Teknolojilere güncelleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 16 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce ne olmalı ?

1. evet buff gerekli

84,8%
  2. hayır gereksiz

12,1%
  3. geliştirilmeli (yorumda belirtin .)

3,0%
  1. Teknolojiler yıllardan kalma biraz buff gerekli

Zincirleme İmpuls

Bu enerji ışını, hedef alınan rakibin yanında bulunan diğer rakiplere de (azami 7), kalkan tanımadan hasar verir.

Kullanımı:
    Teknoloji binanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz anda oyun sayfanızda teknolojiler penceresinde aktif olacaktır. Düşman hedefi seçmenizin hemen ardından enerji ışınını aktif edebilirsiniz. Bu sayede hedefin yakınlarında bulunan (en fazla 7 düşman) düşmanlar kalkanları dikkate alınmaksızın 30.000' er dp hasar alacaklardır.

Üretim Şartları:
    • 500.000 Credits
    • 200 Seprom
    • 1 Araştırma dosyası
    Etki: Azami 7 hedefe 30.000 hasar verebilir. (30.000 hasardan düşük de verebilir.)
    Süre (Etki edecek süre): Hemen
    Yükleme Süresi (Tekrar Kullanabilme):3 dakika

Kalkan Yüklemesi
    Kalkan yükleme teknolojisi ile geminin kalkanı hemen yüklenir.

Kullanımı:
    Teknoloji binanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz anda oyun sayfanızda teknolojiler penceresinde aktif olacaktır. Kullanımın gerçekleşmesi ile 175.000 kalkana sahip olursunuz.

Uyarı: Var olan kalkanınızın eksilen kısmının azami 175.000 kalkana kadar olanını geri yükler

Üretim Şartları:
    • 500.000 Credits
    • 250 Seprom
    • 2 Araştırma dosyası
    Etki:175.000 Kalkan gücü
    Süre:Hemen

Enerji Transferi,
    Enerji transferi sayesinde lazer ile verdiğin hasarın % 15 oranı DP'ye çevrilir ve senin gemine verilir.

Kullanımı:
    Teknoloji binanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz anda oyun sayfanızda teknolojiler penceresinde aktif olacaktır. Kullandığınız andan itibaren 5 dakika boyunca aktif olacaktır. Bu süre dahilinde verdiğiniz hasarın %15 kadarı dp olarak geminize yansıyacaktır. Ancak RSB ve SAB cephaneleri buna dahil değildir.

Üretim Şartları:
    • 1.000.000 Credits
    • 500 Seprom
    • 5 Araştırma dosyası
    Etki:Lazer hasarın %15 oranı DP'ye çevrilir ve senin gemine verilir.
    Süre:5 dakika
    Yükleme Süresi (Tekrar Kullanabilme):20 dakika

Roket İnce Ayarı,
    İnce ayar hedef sistemi, basit roketlerin isabet oranını belli bir süre için % 100 yapar.

Kullanımı:
    Teknoloji binanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz anda oyun sayfanızda teknolojiler penceresinde aktif olacaktır. Kullandığınız andan itibaren 15 dakika boyunca aktif olacaktır. Bu süre dahilinde roketlerinizin isabet oranı %100 artacaktır.

Üretim Şartları:
    • 20.000 Credits
    Etki:% 100 Roket isabet oranı
    Süre:15 dakika
    Yükleme Süresi (Tekrar Kullanabilme):2 dakika

Savaş Tamir Robotu,
    Savaş Tamir Robotu aktif olduğunda, her geçen saniyede geminin 15.000 DP onarır. Bunun dışında, mücadelede için tasarlanmıştır ve bu yüzden vahşi lazer savaşlarında kullanılabilir.

Kullanımı:

Üretim Şartları:
    • 500.000 Credits
    • 250 Seprom
    • 2 Araştırma dosyası
    Etki:15.000 Darbe Puanı
    Süre:10 Saniye

normalde özelikleri ekte
    Zincirleme İmpuls
    Bu enerji ışını, hedef alınan rakibin yanında bulunan diğer rakiplere de (azami 7), kalkan tanımadan hasar verir.

Kullanımı:
    Teknoloji binanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz anda oyun sayfanızda teknolojiler penceresinde aktif olacaktır. Düşman hedefi seçmenizin hemen ardından enerji ışınını aktif edebilirsiniz. Bu sayede hedefin yakınlarında bulunan (en fazla 7 düşman) düşmanlar kalkanları dikkate alınmaksızın 10.000' er dp hasar alacaklardır.

Üretim Şartları:
    • 500.000 Credits
    • 200 Seprom
    • 1 Araştırma dosyası
    Etki: Azami 7 hedefe 10.000 hasar verebilir. (10.000 hasardan düşük de verebilir.)
    Süre (Etki edecek süre): Hemen
    Yükleme Süresi (Tekrar Kullanabilme):1 dakika

Kalkan Yüklemesi
    Kalkan yükleme teknolojisi ile geminin kalkanı hemen yüklenir.

Kullanımı:
    Teknoloji binanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz anda oyun sayfanızda teknolojiler penceresinde aktif olacaktır. Kullanımın gerçekleşmesi ile 75.000 kalkana sahip olursunuz.

Uyarı: Var olan kalkanınızın eksilen kısmının azami 75.000 kalkana kadar olanını geri yükler

Üretim Şartları:
    • 500.000 Credits
    • 250 Seprom
    • 2 Araştırma dosyası
    Etki:75.000 Kalkan gücü
    Süre:Hemen
    Enerji Transferi,
    Enerji transferi sayesinde lazer ile verdiğin hasarın % 10 oranı DP'ye çevrilir ve senin gemine verilir.

Kullanımı:
    Teknoloji binanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz anda oyun sayfanızda teknolojiler penceresinde aktif olacaktır. Kullandığınız andan itibaren 5 dakika boyunca aktif olacaktır. Bu süre dahilinde verdiğiniz hasarın %10 kadarı dp olarak geminize yansıyacaktır. Ancak RSB ve SAB cephaneleri buna dahil değildir.
    Üretim Şartları:
    • 1.000.000 Credits
    • 500 Seprom
    • 5 Araştırma dosyası
    Etki:Lazer hasarın %10 oranı DP'ye çevrilir ve senin gemine verilir.
    Yükleme Süresi (Tekrar Kullanabilme):15 dakika
    Roket İnce Ayarı,
    İnce ayar hedef sistemi, basit roketlerin isabet oranını belli bir süre için % 100 yapar.

Kullanımı:
    Teknoloji binanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz anda oyun sayfanızda teknolojiler penceresinde aktif olacaktır. Kullandığınız andan itibaren 15 dakika boyunca aktif olacaktır. Bu süre dahilinde roketlerinizin isabet oranı %100 artacaktır.

Üretim Şartları:
    • 20.000 Credits
    Etki:% 100 Roket isabet oranı
    Yükleme Süresi (Tekrar Kullanabilme):5 dakika

Savaş Tamir Robotu,
    Savaş Tamir Robotu aktif olduğunda, her geçen saniyede geminin 10.000 DP onarır. Bunun dışında, mücadelede için tasarlanmıştır ve bu yüzden vahşi lazer savaşlarında kullanılabilir.

Kullanımı:

Üretim Şartları:
    • 500.000 Credits
    • 250 Seprom
    • 2 Araştırma dosyası
    Etki:10.000 Darbe Puanı
    Süre:10 Saniye

Son düzenlenen: 26 Şubat 2021
    Luminous ve Deleted member 268334 bunu beğendi.
  2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu İndeks'e ekledim, önerinizi yeterli desteği aldığı sürece raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar dilerim.:)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Haziran 2020
  3. Teknolojilerin daha efektif kullanılması için güzel olur

Luminous bunu beğendi.
  4. <3 yorumunuz için teşekurler

Luminous bunu beğendi.
  5. .Master.

.Master. User

Fikirlerinizi beğendim oyum olumlu.

6. konu guncel

7. güzel bir fikir, bu ve bunun gibi yıllardır kullanım mekaniği sabit duran birçok şey var yavaş yavaş her birine güncelleme gelmesi güzel olacaktır.

8. Özellikle zincirleme impuls şu an inanılmaz güçsüz ve yetersiz durumda , gerçekten üretip kullanmak için en ufak bir neden bulamıyorum . Kesinlikle güncelleme gerekli .

9. aynen yavaş yavaş herbirie güncelleme güzel olabilebilir belki.10 senede 1 tanesini güncelleyin. birkaç senede hp lf4 pette çalışır duruma geldi dp ye işliyor. tbrk ederiz bu başarınızdan.inşallah impuls ta birkaç seneye etkili gelecektir.telaşa gerk yok.başarılarınzızın devamını dilerim

yılmazcan47 bunu beğendi.
  10. Aliens

Aliens User

Aslında ben bir savaşı yönetirken kullandırdım ve karşı taraf dumur olmuştu. Tek başına pek işlevi yok ama 8 kişi aynı anda kullanırsa çok ciddi bir etkisi var. Ardından avcı oyuncuların hasar yemiş oyuncuları leblebi gibi de yiyor.
    Ama PvP kısmında topluca iş yapsa bile PvE kısmında berbat. Bence PvE kısmına ayrı bir etkisi olması lazım. Maksimum 14 hedef ve 50-75k arası hasar olabilir. Çünkü çok işlevsiz o yönden.

Konu için ise: Şimdi 30k hasar verdiğini düşünürsek 8 kişi ile bir hedefte 240k hasar verecek. Ama yine de güzel bir işlevi olur.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  11. güncel

Sayfayı Paylaş