Telafi ödülleri durumu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Hehooo tarafından 23 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ohoo bu ödüller nerede kaldı 3 haftadır verilecek diyorsunuz artık verilecekse verilsin.

2. Ben size verilecek ödülü tahminimce söyleyeyim RSB :D Çok işimize yarıyor ya :D
    Kaç haftadır millet kapı dönemiyor, patlıyor. Bence bölünme kristali, anahtar, UCB, oilden tutun da havoctan herküle kadar hediye vermeniz lazım :D

3. İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü demişler.Bence fazla umut bağlamayın bu telafi ödülüne,verilirsede çok kişiyi memnun etmez,verilmezsede mutsuz etmez.Çünkü giden gitti.Bende çok sıkıntı çektim,fuzuli yere patladım,oyuna giremedim vede donmalar canımı sıktı ama oyunumu oynaya bildiğim kadarıyla oynadım. Katlayıcı,vip ve alınan desteklerin zamanı tükendi giremediğim saatlerde.Bu tür sıkıntıların artık son bulması lazımki oyunun tadı çıksın.Zira zevk almak için bu oyunu oynuyoruz duruma görede para bağlıyoruz.Herkese iyi oyunlar.;)

4. тєтяα

тєтяα User

Eğer gerçekten oyuncuları memnun etmek istiyorlar ise hurda anahtar günlük dosyası ve oil içeren bir telafi hediyesi vermeleri gerekiyor. Bu hediyeler her seviyeden oyuncunun işine yarar.Ama muhtemelen biraz cephane 3 5 anahtar verip geçiştirirler.

5. yarın öğleye kadar gelme ihtimali varmi ?
    olurda uri verirlerse indirim paketi bitmeden bi kac sey daha almayi planliyorum da

6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Kesin bir bilgi yok henüz. Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

İyi forumlar.

WolfWar ve KerimBaylar bunu beğendi.
  7. Odullerimiz nerde kaldı admin haftalık raporları niye eklemiyorsun

8. Merhaba,

Haftalık raporlara daha önce telafi ödülleri hakkında giriş yapmıştık.
    Biz raporluyoruz bu konuda gönlünüz rahat olsun.

İyi forumlar.

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen "+" işareti yerine mesajınızı açık şekilde belirttiniz.

İyi forumlar.

10. keşke onlar da size rapor yazsa, insan merak ediyor :D

KerimBaylar bunu beğendi.
  11. iyi olur aslında :D

12. çok iyi bi telafi beklemeyin hiç vermeselerde olurda sizler baya bi beklenti içindesiniz hayalleriniz boşa gitmesin çok iyi bişi beklemeyin

13. vall bılmıyoruz inşallah 100 k urı 500 gg 500 scrap veririler

14. HASAFET.

HASAFET. Guest

Selamlar,

Arkadaşlar telafi'nin gecikme sebebi inaktif hesaplardır şimdi telafi login olarak verilince kapalı hesaplar yararlanamayacağı için sorun olacak bu yüzden sorun yaşayan hesapları aktif hale getirdikten sonra ödüller verilecektir.

Sabır ve anlayışla karşılamanızı bekler iyi akşamlar dilerim.

Keyifli Forumlar.

KerimBaylar bunu beğendi.
  15. hahahaha oakdar hayal kurma 1 hafta vip 1 hafta inidirim verirler 5 k da rsb :DDD

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.