Telafi

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ŒĦ∑ηŊΞм_ДŦ∑§Ϊ tarafından 2 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Geçen haftaki bağlantı sorunu telafi edilmeli.

 1. Evet

  oy sayısı 4
  100,0%
 2. Hayır

  oy sayısı 0
  0,0%
 1. Bildiğiniz üzere haftasonu pazar günü öğleden sonra tr3 sunucusu ve diğer sunucularda oyuna girememe problemi baş gösterdi.Onca kişi indirim almasına şeref çekmesine rağmen kapı yapamadı ve saat 12 olduktan sonra indirim bitti zaten resete kadar da muhtemelen kimse giremedi.

  Kimse de çıkıp açıklama yapmadı.Birşey denilmedi sizden istediğimiz oyuncuların zararlarının telafi edilmesi ve birkaç saat bile olsa kapılarda çifte ödül ve indirimin gelmesidir çünkü geçen seferki sorun geneldi ve uzun sürdü hiç kimse oyuna giremedi.
   
 2. .Sancak.

  .Sancak. Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Hafta sonu yaşanılan sorundan dolayı üzgünüz. Teknik ekibin bilgisi dahilindedir fakat herhangi bir telafi durumu olacak mı bunu bilememekteyiz. Bilgi geldiği zaman seve seve sizlerle paylaşılacaktır.

  İyi forumlar.
   
 3. Oyuncuların telafi istediğini yazar mısınız ? Ankete başkalarıda olumlu cevap verirse yazabilirsiniz.
   
 4. peki bu durumu ilettiniz mi? Sorun var ve oyuncular buna yönelik telafi talep ediyor diye.. Olup olmayacağını bilmeden önce talep etmek gerekiyor o_O
   
  Vurucu-Velet bunu beğendi.
 5. Sayın Fm ne yaptınız ?
   

Sayfayı Paylaş