Öneri Terör Propagandası Yapanlara Ceza Önerisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve __________CARPEDİEM tarafından 27 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bahsetmiş olduğum uygulamalar oyuna tasdiklensin mi ?

1. + Destekliyorum, tasdiklensin.

93,1%
  2. - Desteklemiyorum, tasdiklenmesin.

6,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

Konuya destegimi belirttim zaten.

Benim siyaset yaptigimda yok bunlar onemli konudur kimse kusura bakmasin gecmisini bilmeyen gelecegine sahip cikamaz.

GREED bunu beğendi.
  2. GREED

GREED User

Olsun +1

3. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Konuyu Raporumda İleteceğim.

Fakat Konunun Baya Farklı Yerlere Çekildiğini Görüyorum.

Ben Konunun Daha Fazla Sapmadan Kilitlenmesi Taraftarıyım.

4. PAŞA01

PAŞA01 User

18 şubat kadar olan banımın kaldırılmasını isityorum şayet klan ismi veren kişi banlanmadıysa.

hakan benim klanımın banlanmasını isteyen miliyetçi kesim kürt oldugumuz için banlanmamız isteniyor .
    resmi açıklamasından bahsediyorum osmanlının birçok osmanlı komutanı M.kemale ihanet etmiştir.
    konuya +1 verdim bize karşı yapılan her saldırı misliyle verilcek burdaki bazı oyunculara seslendim hakan.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ocak 2017
  5. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Arkadaşım konu başlığı ile senin iddian arasında dağlar kadar fark var.

Orada diyorki terör destekçileri sen bir ırk ismi vermişsin buda en büyük yanlışki sen bir ırkı arkadaşın iddia ettiği camiaya yakıştırman hiç hoş değil.

Bazı şeyler vardırki doğru olması insanın canını incitir ama dile getirilmesi yada tekrar tekrar teleffuz edilmesi de hoş olmuyor.

Bence sizde bunu ısrarla tekrar tekrar söylemeniz size bir şey kazandırmaz. Bu konu üzerinden de haklı yada haksız aramak doğru olmaz.

Bu konuyu kapatalım aksi taktirde konu kilitlenecek amacını aştı ve cezai işlemler gelecek.

GREED bunu beğendi.
  6. PAŞA01

PAŞA01 User

bu yazdıgım son olsun

Sosyal medyada bizi hedef alarak açtılar ve hakaret yiyoruz sosyal medyada bu konu gerçekleşirse '' bütün ***'' diye başlayıp sonunda aşagılama hakaret var

7. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Tekrar söylüyorum burada buna izin veremeyiz yazmayınız o sosyal medyada gidin mücadelenizi verin.

Ama burada öyle bir şeye fırsat veremeyiz vermeyiz. Kaldı ki sizde bir ırk ismi vermeyin.

GREED bunu beğendi.
  8. _DODGE_

_DODGE_ User

Şimdi ben sizin klan çatışmanıza bir şey diyemem.

Fakat oyunda ırkçılık yapılmaz ki bu olursada oyunda ki iç savaşların artmasına sebep olur adminler buna izin vermez.

Şimdi sosyal medyaya gelelim eğer sizi klaninizi sirf etnik kokenden dolayi saldiriya ugradiginizi dusunuyorsaniz mucadelenizi orada verin fakat teror orgutu isi varsa bu durum polise ve savciliga kadar gider.

Bak milliyetci diyorsun milliyetci insan yani gercek insan irkcilik yapmaz vatani icin mucadele eder.

Ben milliyetci bir insanim fakat kimseyi etnik kokenden suclamam suclayamam hakkim yoktur.

Mustafa kemal olayinada sunu diyebilirim: 1. Dunya savasi donemi cok karmasik bir donemdir buz daginin gorunen kismina bakarak sadece ihanet gorursun fakat buz daginin gorunmeyen kismini arastirirsan hic tahmin etmedigin seyler bulursun.

Bak tekrar ediyorum terore kesinlikle karsiyim darkorbit uzerinde irkcilik uzerine bir yeniligin gelmesi mumkun degildir olamaz olmamalidir.

9. John-117

John-117 User

Böyle kişiler görmememe rağmen +1 veriyorum.

Eksi veren arkadaşlar olabilir bu toplu bir oylama ve kimsenin oyuna karışılmaz.

10. Bu konunun yolundan saptırılmıdan devam etmesi gerektiğini düşünüyorum

11. Daha fazla insana ulaşmamız lazım paylaşalım, bilgilendirelim +1

12. Konuyu iyi korumanız gerek :) Konu ilk açıldığında +1 ledim.

anakin5555 ve sonsuzsah93 bunu beğendi.
  13. anakin5555

anakin5555 User

Kesinlikle tam destek:)Eğer konu saptiranlar yüzünden konu kilitlenirse rapor edeceğim. Kardeş koru konunu :)

Son düzenlenen: 29 Ocak 2017
  14. Koruyorumm merak etmeyin :) Hortlatalım konuyu :) Daha fazla vatansever kardeşlerimize ulaşalım +1

15. Aynen bizim Kürtlerle sorunumuz yok.Kürdistan diye boş boş konuşanlarla derdimiz var.Sürekli görüyorum isimler bilmem ne falan resimde bir tane var.Bunlar kesinlikle banlanmalı.Açıkcası bunları TR1 de çok fazla görüyorum daha bu sabah oyun terör yuvasına döndü diye düşündüm.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ocak 2017
    anakin5555 bunu beğendi.
  16. anakin5555

anakin5555 User

helal ola :)

Comander_123 bunu beğendi.
  17. Merhaba ,

İmza kısmınızdaki resim genişlik olarak 500 pikselden fazladır en kısa zamanda 500 pikseli aşmayacak şekilde düzenlerseniz seviniriz.

İyi forumlar.

anakin5555 bunu beğendi.
  18. baba

baba User

bende bu konuyu destekliyorum , lakin arkadaşlar bu konuda dikkat edilmesi gereken bir husus var ;

terör propagandası yapılmasını engelleyelim derken olayı ırkçılık boyutuna dönüştürmememiz gerekli , bu konuda gerekli çalışmayı türkiyede yetkili coma,admin ve çeşitli yetkililerin yapması vede bunu forumda yayınlaması gerektiği düşüncesindeyim

ek olarak adını bile belirtmeyeceğim ülkemizde veya dünyada çeşitli saldırılarda bulunan terör örgütlerinin aynı zamanda birleşmiş milletler vede avrupa birliği ülkelerindede terör örgütü olarak tanımlandığını belirtmekle birlikte gerek türkiye gerek almanya gerekse serverların bulunduğu ülkeler bazında birşey farketmeyeceği için oyun yönetiminin bu konuda çalışma yapması hususunda yasal olarakda yükümlülüğünün olduğunu düşünüyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.