Öneri Terör Propagandası Yapanlara Ceza Önerisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve __________CARPEDİEM tarafından 27 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bahsetmiş olduğum uygulamalar oyuna tasdiklensin mi ?

1. + Destekliyorum, tasdiklensin.

93,1%
  2. - Desteklemiyorum, tasdiklenmesin.

6,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. anakin5555

anakin5555 User

tm adminim düzeltiyom :)

Comander_123 bunu beğendi.
  2. Merhaba ,

Anlayaşınız için teşekkürler :) bu arada ben FM'yim. :D

İyi forumlar.

anakin5555 bunu beğendi.
  3. anakin5555

anakin5555 User

Tm fmodum rica :)

4. Hort :)

+

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Şubat 2017
    anakin5555 bunu beğendi.
  5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Konuyu güncel tutmak için bir önceki mesajınızı silerek yeni mesaj olarak yazabilirsiniz.

Sadece + şeklinde açıklamasız olarak yazmayınız ve alt alta lütfen yazmayınız.

İyi forumlar.

anakin5555 bunu beğendi.
  6. ŁΞSTЯOX

ŁΞSTЯOX User

bu konu biraz eski olabilir fakat, dedikleri gibi El-Bab şehidimize bile saygı duyulmuyor. TR4 oyuncusuyum, DOĞU klanı diye bir klan var. Bakın benim klanımda sadece ben ve arkadaşımın ezik bir gemisi olmasına rağmen isminde Türk Bayrağı var diye savaş açmışlar. Bende yakaladığımı kesiyorum kimse kusura bakmasın. Adam akıllı bu oyunu oynayan herkese saygım sonsuz ama adamlar hem şehidimize saygı göstermiyor, hem chatten ban yemiyor hemde petlerinin isimlerini abuk sabuk şeyler koyuyorlar. İsteyen istediğini yapsın, ama artık bize değer verilsin. Oyun kurallarında terör propagandasının cezası olduğu yazılı ama biz bir şey göremiyoruz. Yoksa ben her yakaladığımı hurdamla keseceğim.

anakin5555 ve ★Ɔ│ΛLFΛ│C★ bunu beğendi.
  7. anakin5555

anakin5555 User

Ayn ** bir klan var isimler ypgli isimi olan :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Şubat 2017
  8. Tabiki tam destek :) +1

9. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Lütfen bu konuya yazarken server, klan adı ve nick yazmayınız.

İyi forumlar.

10. youtube videolarında terör propagandası yaptıkları sabittir oyun gerekeni yapmadı biz emniyete ilettik!

yalan konuşma hazerfen tasarımlı herkese savaş açan bir klanınız var ve terör örgütü propagandası yaptığınız youtubede sabit boş konuşma emniyete bildirildiniz!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Şubat 2017
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.