telefondan oyun oynamak

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BigBarracudA tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ıphone 6 plus tel var bende oyuna giremiyorum nasıl yapabileceğimle ilgili yardımcı olurmusunuz

2. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Geçtiğimiz aylarda Adobe , Mobil Sistemlerden Flash Player desteğini kaldırdığını açıklamıştı.

Dark Orbit Flash Player isteyen bir oyun olmasından ötürü , Mobil sistemlerde oynanması şuan için mümkün değil.

Ancak Kendi Flash Player desteğine sahip olan Photon Browser ' ı kullanarak oynayan oyuncular bulunuyor.

Bu yöntem ile hiç oynamadığım için bilgi sahibi değilim , İnternette araştırarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ancak Şunu unutmayın ; Dark orbit aşırı işlemci ve ram tüketen oyunlardan biridir.Telefonların soğutma sistemi olmadığından oynamayı başarsanız bile telefonunuzu aşırı ısınacağından telefonunuzun ömrünü kısaltabileceğini unutmayınız.

Eğer bu riski göz önüne alıyorsanız , Bahsettiğim yolu deneyebilirsiniz

Keyifli Forumlar

3. sağolun modum verdiğniz bilgi için arasıra girip hammaddeleri satıp çıkacam aslında oda o kdr şart değilde telefonum sağlam olunca bilgi edineyim dedim. o bahsettiğinz browser appstor da ücretli zaten e telde sıkıntı olacaksa olmaz

4. Merhaba ,

Bazı telefonlar ile oyuna giriş yapılamıyor yani oyun oynanmıyor. Sadece arka sayfa'da ticarete bakabilir yada dükkan v.b. yerlere bakılabiliyor. Telefon ile giriş konusunda bilgim yok maalesef.

İyi forumlar.

5. mahir_527

mahir_527 User

Photon yada Puffin browserlerdan girmek mümkün oyuna.Puffini şiddetle öneririm photon aşırı kasıyor

6. Telefondan oynamak zaten zevk vermez ki ama ham madde veya ihaleye bakmak için olabilir..

7. pufinde tırt çıktı flas player istiyor

mesele hammadde :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Kasım 2014
  8. puffin i bende kullanıyorum gayet başarılı bir program skylab için kullanıyorum çok iyi bir program. usb destekli android telefonunuza çevirici ile fare-klavye bağlayıp oyunu pc deymişcesine oynayabilirsiniz. ama en azından 2 gb ram i olan bir telefon olmalı.. ve biraz büyükçe olmalı ki çabuk ısınmasın. bende s3 var açıkçası ram im biraz fazla olsa telden pala toplarım fare takıp :) :)

9. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Bir üyemiz bununla ilgili bir konu açmıştı, o konuya ulaşmak için tıklayınız. Denemedim fakat yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Bu ince bir bilgisayar&telefon bilgisi istediğinden bizler buraya kadar yardımcı olabiliriz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.