Kutlama Terör Kapısı Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Kara.Panter tarafından 2 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kupon Kodu Dağıtılmalı mı ?

1. Evet " Dalga mı geçiyorsun bu bizim hakkımız "

oy sayısı 39
    90,7%
  2. Hayır " Dostum hiç sorun olmadı ki, her şey mükemmel gerek yok "

oy sayısı 4
    9,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben hep güvede kesiyorum :D

Aksi takdirde dediğin gibi köşeye giderse oyun hatasından patlarsak en baştan geliyor ki başıma geldi.Biliyorsunuz zaten oyuna güven olmuyor ayrıca zaten 2-3 vuruşta patlıyorsun :D

Açıkcası 4 gözle bekliyorum yeni çıkacak yaratıkları.Ama ben yine darkorbit şarşırtmayacağı görüşündeyim 20 uber sibelon alır 15 tane uber kristallon verir klasik darkorbit oyunu :) hee şaka yapıyorum sanmayın.

2. oben

oben User

biz ge 1 de bu etkinliği sorunsuz halde birtek ilk çıktığında yaptık diğer zamanlarda çıkanları hep sorunlu yaptık..hele en son çıkanı hep gündüz 14 e kadar yaptın yaptın yoksa yapılmıyordu..bakalım bu yıl nasıl geçecek..

3. Zan-zun

Zan-zun User

yilladir ayni sacma etginliler sacma seyler oyuncu kandiriyorlar kac gundur oyuncular magdur kimim umrunda kimsenin sabir edin sunu edin laf kalabaligi baska birsey degil darkobrit oyunu bitmisdir son gunlerini yasiyor belki 1 yil belki 2 yil omru vardir bence neden oyunda oyuncu kalmadi sebep para para para sans sans diye diye diye oyuncu kalmadi
    fair Play diye yola cikdilar gerken yapilmisdir dediler 658 hesapbi acdilar neden hepsi parali bot kulanan oyuncular di .DD daha bitmedi suan acdiklari gemilerin yarisi albay yarisi genaral :DD o da yetmedi suan oyuncular yine bota .DDD
    kac gundur oyun donuyor bir yetgili cikip aciklama yaptimi yapmadi .D
    oyuncu magdur suan
    vip indirim katlayici guclendiriciler bosa gidiyor ama inanin diyorum kimsenin umrunda degil burdan kacan kurtuluyor
    sabir edin sunu edin bunu edin merkez gerekeni yapacak merkez hic birsey yapmayacak merkez suan oyuncu dusunmuyor

merkez suan ay sonu kasaya giren para bakiyor gerisi yalan tr1 tr5 3 hafatdir donuyor kac kisinin gorevleri silindi ona bile cevap vermiyorlar

ben ekibide guvenmiyorum almanyada ikiside benim gozum de aynidir
    oyunu birakan kurtuluyor benim bir arkadas oyunu birakdi suan ev Aldi :DDD

ben birakdim gecen gun yazdim bu oyuna para veren bu saaten sonra dedim birakdim lafim arkasindayim kalin saglikcakla kendi adima yaziyorum lafini kimse uzerine alinmasin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ekim 2018
  4. Merhaba,

Öncelikle mesajınızı düzenledim.
    Kendi adınıza da yazmış olsanız forumda argo bir kelime kullanmak forum kurallarına aykırıdır.
    Bu yüzden lütfen bu durumu tekrarlamayınız.
    Oyuna karşı şuan ki öfkenizden dolayı bir takım cümleler kurmuşsunuz, Türkiye Ekibi elinden geleni yapmaktadır bunu size daha net nasıl söyleyebilirim bilmiyorum oyundaki teknik sıkıntılar raporlanmıştır , Merkez Ekib'in durumdan haberi vardır.
    Şuan için bize şu zaman düzelecek oyun diye bir bilgi gelmediğinden dolayı sizlere de elimizde olan bilgiler dahilinde açıklamalar yapmaktayız.
    Öfkenizi anlıyorum fakat biraz daha sabırlı olmanızı rica ediyorum..

İyi forumlar.

5. ne zman gelecekmiş bu kapı

6. 18 Ekim Tarihinde gelecek sayın arkadaşım.
    Her konuda, her türlü kurumun, firmanın, örgütün ve şahısların sorunları olabilir, sorunlar yaşanabilir. 12 yıllık bir oyun her zaman bu halde değildi.

Farklılık olmasa da yapacağız, hatırı sayılır seviyede sracp elde ediliyor. Diroit tasarımları da güzel. 4.Seviye Pet birimleri vermesi de cabası. Elit cephane olmadan mümkün değil. Sibelonlar da özellikle x3 ya da x4 gerekiyor.

Kristallonlar da bir tane bile cephane kullanmıyorum. O bölüm için ağır konfi yapacaksınız. Aralarına gireceksiniz kami atacaksınız. 75K vuruş az gelebilir ama hepsine vuracak o yüzden çok ama çok etkili. 10 kez kami kaze atmak 3 dakikaya denk geliyor gemiyi sürme ve aralarına girmeyi de katarsak 5 dk en fazla 10 vuruşta 750k dp eder. Teker teker, döne döne, köle gibi kesmek işkence ama bu durum sadece uber sibelenlor da geçerli :) Onların arasına girdiğinde 2-3 atış sonra bum. ISH atarsan iyide değmez.

7. bi etkinlik yapacaklar 1 ay geçiyor bu etkinliği yapanlara çok şey söylenmesi gerekiyorda kalsın hiç oyuncular kassın diye düşünmezşer hep çırpına çırpına kasıcaz uri vip inidirim çekicez cepleri doldursunlar hep

8. Göreceli olarak botu serbest bırakmış bir oyuna bunları söylemek gülünç :) Bu oyunun tek istediği 2.bir slot çubuğunu istiyorsan 17,90 ödeyeceksin demesi :) Gerisi ise donmalar, lag vs. gibi sorunlar her zaman her oyunda yaşanabilecek normal sorunlar... Karşılığını istemek ayrı bir şey.

9. Mcqeen

Mcqeen User

100 tane uber sibelon bekliyorum üst üste :D

KATALONYA bunu beğendi.
  10. LARK1988

LARK1988 User

Sabırsızlanıyorum şimdiden (KODlar için değil)

11. xxkubixx

xxkubixx User

bence berbat bir etkinlik.uber sibo kesme diye etkinlik mi olur ya ? Etkinlikler eğlenceli şeyler olmalı.

12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen üyeleri yanlış bilgilendirmeyin. Herhangi bir illegal yazılım kullanımı serbest değildir. Bu tip hesablar tespit edilib cezalandırılmaktadır.

İyi forumlar.

13. her haritada illegal yazılım kullananlar var vallahi bıktık alın tersiz çar yapıyorlar albay bile gördüm hala var haritalarda oyunun adminleri çıksa haritalara dolaşsa kaç kişi görüp banlayabilir aklınız hayaliniz şaşar x2 den başla her harita 5-2 lerde bile var aurus toplamak için yapıyorlar spacebalda yapıyorlar göz göre göre illa bunların tespiti için bi takım yazılımlar bulunması gerekmiyor haritalara adminleri salsınlar cansız gemiler fark ediliyor kör olmak lazım şimdi video çekin diyen olacaktır supporta falan yollayın hangi biriyle uğraşalım çarımızımı kasalım bu illegal kasılanların peşindenmi koşalım ben diyorum haritalara admin gemileri salınsın kullananlar anında tespit edilir oyunu iyi bilen zaten illegal kasılanları tespit eder geminin cansız hareketleri belli ediyor görev yapıcam x7 haritasında tallon tallin tutmak okadar zorki bırakmıyor o cansız gemiler göz göre göre hala şuan bile sürüyor bu çözüm bu kadar basitken herşeyi zorlaştırıyorlar sonra kimse sert eleştirmesin diyorlar

14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Evet sizinle aynı fikirdeyim haritalarda bot odluğu açıkca görünen bir çok gemi var. Bunlar en düşük rütbeden generale kadar olan gemiler.

Ama ne yazık ki merkez ekib dışında hiç bir ülke takımının üyeleri bot kullanımından banlama yetkisi yok. Ama emin olun tarama sistemi mevcut ve bu taramalar zamanı yakalanan her bir hesab mutlaka ceza almaktadır. Umarım en kısa zamanda sizlere yeni fair play haraketi bilgilerin duyururuz.

İyi forumlar.

15. bence yetki vermeliler yani daha güzel oyun olur

16. Kesinlikle haklısınız ve bu konuda Artemis. adminin de böyle bir yetkiyi uzun zamandır istediğini biliyoruz.

Sayın modum açmış olduğum konunun ne kadar fazla cevap aldığı ve anketinde 25 evet oyuna karşı 4 hayır oyu aldığını görüyorsunuz, bu konuyu raporlayın lütfen, görüldüğü üze arkadaşlarımız kupon kodu istemekte ve terör kapısını ciddiye almakta.

17. kod sınırsız olsun herkes mutlu olsun kasılmaya çalışan insanları düşünün para yatıramayanlarıda düşünün

18. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaşlar kod verme olayında bizim TR ekibimizin elinde değil tamamen Almanya'daki yönetimde bizlerde isteriz sizin maduriyetinizin giderilmesini. Lakin malum kodlar sınırlı bu yüzden elimizden bir şeyde gelmiyor gönül isterki tüm oyuncuların faydalanmasını ama olmuyor işte bu konuda bizlerde üzgünüz.

İyi forumlar.

19. bizden en yetkili kimse desin işte sınırsız yapalım bu sefer diye mesaj atsın zorlayın biraz :D

20. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaşım bizlerde isteriz sizlerin gönlünü iyi tutmak güzel tutmak :D ama bizde bir ata sözü vardır kelin ilacı olsa kendi başına sürer ;) sizlerin sayesinde bizlerde sebeleniriz belki ;)

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.