Geri bildirim Terör Sınavı Etkinliği Geri Bildirim

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 13 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. keskinniyo

  keskinniyo User

  Orta seviyedeki oyuncular için seprom ve cephane israfı gibi duruyor. Sürekli karşınıza çıkan uber sibelonlar, boss ve uber kristallonlar çok moral bozucu. Bir süreden sonra o kadar canım sıkıldı ve giden cephanelere üzüldüm ki yarıda bıraktım yapmadım kapıyı. Sağlık olsun.
   
 2. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Bilinen bir sorun rapor edildi. Geri bildiriminiz için teşekkürler.
   
  **TheNıghtMare** bunu beğendi.
 3. Altın şeker neden çok az çıkıyor, protokolleri fullemeye yetmiyor :S
   
  HαyvαηMσdus™ bunu beğendi.
 4. böyle olmaz arkadaşım mısır şekeri ve altın mısır birleştirme için çeviri gelmesi lazım yoksa hiçbir zamanda protokol fullemez .
   
 5. metalik988

  metalik988 User

  Altın şeker çok az çıkıyor, kapıda 20saatte bir yapılıyor. Bence ya kapının bekleme süresini azaltın yada normal haritada çıkan bosslardan düşme oranını arttırın
   
 6. Oyuna girişleri etkiliyor bu etkinlik.Dün arkadaşların giriş yapamıyoruz serzenişlerine hayret ederken bugün benim başıma gelmiş olması sorunu size iletmemde etken oldu.:((
   
 7. selamun aleykum madem etkınlık yapılıyor kapıda melterler sıbelonlar karıstalonlar dalga dalga gelse bu kadar kasmazdı sanırım oyunu asıl sorun oyunun tamamen gırılemez olması buda bırden cok etkınlıgı bır araya getırılmesı.
   
 8. Herkes altın şekerlerin çok az çıktığından bahsetmiş, yalnız protokol birleştirmek için gereken mısır şekerlerine kıyasla olan oranına bakınca çok da tuhaf bulmuyorum. Abi mısır şekerini nasıl kasıyorsunuz? Hayır bir taktik mi var anlamadım ki 50k mısır şekeri kasılmıyor yani. 30 altın şekerim oldu hala 20k mısır şekerim var birisi açıklayabilir mi :D
   
 9. rodinya41

  rodinya41 User

  x-8 deki boss curcibitor 2.5k ile 5k arası bir şeker düşürüyor kasması kolay mesele altın şeker onu bulamıyoruz 200k civarı normal şeker var her seferinde 2-3 boss curcibitorden alıyorum kutumu
   
 10. Sekerin taktiği rodinya arkadasın dediği gibi x-8 haritasında takılmak zaten bütün herkez orda çok ta seri bos çıkıyor lakin en önemli taktiği bos çıkınca sana hangisi yakınsa ona gidip rsb beyaz iki günde ben 450 k seker kastım çöp altın seker 20 20 düstü etkinlik bitene kadar 15 protokol hanca alabiliyorum ama elimdeki sekerler bos oluyor bari cephaneye veya baska bir şeye çevrilse seref dışında..
   
 11. altın şeker çok zor verılıyor çok saçma bence
   
 12. kim akıl ettiyse sağolsun elleri dert görmesin bir çok kişinin bitiremeyeceğini bile bile hedeflere 15 frightful imha et koymanız tam sizden beklendiği gibi hiç hayal kırıklığı yaşamadım birde ödülü yüvsit protokolü sağolun var olun.
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 13. Hedeflerde yüvsit protokolü veriyor ama 1. seviye veriyor. Bu hata olabilir mi? 3. seviye vermek varken 1. neden veriliyor. Kullanıcak olan uridium ile 3. seviye alır kimse 1. kullanmaz.

  Ayrıca maksimum eir sınırı sebebiyle hedeflerden eir alamıyoruz. Bu büyük bir kayıp hedeflerden edindiğimiz içerik azalıyor. Madem eir alamıyoruz onun yerine başka birşey verilebilir. En doğrusu takvimde olduğu gibi hedeflerdeki eir ında maksimum sınırda olsak dahi verilmesidir.
   
 14. Viraaa

  Viraaa User

  valla ben takvimden aldigim eiride envanterde goremiyorum artik.
   
 15. KzN-06

  KzN-06 User

  Bu Frightful Curcubitor'lar nerde çıkıyor ? bilen varmı
   
 16. x 4 haritalarda kapı var terör kapısı oraya girmen lazım.
  son yaratıktır kendisi
   
 17. Haritalardaki bosslardan her kutudan 1 altın şeker verilse nasıl olur veya %50 ihtimalle 1 şeker bu diğer olasılığın yanına+ olarak verilse çünkü ihtimal aşırı düşük dün sadece 2 kere düşürebildim akşama kadar sep x4 rsb destek uykusuzluk yorgunluk cabası mesela bugün 2,5 saat kadar uğraştım 1 adet bile düşmedi. yarında düşmezse haritada uğraşmayı bırakmayı düşünüyorum kapıalrdan gelenle 12 protokol alır çekilirim çünkü çok düşük olasılık.
   
 18. garfıeld

  garfıeld User

  Etkinlikte birliştirmeye gelen pet protokollerinin ıcınde AI-HP4 Bulunmamakta sebebi nedir sadece bendemi gozukmuyor
   
 19. Özel protokol sadece paymente bir seferlik açıldı ilerleyen zamanlarda ne olacak bilmiyoruz ama bu etkinlikte yok belki ara sıra paymente gelir.
   
 20. garfıeld

  garfıeld User

  kacırdık desene :) tesekkur ettim bilgiendirdigin icin
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.