Duyuru Terör Geçidi Kapısı , Kasma ( Donma ) Sorunu Yaşayanlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve İstiklal tarafından 23 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İstiklal

İstiklal User

Merhaba Dark Orbit Ailesi ;

Bildiğiniz gibi Cadılar Bayramı etkinliği kapsamında , Terör Geçidi adında , Sadece Etkinlik boyunca sürecek bir Galaksi Kapısı oyuna eklendi.

Maalesef bazı arkadaşlarımız bu kapıda ciddi Kasma sorunları yaşadıklarını belirtmekteler.

Ne var ki yaptığımız farklı hesaplar ve farklı bilgisayarlar üzerinde ki testler , Oyunda kasma sorunu olmadığını , Olan kasmalarda anlık olduğundan , Patlamaya neden olmayacak kadar olduğu görülmüştür.

Kasma sorunu yaşayan arkadaşlardan , ricamız ;

İşletim Sistemini

Sistem Özelliklerini ( Ram Miktarı , İşlemci Modeli , Ekran Kartı Modeli ve Bellek Miktarı )

Kullandığınız Tarayıcı ( Farklı Tarayıcılar , Kullanıyorsanız yazınız )

Yazmanızdır.

Sizlerden gelen bilgiler ışığında , Kasma sorunu yaşayan arkadaşların bilgileri derlenerek merkeze iletilecektir.

Not : Arkadaşlar Lütfen Sadece Sizden istenilen bilgileri yazınız. Farklı sorunlar yada sorularınız için konuyu işgal etmeyiniz.

İyi Forumlar ve Keyifli Oyunlar Dileriz

2. eray

eray User

İşletim sistemi:W10
    Sistem özellikleri:8gb ram,işlemci i5-4210H 2.9ghz,Nvidia Gtx850m 2 gb
    Tarayıcılar:Maxthon,Mozilla

3. atacanka

atacanka User

isletim sistemi w10-w7
    sistem özel.: 4 gb ram İ5 islemci 2.9ghz nvidia gt625 w7 de 3.30 ghz 4 gb ram rodeon 5600 ikiside 2 GB lık ekran kartı
    tarayıcı chrome

4. İstiklal

İstiklal User

Merhabalar ;

Cadılar Bayramı Etkinliği bitmesinden ötürü , Konu kilitlenerek , arşive alınmıştır

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.