Telafi Yapılacak Mı?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve [SİNOPLU-KAPTAN] tarafından 14 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 11-12 Temmuz tarihlerinde yaşanan lag sorunu yüzünden çektiğimiz şp tp paketleri boşuna gitti bunların parasının veya kendisinin iadesinin yapılması gerek sonuçta haritada mordon kesmek için değil kapı yapmak için çekiyoruz o paketleri ve oyun sorunu yüzünden kullanamadık

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz bulunmuş olduğu bölüme uygun değildir. Tarafımca konunuz Konuşmacı Köşesine taşınmıştır. Gerekli telafi daha önceden yapıldığından ve 19 Temmüz tarihine kadar kullanım süresi olduğundan görüşüme göre tekrardan bir telafi getirilmeye bilinir. Ancak gerekli raporlama yapılmıştır.

İyi Forumlar.

3. O kod önceki lagların telafisi içindi eğer bu hafta da problem olacağını biliyorsanız paketleri satışa çıkarmayabilirdiniz bu haftada satışa devam edip önceki ödülün süresi devam ediyor kullanmasaydın şimdi kullanırdın demeniz ne kadar mantıklı olur bilemiyorum bence yine bir telafi gelmeli. O zaman önümüzdeki hafta da satın alma yapmam çünkü yine bu sebeple 18-19 temmuzdaki zararımı da karşılamayacaksınız.

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Oyun içerisinde satın alım işlemi sizin bireysel olarak yapmak veyahut yapmamak sizin kendi kararınızdır, Buna karışamayız. Dediğimiz gibi ilgili telefi isteği iletildi bu sefer düzgün bir telefi olmasını inanın sizden çok ben istiyorum.

İyi Forumlar.

[SİNOPLU-KAPTAN] bunu beğendi.