Terör Kapısı Hk.

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Eru_Iluvatar tarafından 24 Ekim 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar, terör kapısında gelen yaratıkların sıralaması, adedi, verdikleri vb. gibi bir bilgi var mı? Forumda bulamadım, genel olarak etkinlik hakkında bilgiler dönüyor.

2. Bununla ilgili hiçbir yerde bilgi bulamazsın. Belirli sıralaması yok sürekli karışık geliyor. Her defasında aynı kapıdan atlasan bile hem harita tasarımı hem npc ler değişkenlik gösteriyor (aslında toplamda gelmesi gereken npc ler geliyor fakat sırası değişik). Verdiklerine gelince tek tek bilemem ama toplamda 3 aşagı 5 yukarı ort. 55k uridium (bitirme ödülü yok kestiğin npclerden gelenler) getirisi oluyor kapının.

3. Teşekkür ederim. Aslında anladım sistemi ama elde toplu bir şey olunca detaylı inceleme fırsatım oluyordu. Neyse böyle böyle devam edeceğiz. Ama sıkıcı kapı

4. Rica ederim. Ben olaya şu yönden bakıyorum; Botların, tutuculu trenlerin olmadığı ortamda yaklaşık 30 dk. da cephane kaybı olmadan (içerde verdikleri fazlası ile amorti ediyor) , 55k uri ve oil kasabileceğim bir yer ;)

5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Herhangi bir sıralama üzerinden gelmemektedir. Rastgele gelerek kapı içerisinde düzen sağlamaktadır.

Türkiye Takımı!

6. Çok mantıklı :)

7. Teşekkür ediyorum konu kapanabilir.

8. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

Türkiye Takımı!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.