Geri bildirim Terör Girdabı Kapısı Geri Bildirim.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve OĞUZKHAN tarafından 22 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. CSOYLU

CSOYLU User

Böyle kapı mı olur arkadaş? Allah evlerine ateşler salsın.

takemyhard bunu beğendi.
  2. yusufersin

yusufersin User

hay maşallah size... Uber tallonlardan sonra uber sibolarıda dayamışsınız cila olmuş haniiii öpüyorum gözlerinizden.seviliyorsunuz...

3. 3 kere uber kristalona patlayarak kapıyı tamamlamış oldum :) 20 saat sonra tekrar aynısını yaparım ;)
    hani 1 nisan şakası yaptılarını zannedsem zannedemiyorum tarih 22 haziran

Son düzenlenen: 22 Haziran 2017
  4. 15 tane uber tallon kestim x4 rsb kapı elir israfı ödül dandik

5. beluoglu7

beluoglu7 User

bu tür etkinliklirde oyuncunun + bişeyler kazanması gerekir amaç bu olmalı.. oyunun ilk yönetici ekibi-teknik ekip-mod ve cm'ler dahi bunu bilirken son zamanların ekibi olayı farklı anlamış yaptıkları-yapacakları etkinliklere herkesn katılacağını zorlananında daha kolay yapabilmek için oyuna para yatıracağını falan sandıkları için böyle saçma sapan haliyali bi dünyaya geçiş yapmışlar sanırım

6. ŞİZOFREN

ŞİZOFREN User

son bölümde büyük ufo 20 uber sibelon 20 uber Lordakium 1 uber batlery 5 uber kristolon sacma bi yaratık bunları biz nasıl kescez kardeşim dalgamı geciyorusnz pet bile işe yaramıyor .. yapılmaz bu kapı ufayu keseyim dedim yaklaşılmıyor tek yedim dahada girmem

7. Yapmayın beyler eskısı gıbı degıl yklasık 200 k x3 atıyorsun 50 k x3 verıo son bolum zaten demem gerek yok :D sankı bıze admın gemısı verdıler dalga geciyorlar. Sunu merak edıyorum kapıyı tasarlayan ekıp ya uykusuzdu ya da süper birşeyler kullanıyorlar kafaları baya ıyıymıs :D Yapmayın beyler israf be :D bakın taktık bende en kolayı kolay ları yapın zora gelınce patlayın gıtsın ugrasmayın :D

takemyhard bunu beğendi.
  8. ben spn 1 yildir bunlari hic bir etgligi yapmiyorumki .D
    sacma sapan eglikler ugrasiyorlar oyunda adam kalmamis daha ne derdini yasiyorlar bilmiyorum
    etglik gorevlerine bak 70 uri 50 uri :DDD
    yonetimi tbr etmek gerek :DD

takemyhard bunu beğendi.
  9. GREED

GREED User

Kapının konusu var mı?

10. okan

okan User

etkinliğe gerek yok çılgın cube cıksa yeter bu kapı yapılmaz boş iş yine

11. okan

okan User

bu kapıyı eleştiriyorum isterseniz es gecin lksdfmsdlafşmsadfmsads asdfsdfsdfsafdsa bana ne ya ne girerim ne yaparım 20 tane uber krisi admin kesemez

takemyhard bunu beğendi.
  12. elitinize ve cephanenize yazık olur.

13. full + full+ fulll daha da fulll herşey ama bu tallonlarda 3 defa patlamakla kapı bitti

14. Terör Tüneli Galaksi Kapısı tamamlandı.
    Demon Droidi (epik) diroit tasarımını aldın.

bu dandik şeyi gecenki terörde bedava dağıtır gibi verdiniz baktım 40 tane vardı bu 41 oldu ne işe yarıycak Allah aşkına kim kullanır onu?? o kadar zaman harcayıp kapıyı bitirdim ama tırt cıktı

takemyhard bunu beğendi.
  15. valla az önce uber annilator u görünce kestiğim 4 uber sibelonu unuttum patladım son hakkımda da gidip patlayacağım sadece 4 uber sibelona 35k x4 sıktın 10 k sı sepromluydu yan, gemimin durumunu düşünün ben 3 diroit tasarımından mutluyum red/blue reaper silver robo-bat bence değdi kapıya alt taraftan başladım orta bir gemi ve elit ile yaptım lordakia falan geldi ilk öneririm

16. *Soulfly*

*Soulfly* User

bosuna uğrasmayın beyler iki gün sonra tallonlar eski teror kapısındaki gibi ezik olur harcadğınız elitle kalırsınız. her zamanki DO işte ne bekliyonuz ki.

cücücüm bunu beğendi.
  17. cücücüm

cücücüm User

Bu kadar zor bir kapı olmasına rağmen ödüllere bak :D

18. takemyhard

takemyhard User

düşünenin,olur verenin ve uygulayanın ellerine sağilık... bukadar mükemmel bir etkinliği tasarlayabilmek ve oyunculara alın size etkinlik, yapın kapıyı kasın hadi bakalım diyebilmek her babayiğidin harcı değildir!...bunu yapabilmek için çoook geniş bir hayal dünyası olması lazım insanın :) şaşmayın yolunuzdan sevgili beyin takımı, acaaip iyi gidiyorsunuz... 1-2 ay daha devam edin bu yolda çalıştığınız şirket ihya olur, ortakları paraları koyacak yer bulamaz :) akıl,fikir ve vicdan nasip etmesi dileğiyle....

19. BSYO

BSYO User

tek işe yaradığınız takvimden hiperplazmolit lf4 vermeniz gerçi bu saçmalıkları da siz getirdiniz ya neyse bir kapıy bir böcek koyar dp si 60 milyon olur bir kapı çıkarır 12 milyon ufo ve uberlwri koyar nereye kadar gideceksiniz görelim allah akkl fikir versin

takemyhard bunu beğendi.
  20. Kandereli

Kandereli User

Kapıyı saatlerdir yapıyorum milyon kalkanla milyon dp ile giriyoruz fakat uber tallonlar tek atıyor

Ayrıca kapı ödül felan vermiyor iki tane lazer ve işe yaramayan diroit tasarımları böyle etlinlik yapıyorsunuz oyuncu kaybediyorsunuz daha çok..

Üstüne birde kolay olmasını beklemeyin diyorsunuz dalga geçer gibi sanki adam akıllı ödül veriyorsunuzda..

bölünme kristali bilmem ne verse bari böyle saçma birşey daha yok

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.