Geri bildirim Terör Girdabı Kapısı Geri Bildirim.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve OĞUZKHAN tarafından 22 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bence gayet güzel bir kapı;42k x4 harcadım 35k uri bir sürüde elit mermi aldım.42 k x4 ile en fala 40 kubı vurulur oda 45k uri eder,
    hiçde fena değil

Merhaba diğer orjinal forumlar paylaşırken yaratıkları lisan karşılığı olarak siz neden paylaşmıyorsunuz ?

Türkler neden en son haberi oluyor yani siz boşa çalışıyorsunuz gibi .

Hep sizin tarafınızdaydımda işin çığırını çıkardınız .

Not : Kapıdaki son yaratık olan slenderleri ilk kesin arkadaşlar yoksa benim gibi son hak tallonlarda kalıp o yaratığı kesemeyip epik demonu alamazsınız .

Mesela forumunuz bile o kadar kötü ki yukardaki konuyu ben yazdım dipnot ve altındakileri o derece rezaletsiniz .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Haziran 2017
  2. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Forum kuralları gereği üst üste yazmak yasaktır.

Lütfen biraz daha dikkatli olun.

İyi forumlar...

3. Siz şuan olayın farkında değilsiniz dimi kaplan fmodum ?

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bize kapı yaratıkları paylaşılacak diye resmi bilgi gelmediğinden paylaşamıyoruz.
    Diğer forumun neden paylaştığını bilmiyoruz ama sorgulayacağız,izni var ise paylaşacağız.
    Eleştiriler içinde teşekkür ederiz.

Keyifli forumlar.

5. Siz halen olayın farkında değilsiniz o msjları ben yazdım adamın msjlarına geçti forumunuz sorunlu

takemyhard bunu beğendi.
  6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Karışıklık var orada başka bir mesaj mı sizin mesajınıza geçti anlayamadım.
    Ayrıca ben bunun için cevap yazmadım size.Yaratık listesi için cevap verdim.

İyi forumlar..

7. kolaylaştırın böyle saçma kapı olamaz full olanlar bila yapamıyor.

8. valla yapılıyor ama harbiden çok zor uber kristalonlar 490k vuruyoryani bir tanesini kesmek o kadarının arasında en azından 15 dakika sürüyo bi de lag girdi mi işin bitiyo direk patlıyosun

9. Merhaba;
    Kapıyı dün 01:00 civarından bitirdim, 4 5 saatimi aldı.
    Öncelikle Terör Girdabı Kapısı 3 bölümden oluşmakta.
    1.Bölüm Basit: Gayet rahat taktiklerle bitirilebilecek bir bölüm, düşük gelişim seviyesindeki oyuncular dahi biraz zaman ve çaba ile yapabilirler.
    2.Bölüm Orta: Darbe puanı fazla ve kalabalık şekilde gelen uber ve bossların olduğu sonlara doğru darbe puanı bakımından uğraştırıcı npclerle karşılaştıgımız bu bölümden düşük gelişim seviyesindeki arkadaşlar zorlanabilir ama imkansız değildir.
    3.Bölüm Zor: Burada çeşitli uberler ve uğraştırıcı npcler gelmekte. Sayı bakımından fazla uber orduları baya zorluk çıkarıyor. İmkansızmı asla lakin düşük seviye arkadaşlar için önermiyorum yapılamaz.

Genel olarak Terör Girdabı Kapısı her ne kadar x-4 haritasında olsa da düşük gelişim seviyesindeki oyuncular için tasarlarmış değil ve onları geliştirecek birşey vermemekte.
    Kapı genel olarak ufak cephane yardımı ve görsel droit tasarımları gibi ödüller vermekte sizi geliştirecek bir içerik bu kapıda mevcut değil.
    Kapı bitiminde 1 adet Demon Droid Tasarımı vermekte.Belki 2 adet vermiş olsa uğraşılabilirdi.
    Genel görüşüm Terör Girdabı Kapısı cephane ve bolca zaman israfından öteye geçememiş bence.
    İçeride sıkılmamak elde değil sürekli gelen uberler ve tek hatanızda tek yeme olasılığınız avuçlarınız terlemesi için oldukça yeterli.
    Kapı zor arkadaşlar kolay demek yanlış olur ama herşeyini fullemiş milyon milyon cephanesi olan biri için fantezi olarak yapılıp droit tasarımları alınabilir.
    Bir diğer eksi yönü son ödül olarak verilen Demon Droid Tasarımı Havoc Herculer ve Spartanla aynı özelikte olup İstatistik(S) bölümüne takılmakta ki bence Spartan ve Hercüles varken Demon Droid Tasarımı işlevsiz kalıyor.
    Girin bakın deneyin derim sonuçta bir etkinlik ve eylence ürünü.

Sonuç olarak bence kapı beklentilerin altında kalmış Zorluk-Ödül oranı bakımından eksilerde.

Keyifli forumlar, Bol eylenceli oyunlar dilerim..

xxkubixx bunu beğendi.
  10. çok haklısın gerçekten gereksiz zorlayan bir kapı yapılıyo mu tabiki ama gelen ödül verilen uğraş onun yerine çok daha iyi ödüller veren kapılar npcler var kristalon kesmek daha az riskli ve daha kazançlı. Demon zaten önceden çıkan tünel of terror kapısından dolayı fulldü bence girdim bitireeyim bari diye yapıyorum şuanda sadece başka bir iş için yapılmaz asla

11. ÇORBACI

ÇORBACI User

1 aya yakındır oyuna girmiyorum terör kapısının geldiğini duyunca eski kapı gibidir diye vip üyelik alıp oynamaya başlayacaktım ama bunların sağı solu belli olmaz bi foruma bakiyim dedim iyiki bakmışım bana faydası olmayan kapı için niye vip üyelik alıpda saatlerimi sinir içinde geçiriyim.

12. lordunford

lordunford User

teröre hayırrrr
    empati yapın lütfen

takemyhard bunu beğendi.
  13. yaw oyunlarda etkınlık oyuncu kar etsın dıye getırlır bunda zarar ediyon

marmarisboy ve takemyhard bunu beğendi.
  14. kapıda karşılaştığım yaratık miktarı işallah şaşırmamışımdır taracıyı ile saymaya çalıştım en üst kaıpıyı seçtim ama o kristalonlar illa geliyor
    --------------------
    lordakia 150
    Boss Lordakia 30
    --------------------
    saimon 31
    boss saimon 40
    uber saimon 30
    ------------------
    Devolarium 21
    boss devo 10
    uber devo 10
    --------------------
    sibelon 14
    boss sibelon
    uber sibelon 19
    ---------------
    Sibelonit 10
    Uber Sibelonit 15
    ---------------
    UberLordakium 1
    -----------------
    UberKristallin 20
    ----------------
    UberKristallon 16
    ----------------
    Interceptor 10
    uber Interceptor 40
    -------------
    -Barracuda 21
    Uber Barracuda 1
    -------------------
    Saboteur 21
    Uber Saboteur
    ---------------
    Annihilator 1
    Uber Annihilator 3
    --------------
    -melter 55
    -Devourer 3
    ---------------------
    UFONIT 65
    UFO 1
    normal yaratıklara da dikkat edilmesi lazım uber kristalon bölümünü geçtikten sonra lordakia patladım şaka değil 1 tanesini kestinmi 300 uri verdi birde kapının sonunda 1 Struner bin uri verdi :)
    yazdığım miktardan dışında olarak yazıyorum :)
    37 lordakia
    1 saimon
    ----
    kapı sonunda 1 tane Streuner

bazı yaratıkları kaydetmemiş sanırım batteray uber bateray geldi
    kapıda bulunan yeni yaratığın seyir defterinde adı bile yok ;D

Son düzenlenen: 24 Haziran 2017
    takemyhard bunu beğendi.
  15. cm benim gemimde elit cephanelerim ve irislerim daha dün varken bugün hiçbirinden eser yok bu kadar emek verdim oyuna karşılığı bu mu nasıl bir hatadır bu acil yardım istiyorum

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Diğer mesajınızda cevapladım lütfen tüm konulara yazmayınız,bundan sonrakiler silinecektir.

Keyifli forumlar.

17. -feniks-

-feniks- User

terör kapısı için söylenecek fazla birşey yok .. şunu söyleyebilirim zor olmasına zor ama zorluk bu kadar fazla ise verilen ödüller neden bu kadar saçma x2 ve x3 çoğunlukla veriyor 4 saat zaman ayır 80 bin uri versin kapı yetmiyor içeride verilen hediyelerde saçma yapmanın oyuncu için hiçbir anlamı yok 9 senedir bu oyunu oynuyorum gördüğüm kadarı ile oyunu yönlendiren yazılım departmanı rezalet yenilik getirirken sadece düşünerek veya hayal ederek yapılmaz.. oyunu yönlendiren sözde yazılımcı kardeşlerime soruyorum bu oyunu hiç oynamışlarmı yada yenilikleri eklediklerinde kendileri oynayarak denemişler mi?

18. ONURBEY

ONURBEY User

Yapılamıyor,

bana kimse basit demesin. Son ubertallon lara kadar zaten yeterince elit harcıyorsun, ama kardeşim halka da olduğum halde, 2,5 milyon kalkan + darbem olduğu halde, ufacık bir hafif yaklaşma da güm. :( :( :( kurtulma şansın çok az, kaçtığın halde darbe almaya devam ediyorsun.
    Bu kapıyı kimin için yaptınız söyleyin bilelim, eğer binlerce oyuncusu olan DARKORBİT te sadece birkaç oyuncu için ise, siz böyle devam edin. :( :( :(
    İyi güzel kapıda 3 kapı seçeneğin var. 3 nü de girdim, pek farkı yok. O zaman şöyle yapabilirdiniz;
    1- Normal
    2- Zor
    3- Çok Zor
    Bu kapı normal bir oyuncunun yapabileceği bir kapı değil

Saygılarımla,

19. normal userler bu idarecilerden daha zeki

20. HZRFN

HZRFN User

kapıyı yaptığmızdan daha az cephane alıyoruz uber tallonlar hele felaket bence grupla olmalı grupla olmalı ve cephane lere 2-3 katına çıkartılmalı ve npc lerden çıkan ktuluarı herkes alabilmeli yani bir kişi değil gruplu olduğunda yani insan tek başına sıkılır grupla yapmak daha keyifli olur

ve tabiki ödüller arttırılmalı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Haziran 2017
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.