Duyuru Terör kapısı geliyor.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZONGULDAKLIM tarafından 2 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 18 ekim 2018 ile 31 ekim 2018 tarihleri arasında Terör kapısı aktif olucaktır etkinlik detayları önümüzdeki günlerde paylaşılıcaktır.

2. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Terör kapısı etkinliği 18 ekim 2018 ile 31 ekim 2018 tarihleri arasında aktif olucaktır. Buradan resmi duyuruya ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. zaten farkli birsey gelmiyorki donup dolasip ayni etglik geliyor ezberleyin artik

bu saaten sonra burdan farkli birsey beklemeyelim

4. KATALONYA

KATALONYA User

UBER sibelonlar ığğğğyyy herşey iyide bide şunlar olmasa.

5. -Paradise-

-Paradise- Guest

Merhaba,

Sunucu birleştirmelerinden kaynaklı sunucu birleştirmeleri tamamlandıktan sonra yeni etkinlikler göreceğimize emin olabilirsiniz.

İyi forumlar...

6. Terör kapısı geliyor ama biz yine bu etkinliği oynayamıcaz LAG yüzünden bu etkinlikte boşa gitçek Demaner gibi

7. Umarım sunucu bileştirme hataları 16 gün içinde çözülür ve geçen sene sorunsuz bir şekilde aktif olan bu güzel etkinliği adam akıllı yapabiliriz.... Aksi takdirde anlamı bile olmayacak... Bir çok oyuncu kaç tane kapısını kaybetti düşünün...

8. Soyuz*

Soyuz* User

Bu etkinlikde oil, uridium açısından kazanç sağlanıyor muydu?
    Daha önce hiç katılmadım daha doğrusu kapıyı bitiremeyecek seviyedeydim.

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Kapının başlangıcı o kadar zor değil, kamikadze modulü ile rahatlıkla yapılabiliyor. Kapıda irerledikce geminizin belli bir seviyede gelişmiş olmasını büyük önem arz ediyor. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar.

10. uzayl80

uzayl80 User

mod admada kami yoksa buket ciceklemi gececek kapıyı bence başlangıcı bile zor zayıf oyuncu bi yarım satte gecer kanımca

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lordakia kesiyorsun sonuçta o kadar da zor değil :D:D

Iyi forumlar.

12. uzayl80

uzayl80 User

lokaki basit sonraki bölümler nolcekk saymonlar gibi ters döndürmesinde kesene kadar ters dönüyon caymon kacıp gidiyo bizde peşinden gidiyozz işe bak sen zaten scrap zor cıkıyo bide bu symon işi bozuyo :D

13. Soyuz*

Soyuz* User

En son mart gibi gelmişti hatırlıyorum o zaman havoçlarım bile eksikti.
    Şimdi:
    Full LF4
    Full havoç
    Full herkül demek isterdim ancak 1 herkülüm eksik ve 14 kappadır çıkaramadım.
    Herhalde bitirebilirim.

14. uzayl80

uzayl80 User

kappa zor veriyor herkülü ben daha zeta yapıyom apiş işi bozdu eksik var havuçda

bölüm link ve yartık listesi varmı terör kapısı için

15. Soyuz*

Soyuz* User

Muhtemelen V4 olacak ondan o liste,npcler ve ödüller değiştirilip/güncellenecektir.
    Etkinlikten 1 hafta önce yayınlanır.

16. uzayl80

uzayl80 User

gelsin o zman ona göre girelim keske 3 can yerine 5 can vereydi peki görevler nasıl olcak 1 görev bitmeden 2 ci görevi nasıl alacan

17. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Geminiz bu kapıyı yapmaya yetecek kadar güclü. Size bol şanslar ve en önemlisi sabır diliyorum hem Kappa, hem de Terör kapısında.

İyi forumlar.

Merhaba,

Lütfen ard arda mesaj yamayınız. Mesajlarınızı birleştirdim. Tekrari halinde ceza uygulanabilir.

Buradan istedğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 2 Ekim 2018
  18. uzayl80

uzayl80 User

sayın mod burdaki yaratıklar her level içnmi gecerli onuda soram bari :D

19. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Eğer yeni gelecek kapı ile ilgili bir değişiklik yapılmadıysa ne yazık ki evet. Yeni bilgiler elimize ulaştıkca sizlerle paylaşacağız.

İyi forumlar.

20. uzayl80

uzayl80 User

ok bir ance bekliyorum yeni güncellemeyi ona göre girelim şuan kapalı sanırım x4 haritasında keske acık olsada girsek bir iki bişey alırdık bendede aptallık işte yaratıkları kesdik hepsini düşeni almadık ne tasarım nede çöp :D boşa gitti bari bu etklinkden tasarım falan düşüreyim :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.