Telafi ve Server Durum Düzenlenmesi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ●ĤΛZΛŔ●SΛ√ΛşçĪSĪ● tarafından 19 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce sorunlar cozulene kadar tum serverler kapatilsin mi

1. Evet kapatilsim

oy sayısı 9
    100,0%
  2. Hayir kapatilmasin (Neden Belirtiniz )

oy sayısı 0
    0,0%
  1. LUTFEN OKUYUN
    Okadar caresiz kaldim ki aklima su fikir geldi.
    Onca yil emek verdik binlerce saat binlerce para yatirdik hakkimiz olani istiyoz sadece

Ben 2009 dan beri bu oyunu devamni ve az az araliklarla oynayan bir oyuncuyum ve sunu uygun gordum bashka cozum yokkk

BUG VE HILECI arkadaslar temizlenene dek tum serverlerin kapatilmasi
    ---● ardindan her kapali gun icin 10.000 uri veya 150 GG Telafi ödulu
    ● zaten 1 sat oynasan 10.000 uri veya 150 gg rahat kasarsin oyuzden makul bencek

---->Turk serverlerin 2 servere indirilmeli
    1,2,3,4 server 1 servere toplanmali 4,5,6, server 2 adinda toparlanmali oyuncu kitligi nedeniyle

2. 1- Serverler kapalı olduğundan kimse oynayamayacağı için bug ve hile kullananlar nasıl belirlenecek ?
    2- Bug ve hilecilerin tamamen temizlenip bir daha bu şekilde bir durumla karşılaşılmayacağının garantisini verseler ben 6 ay oyuna girmemeye razıyım hem de tek uri istemeden :)

3. Onlar zaten belli kardesim 500.000.000 uri trilion uri yani kac para lik uri alip nkdr kasmish uri gorebilirler isterlerse zaman alir ama oyun duzelir otocular da belli 50.000 100.000 tamir kuponu var bazilarinda normal yoldan imkansiz kasmak okadar bu en ufak ornek

Bug lar zaten beli her yerde

● örnek 100 € ya 1.000.000 uri aldiysa oyunda zaten yaratilardan nkdr uri toplandigi yaziyo diyelim 2.000.000 eee gorevlerden de hadi kabaca 1.000.000 bu adamda 21.000.000 uri varsa nerden geri kal otocular yaw herseye cozum var su an aklima gelmiyo yaratik kesenlere de kesin cozum var da yazmak uzun

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz tam olarak bir güncelleme ve fikir havuzu konusu değildir. Yapılması gereken işlemlerin yapılması durumunda bu gibi sorun çözümlerine gerek kalmayacaktır. Server birleştirilmesi durumu da Merkez Ekibin gerekliliği durumunda yapacağı işlemdir.
    Bu sebepten ötürü konunuz konuşmacı köşesine taşınmıştır.

İyi Forumlar.

5. FM'm sizlere saygilarimiz sonsuz eyvallah ta bizlerin canina tak etti anlayin her gun hadi hergun demeyeyim her 2 3 gunde bir cöküyo ya bu srverler biktik neden dogru duzgun inceleyip yapmiyolar bukadar cok server bakimi yapamiyorlar acan azaltsinlar zaten bole devam ederse insan kalmadigi uzere diger insanlar da birakicak sizde işsiz kalicaksiniz bizde oyunsuz

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Ne yazık ki Merkez ve Teknik ekibin ilerleyişi hakkında bir şey yapamıyoruz. Yazılımsal müdahale yetkimiz de olmadığından dolayı düzeltme işlemini de bizler yapamaktayız. Sorununuzu anlıyorum ki bende oyuna giremiyorum. Az önceki resetten sonra giriş yaptım. Umarım en kısa sürede bu sorunlar düzelir.

Giriş yapamama sorunu için aşağıdaki yöntemler 19 Aralık 2020 tarihi için çözümdür:
    DNS Ön belleği Temizleme S.S.S
    Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
    Ön Belleği Ve Çerezleri Temizleme S.S.S
    Ayriyetten: C:\Windows\SoftwareDistribution\Download Klasör'ü içindeki çerez dökümanlarınıda silmeniz faydalı olacaktır.

İyi Forumlar.

7. Bunlari biliyom bende bir teknik ekipte guvenlik ve bilgisayar uzmaniyim ama bukdr hata olmasina şaşiyorum ve biliyorm sizin yetkiniz mudahale etmeniz imkansiz size lafim yok ta onlara inanamiyorum nasl bukdr hata yapiyolar cok uzuluyoruz yillardir yapamadigmiz seyleri adamnar bug bilup 1 gunde yapiyo nabalim bizim de sabrimiz var