Telafi ve sorunlar

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve KARİZMA__KAPTAN tarafından 17 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Telafi için verdiğiniz destekler şuan boşa akıyor gemi 4-5 e sıkıştı ve hangar da değiştiremiyorum kapı yapmak için indirim çektim oyuna girddim 8 10 tane destke aldım ve oyun da destek verdi gel gelelim abg ye giremiyorum donuyor 4-5 de görev yapıyım bari dedim ve gemim sıkıştı destekler boşa akmaya devam ediyor..

2. Oyun hatasından dolayı yanan destekler telafi ediliyor oyuna 5 dakika giriyorsun haberin oluyor desteklerden önceden de almış olabilirsin haberi de 5 dk içinde oyunun donuyor portaldan atlarken bir daha giriş yapmıyor destekler geri geliyor kullanamadığımızı geçtim desteklerin alındığı ödüllerle oyunda bulunduğun zaman önemli yüzde 50 destekler oyunda olmadığın zaman bile eriyor kalkan ve hız beslemesi gibi hepsi çöp oluyor plan kuruyorsun şu görevi bitiririm şu görevi yaparım şunu şurdan bunu burdan derken bi bakmışsın oyuna giremiyorsun darkorbit şans işi diyeceğim onuda geçti bu kadar sorun hep aynı dönemlerde oluyorsa sanal bir kurgu nede olsa veri zorlamasımı var sorun bulunur tespit edilir tamir edilir ama her an her yerden bir sorun çıkabiliyor biz oyunun zorluğunu seviyoruz kullanılan otolardan dolayı bir sorun veri sorunu oluşuyorsa banlayın kaldırın otoları bug yapanlar ceza ve silinme istemde hepsi tespit ediliyor N/A ben 3 görev bitirecektim o sürede görev ünitesi bozuldu o süre yapma gerekiyordu bi daha çektim öyle yaptım düzeldiğinde ama devamke dedik telafi vericez dediniz oyundan ettiniz bu seferde bu emsajı göndermedende 4 defa deniyeceğim giriş yapmayı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Temmuz 2020
  3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yaşamış olduğunuz sorunlar rapor edilmiştir.
    Merhaba, yaşamış odluğunuz sorunları oyuncu olarak bende yaşamaktayı. %50 TP-ŞF destekleri gününde açıkca bende görev yapmayı düşünüyordum ancak oyun içerisinde teknik sorunlar olduğundan dolayı daha sonrasına bıraktım. Yaşamış olduğunuz sorunlardan dolayı gergin olduğunuzun farkındayım. Ancak lütfen tekrarından Merkez Ekibe karşı haksız ithamda bulunmayınız. Mesaj içeriğiniz tarafımca düzenlenip uyarı notu düşülmüştür.

İyi Forumlar Dilerim.