devamını diliyorum, iyi forumlar.

7. Prophecy

Prophecy User

Edit: Konu düzenlendi, açıklamalar eklendi. Destek olursanız sevinirim. Anlamadığınız bir kısım kaldıysa da sorabilirsiniz.

8. Prophecy

Prophecy User

Güncel

9. şarj dayanmaz ona

10. anakin5555

anakin5555 User

+1 olabilir

11. 500 seprom ne ya sıkmaya bulamazken

12. Prophecy

Prophecy User

500 seproma zaten teknoloji var, ben fikir sununca mı battı.

13. 500 seprom nedir ya kıtlık varken hemde

14. Prophecy

Prophecy User

Adı: Enerji transferi
    Enerji transferi sayesinde UCB lazeri ile verdiğin hasarın %10 kadarını DP'ye çevrilir ve senin gemine verilir. Yalnızca UCB Lazer Cephanesi ile çalışır!
    Maliyet:1.000.0005005
    CreditsSepromGünlük dosyaları
    Mevcut:40.158.9879.07919
    Etki:Lazer hasarın % 10 oranı DP'ye çevrilir ve senin gemine verilir.
    Süre:15 dakika
    Yükleme süresi:15 dakika

Hali hazırda zaten 500 seproma yapılan teknoloji var önce oyuna girin bir oynayın.

15. oyuna girip oynuyoruz sana da tavsiye ederiz... rüütbesiz ve milyarlaca sepromu olanlar dışında 500 sepromluk teknolojileri kullanan oyuncu yok denecek kadar az.

16. hayır desek yaparlar evet desek yapmazlar bu oyun ters ters

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  17. 1.si maliyeti verdiği hasarı kaşılamıyor. x1 ile kullanılacak tech için neden o kadar kaynak harcayayım. 5sn vurulamayacak demişsin 5 saniye boyunca x4 rsb karıştırsam o hasarın kaç katına çıkarım. Baya lüzümsuz olmuş kusura bakma :(

18. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.