Geri bildirim Terör Sınavı Etkinliği Geri Bildirim

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 13 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Haritada 5 tane yaratık çıkıyor ancak 1 en fazla 2 tanesini kesebiliyorum. Haritalar çok kalabalık, altın mısır şekeri çıkma şansı zaten düşükken birde yoğunluk sebebiyle yaratığı fazla kesemiyor olmamız etkinliği çok can sıkan bir hale getiriyor.

  Etkinlikte değişmesini istediğim durumlar;

  1)Altın şekeri oranı arttırılsın.(Min %2,5 - %5)
  2)Boss curcubitor sayısı 5'den 10'a çıkarılsın.
  3)Her boss curcubitor imha ettiğimizde 1-2 altın şekeri versin.
   
  Son düzenlenen: 18 Ekim 2020
 2. Besyokar

  Besyokar User

  5 prolu 14 Argeli sayborg gemisiyle kapıyı bitirdim ama bu son boss uri vermiyor altın şeker oranı düşük geliyor şu ana kadar 3 km4 protokol birleştirebildim
   
 3. kapılardan 1 protokolü fulleyebilirsiniz gerisini haritadan almanız gerekiyor malesef günde 2 veya 3 adet paket şeklinde atıyor x8de 18 adet x7de 13 adet olmak üzere katlayıcım var etki ediyor mu bilgim yok. mesela bugün 36 adet düşürebildim haritadan ama çok çok zor seprom çift destek x4 rsb atıyorum hekateyle seri gidiyim diye giydim ama düşürmek ölüm gibi bir şey malesef olasılık her boss için %1 :S
  EDİT:72 ADET DÜŞÜRDÜM X8 HARİTASINDA +21 KAPI GÜN SONU HASILATI=93
  BİRLEŞTİRİLEN PROTOKOL SAYISI 8.
   
  Son düzenlenen: 18 Ekim 2020
 4. DarkOrbit Yetkililerine,

  - Etkinlik görevleri nerede ?
  - Altın Mısır Şeker oranı ?
  - Oyun 5 saat kapalı kalmasına rağmen hiçbir telafi olmaması ! (Sınırlı etkinlik saati + GG indirim etkinliği)
  - Terör Kapısının sadece iyi gemilere hitap etmesi !
  - Client sorunun hala çözülememesi !

  Bunlar sadece şu 1 haftalık dönemde aklıma gelenler bu kadar sorun varken oyuncuları oyuna çekmeniz gerekirken bu sorunlar sayesinde oyuncuları oyundan uzaklaştırıyorsunuz farkında mısınız?

  Bir örnek vereyim. Terör Kapısının ilk çıktığı gün yanlışlıkla Curcubitorları etkin hale getirdiniz. Oyuncuların yararına olan birşey olduğu için herkes bundan yararlandı az da olsa Mısır Şekeri kasabildiler. Ama siz ne yaptınız "Restart" atarak herkesin Mısır Şekerini sıfırladınız. Haksız kazanç olarak görülebilir. Tamamdır ama bunu yapan DarkOrbit yetkilileri oyunun 5 saat kapalı kalmasına ses çıkarmamaları gerçekten tahammül edilemez bir olaydır. Bir sistem sadece CEZA yöntemi ile yönetilemez. Ceza ve Ödül sistemi olarak yönetilmelidir. Siz bu yöntemlerden sadece birini kullanırsanız her zaman bir sıkıntı yaşarsınız.
   
 5. katlayıcılı olunca benim cepahnem hiç azalmıyor x4 rsb sıkıyorum aksine cephanem artıyor yine artacak etkinlik bitene kadar 1.5 m x4 kasarım
   
 6. bana göre kapı tekrar yapma süresi çok uzadı ve yine bana göre kapı yapma hakkı sınırsız olmalı..
  Bi yapan bir daha girmeli..
   
 7. smoonrise

  smoonrise User

  1 kapıda candy corn gelme sayısı kaç dikkat eden oldumu ? bende daha az birikiyor gibi çöpler kapalı bende kutuları daha rahat almak için yaratık çöpünde candy corn oluyor mu ?
   
 8. Son yaratık 20 atar melterler 1 adet atabiliyor çöpleri curcubitör çöpü şeklinde.
   
 9. smoonrise

  smoonrise User

  normal candy sordum dostum altın şeker olanı değil kapıdan kaç geliyor ortalama ?
   
  ıııııııı bunu beğendi.
 10. 8k toplamıştım galiba ama emin değilim hesap etmedim haritada çok veriyor birleştir şu bu derken karışıyor. Katlayıcım var bu arada.
   
  smoonrise bunu beğendi.
 11. beyler bu sondaki yaratık niye bişey vermiyor kutuda düşürmüyor o yaratığa gelmek için o kadar uber sibo bos talon sibo kesiyoruz o zmn ben artık ödül veren bölümü atladıktan sonra patlatayım kendimi cıkıyım boş yere niye elitim gidecekki zaten bu darkorbitin bizi düşündüğü ne zmn görüldüki hep kendi cıkarları peşindedir artık ne v.ı.p alıyorum ne katlayıcı neden bişey 1 liramı bile koymam bu oyuna artık oyunu zar zor oynuyoruz niye koyayımki paramı
   
 12. Son yaratık 20 altın sekeri veriyor senin için gereksiz ise oraya gelmeden kendini kestirmen mantıklı olur.
   
 13. JoLLie1453

  JoLLie1453 User

  Bence kapıya girme sınırı 20 saat yerine 12 saat olması çok daha güzel olur pet kullanımı için çok kullanışlı olur herkes için.
   
 14. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Konunuz tarafımca belirtilen Terör Sınavı Geri Bildirim konusu ile birleştirilmiştir.

  İyi Forumlar.
   
 15. Boray

  Boray User

  Yılda 1 gelen bir etkinlikte şans faktörünün bu kadar etkin olmasi çok üzücü bence.Bugün 9. Protokolunu alan arkadaşlarim var.Bununla ilgili normal mısırla altın mısır takasi getirilerek oyuncunun emeği ön plana çıkartılabilir.Mesela 100.000 normal mısır 10 altın mısıra eşdeğer olabilir.
   
 16. Kapıda genel olarak iyi uridium kasılıyor ama gerçekten de final aşamasında çıkan NPC'nin uridium vermemesi garibime gitti :) Ben de bir kutu veya uridium beklemiştim .
   
 17. altın şeker kasma oranı biraz düşük, onun dışında etkinlik ödülleri gayet iyi. diminsher tasarımını cok begendim umarım en yakın zamanda modülleri de etkinlikle gelir
   
 18. bugün 21 adet kapıdan haritadan 0 attı :) malesef en kötü gün bugündü.
   
 19. TersLale

  TersLale User

  Yaratıkların çıkma saatleriyle yaratıkların altın şeker düşürme oranı artırılırsa iyi olur. Birkaç yıl beklemeyelim 4leri dizmek için. Ya da birleştire gelsin yıl içinde toplarız.
  Biletle gelen ödüller sıfıra yakın. Doğru düzgün birkaç modül koyar bari insan.
  Kapı aşırı zor olmuş. Normalde oyun zaten kasıyor. Bir dalgaya 50 tane mi ne melter koymuşlar. Dakikada 60 kare (frame) alamıyoruz. Kutulardan düşen ödüller de çok az. Sibelon cephanesi getirmişler. 3 kapıda bir anca düşüyor. İyi olmayan bir gemi 3 saatte anca yapar kapıyı. Altın şeker dışında da bir olayı yok kapının ve gereksiz uzun.
  Pet yakıtıyla ilgili hala bir düzenleme yok. Kapı 3 saat sürmesin diye peti açıyorum. Kapıdan gelen uri pet benzinine gidiyor. Şu ısınmayı kapatma seçeneği de gelsin artık. İstemediğim halde 4. ısınmaya geldi ve aşağı inmiyor.
  Balkabaklarına da R-310 hurdası yerine IDB-125, CC-C, SBL-100, CBR gibi ilginç cephaneler koysalar daha güzel olur.
  Sözün özü yine geçiştirme ve gereksiz bir etkinlik olmuş. Bakalım gelecek ayki nasıl olacak.
  Bu arada peti tamir ediyorum 110bin / 110bin darbe puanı oluyor. Herhangi bir kapıdan atlayınca 100bin / 110bine düşüyor. Şu bugu da düzeltseler iyi olur.
   
  Son düzenlenen: 22 Ekim 2020
 20. smoonrise

  smoonrise User

  Terör kapısı sorunu değil tam olarak ama bu etkinlik ile yine gün yüzüne çıktığı için yazıyorum petin toplama modülü kargo kutuları ayarlardan kapalı olmasına ve oyunda çöpler yani kargo kutuları gözükmemesine rağmen sürekli çöp toplamaya çalışıyor . Bu sorun ile ilgili fikir havuzunda konular var oraya olumlu oy verdim oraya yönlendirme olacak ise , fakat bu bir işleyiş sorunu ayarlardan kapalıyken yinede ısrar ile pet çöp toplamaya çalışıyor depo dolu olsa bile hatta bu konuda bir geri bildirim yapıp merkeze raporlanması lazım diye düşünüyorum bu tür etkinliklerde hem hızlı ve kolay olsun hatta protokloller var dşyede pet ile topluyoruz etkinlik kutularını ama bu sorundan dolauı oldukça can sıkıcı hale geliyor ...
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş