Öneri Terör Propagandası Yapanlara Ceza Önerisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve __________CARPEDİEM tarafından 27 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bahsetmiş olduğum uygulamalar oyuna tasdiklensin mi ?

1. + Destekliyorum, tasdiklensin.

93,1%
  2. - Desteklemiyorum, tasdiklenmesin.

6,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Konuyu her şeyiyle açıkladığım halde hala beni anlamak istemeyen arkadaşlar görüyorum. Ben Kürtçe isimlere bir atıfta bulunmadım. Hani zaten ben de Şanlıurfa'lı bir Kürdüm buradaki mesele Kürt meselesi değil Kürdistan meselesi. İkisi arasındaki farkı idrak edebilecek kapasitede olalım. Aksi halde meselemiz olmadığı halde daha çok meselemizmiş gibi konuşur dururuz. Biz bunu istemiyoruz. Bizler terör nidaları atanların acilen hızlı çözüm yoluyla oyundan sınır dışı edilmesi taraftarıyız. Bununla ilgili hangi merci görev yapıyorsa da o merciye danışmayı insanlık vazifemiz olarak değerlendiriyoruz. Konuyu amacından saptırmaya çalışanların, başka yönlere çekmek isteyenlerin asıl niyetlerini biz çok iyi biliyoruz. Fakat göz ardı ettikleri bir şey var ki ben bu ülke için yerdeki bir taşı alıp yolun kenarına koyan bir insanı bile gözlerinden öpecek kadar bu ülkeye bu millete aşığım. Benim bu çabamı örtpas etmeye çalışanlar bendeki bu ateşi söndüremeyecekler.

2. WolfWar

WolfWar User

Kesinlikle +1

3. Olmalıı +1

4. nuritur

nuritur User

Anlamayan ya da anlamak istemeyen arkadaşlar olmuş ama çok iyi cevap yazmışsın helal olsun ağzına yüreğine sağlık +1

5. +1 Bu uygulama gelirse var ya daha çok oyuncu kazanılır. Sırf bu yüzden oyunu bırakanları görüyorum

6. Adminim ne zaman hayata geçiriyoruz bu projeyi ? Ne kadar oy alması gerek ?

7. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Konuyu bu haftaki raporumuza ekleyeceğiz.

Destek arttıkça iletmeye devam ederiz.

İyi forumlar.

8. Maes34

Maes34 User

TR5'teyim burda bile çok bunlardan. Baskına sırf bunları kesmek için çıkıyorum :D Kesmesi zevkli oluyo da kesilmesi koyuyo. Bi adama 10-15 kişi toplanıp geliyolar biliyosunuz bunların korkularını :) Teke tekte bi halt yapamıyolar :D Oyun bunlardan temizlenirse benimde elitlerime yazık olmamış olur hem de Darkorbit kalite farkını ortaya koyar benim düşünncem de bu ;)

9. _DODGE_

_DODGE_ User

İlk önce şunu kafanıza kazımanızı istiyorum ! Bu ülkede Atalarımız beraber yaşadılar bunca senede beraber olduk. Şimdi burada ırkçılığa çekmeye çalışanlara bir kaç söz söyleyeceğim:

Türkiye cumhuriyeti ırkçılığa hayır diyen bir milletir çünkü bu bize atalarımızdan kalan bir mirastır bu topraklarda Türkünde , Kürdünde , Ermeninin , Gürcünün , Rumun , Çerkezin , Zazanında kanı vardır. Hainler her zaman olur İŞİD denen örgüte bir çok ırktan milleten insan katılıyor kendi ülkemizdende dahil.

Biz sen kürtsün sen rumsun yok efendim sen Türksün diye ayrımcılık yapmaya başlarsak bu ülkenin sonu yugoslavyaya döner. Biz burada birlik olmalıyız hedefimiz hainler olmalı.

PKK denilen örgütede bir çok ırktan insan katılıyor fakat sonuç hiç bir zaman değişmiyor insanlar ölüyor kandırılanlar piyon olarak terör örgütlerinde kullanılıyor.

Burada provakatif hareketler yapmayada gerek yoktur biz burada birlik içinde yaşamalıyız.

Hainler her yerde fakat hainlerin istediği şeyse bizi birbirimize düşürmektir Türkiye cumhuriyetinin bir parçası olarak gören herkese bu vatanın kapıları sonuna kadar açıktır bunu bilin.

Ordumuzda türk , kürt , rum , ermeni , gürcü , laz , çerkez kökenli askerlerde var ve inanın bana aralarında ülkesine gayet iyi şekilde hizmet edenlerde var.

Bir insanı annesi babasının kökeni yüzünden suçlamaya kimsenin hakkı yoktur olamazda islamda bu yasaklanmıştır.

Biz TERÖRİSTLERİ istemiyoruz VATAN HAİNLERİNİ istemiyoruz bunu lütfen kafanıza kazıyın.

Osmanlı yıkılınca rumların ermenilerin arasındada zıtlaşmalar çıktı neden mi ?

Bazı ermeni ve rumlar osmanlının yıkılması onlar için kötü sonuçlar doğuracağını biliyordu ve bazı rumlar , ermeniler vs Türk ordusuna silah yardımında bulunmuşlardır.

Bakın osmanlının yıkılmasınında en temel sebebi bu fransız ihtilalinin doğurduğu milliyetçiliğin ırkçılığa dönüşmesidir. Osmanlı yıkılırkende bu gün olan terör örgütleri gibi ayaklanmalar meydana geldi hainler insanları birbirine düşürdü.

Tarihten ders çıkarmalıyız fakat bunu hiçbirimiz göremiyoruz bu vatanı yaşatmak için ilk önce birlik beraberlik sağlanmalıdır.

Türkiye cumhuriyetinin resmi dili TÜRKÇEDİR şimdi bazıları ayrıcalık istiyoruz diyebilir. Kendi aranızda istediğiniz dili konuşun bunda sakınca yok fakat ana dil TÜRKÇE'dir buna uymak zorundasınız.

İngiltereye gittiğinizde ingilterenin ana dili İNGİLİZCEDİR ve oraya gittiğinizdede zorunlu olarak İNGİLİZCE konuşmak zorundasınız.

10. Sayın adminim meseleyi hâlâ ırkçılık ve Kürtçe diline ambargo olarak algılayan kişilerin yorumlarını siler misiniz ? Meseleyi rayından çıkarmak istiyorlar. Tekrar tekrar izah etmemin bir anlamı yok, anlamıyorlar.

GREED bunu beğendi.
  11. _DODGE_

_DODGE_ User

Ben gerekli cevabı verdim bundan sonra cevap veren heralde cahildir hemde kör cahildir.

GREED bunu beğendi.
  12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Arkadaşlar meseleleri burada bu şekilde çözemezsiniz,tatsız tartışmalara sebep olur.

Konu Başlığında da yazdığı gibi ceza önerisi için destekliyorsanız ankete katılırsınız.

Gerekli takibi yapıyoruz ancak konuyu saptırmayalım ,kilitlemek zorunda kalırız.

İyi forumlar.

13. Konu çok başka yerlere dağılıyor burda Öneri varken iş başka yerlere gidiyor Burda mesele kürt-türk-laz değil sen türkmüsün sen kürtmüsün değil
    Pkk ve kürdistan gibi isimlerin Türkiye serverlerinde istenmemesi girdiği serverde bile ay yıldızlı bayrağı görüp giriyor utanmadan İsmini yok pkk yok biji apo gibi isimler kullanılıyor bunların önüne geçilmeli ancak yorumlarda konu baya rayından çıkmış başka yerlere gidiyor

14. _DODGE_

_DODGE_ User

Bazilari burada konuyu irkciliga cekmeye calisiyor gereken cevabi verdigimi dusunuyorum.

Maalesef ki pravakatorluk yapip ayrimcilik yapiliyor ayagina yatiliyor....

GREED bunu beğendi.
  15. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Kesinlikle +1 Attığım videodaki yorumlara bakarsanız zaten kimin ne olduğu belli .

Sosyal medya üzerinden şikayetler değerlendirilse hepsini sustururuz da sosyal medyaya karışamıyorlar.Yoksa hepsinin yutup hesabı belli face fotolarında belli .

Ben sanmıyorum ama almanyanın böyle bir şey yapacağını da hadi hayırlısı :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ocak 2017
  16. _DODGE_

_DODGE_ User

TR3 de hainleri bulduğum zaman roketle kesiyorum cephane israfılar :)

17. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Gönderdiğiniz videonun adı uygun değildir.

Lütfen paylaştığınız içeriklere dikkat ediniz.

İyi forumlar.

18. _DODGE_

_DODGE_ User

Simdi size sunu belirteyim Ataturk vatan haini ilan edildi olayini bir arastirin derim arkasinda ne tur olaylar gerceklesmis bir arastirin derim.

Sonra gelip burada yorumunu yaparsin.

Ataturk kurtulus savasinda halkda milli bilinci uyandirdi istanbulda ki padisah hukumetide ingilizler anlamasin diye Ataturk vatan hainidir denildi fakat vahdetin el altindan Ataturke bir cok yardimda bulunmustur Anadoluya gidip halki toplamasi emirini verende vahdettindir.

İsid mevzusuna gelirsek dedigim gibi teror orgutunu destekleyen herkes cahildir ne sekilde olursa olsun.

19. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Bu konu sürekli başka yerlere çekilmeye çalışılıyor.

Şimdi yazacaklarımı dikkatle okursanız sevinirim.

1) Bu konuda şu klan bu klanda bunlar var gibi mesajlar görmek istemiyoruz.

2) Karşılıklı tartışma yaratacak mesajlardan uzak durulmalıdır.

3) Irkçılığa yönelik kelimelerden kaçınılmalıdır.

4) Çünkü bu ülkede yaşayan herkes kardeştir.

5) Bu dediklerimiz dışında yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Ama iş ne zaman bu saydıklarımızdan birine gelirse gerekli cezai işlemler uygulanacaktır.

20. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Arkadaşım burası tarih dersi veya siyaset meydanı değil arkadaş fikrini sunmuş irdelemeye gerek yok desteklersin veya desteklemezsin sadece bunları yazın yoksa akşama kıyamet smod konuyu kapatacak haberiniz olsun :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.