Geri bildirim Terör Sınavı Etkinliği Geri Bildirim

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 13 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Katılıyorum, bu bir oyun sorunudur, yeni bir fikir veya yenilik için gelemez, bu oyunun hatası.. mesela benim ful kurtarma protokollerim var kutu toplamıyorum, malum otoculardan zaten sıra gelmiyor etkinlikler için toplamak istediğimde de çöp kapalı olmasına rağmen pet bi yerde uzun süre çakılı kaldığı için toplayamıyorum..
   
 2. Tek bir sorum var , bu kadar mısır şekerini ne yapacağım ? Altın şeker için o kadar az oran verilmiş ki bir türlü çıkmıyor.
  Birleştirden mısır şekerini altın şekere dönüştürme seçeneği olmalı , ben şeref puanı istemiyorum.Protokole ihtiyacım var!
   
  Rehber bunu beğendi.
 3. altın şekeri oranı arttırmak yerine birleştire sadece normal mısır şekeri isteyen tarifler de eklenebilir
   
 4. Ayarlardan kapattığın görsel sadece, çöpler hala haritada mevcut oluyor. Dediğiniz problemi bende malesef çok yaşıyorum mesela uridium kasma metodu herkeste farklıdır ben boss keserek kasarım genelde katlayıcıda hesabımda eksik olmaz nedeni günde 2 3 saat boss keserim pette düşman bulucuda olur yaratığı yakalağım anda kutuya çekerim iştee o ara çok sorun oluyor artık bu sorunu yaşamıyorum çünkü bıktım ve artık kasılırken kutu toplamıyorum umarım çözülür :S
  Bir konuya daha değinmek istiyorum Altın şeker oranı çok düşük ama fark ettiğim bir durum var o da altın şekerlerin belirli dakika aralıklarında düştüğü genelde son 15 dk'da ve başlangıçta düşüyor bu sürelerde düşme oranı galiba daha yüksek çünkü kendi istatistiğime göre böyle mesela toplam 9 kapı döndüm 180 altın şeker yapar 6 adette melterler attı. 250 civarı yaratıklardan topladım bir günde 4 paket attığı oldu bazen hiç atmadığı da oldu artık uridium ve x4 gg için gidiyorum düşerse altın şeker teselli ikramiyesi gibi oluyor :) kısacası başlangıç ve sonlarda daha fazla düşüyor bence tabi etkinlik başladıktan 1 saat sonrada düşürdüğüm olmadı değil.
   
  Son düzenlenen: 24 Ekim 2020
 5. hmztsc

  hmztsc User

  agatus etkinliğinin ilk çıktığı zamanlarda ki gibi zor bir etkinlik olmuş umarım yeniden kolay şekliyle gelir çünkü 6 farklı protokolün ancak birine sahip olabiliyoruz etkinlik boyunca. bu etkinlikte 6 ay yada sene de 1 gelirse vay halimize. en azından lazer protokolüyle anti uzaylı protokolünü almayı umuyordum şuan da sadece zar zor birine alabileceğim gibi gözüküyor.

  mısır şeker bence dengeli olmuş ama altın şeker biraz az veriyor. telafisi ilerleyen haftalarda yapılır umarım.
   
 6. Muhtemelen protokoller yine gelecek artık gelen şeyler öyle uzun bir süre bekletilmiyor mesela hp petlink ilk çıktı bir sürü kişi alamadı 6 ay sonra herkeste var solace hız npc modülü bunlarda aynı şekilde agatus mesela ilk çıktığında çok zordu ki bence öyle kalmalıydı şimdi suyu çıktı 2 günde 10k kasıp çok değerli modülleri alıyorduk şimdi günde 50 60k kasılıyor teknolojileri ucuzlatıp etkinliğin zorluğunu aynı bırakmalıydılar.
   
 7. hmztsc

  hmztsc User

  dost musun düşman mı ?
  savaş oyunu olan bir oyunda hp link kadar önemli bir şeyi aylardır yüzünü görmüyorduk asıl saçmalık buydu ve madem öyle bu iş başında geldiği gibi zor olmalıydı başkaları kolayca sahip olup diğerlerinin zar zor alması kadar saçma bu söylediğin. bırakın herkes alsın. oyunu zevk almak için oynuyoruz ama gel gör ki savaştan çok kasılmakla uğraşıyoruz kimsede artık zevk kalmadı herkes oyunu bırakıyor bu yüzden.
   
  CzRєкѕoℓo™[11LF4] bunu beğendi.
 8. Hp petlink için geçerli değil bu dediğim lütfen iyi okuyunuz ve doğru anlayınız. Zorluğu artırılması gereken şeyi akik etkinliği için söylüyorum şuan bir esprisi kalmadı etkinliğin tek roketle 300k civarı vuruluyor etkinliğe talebin azaldığı aşikar. Konuşmanın bütününde kastettiğim durum ise bambaşka artık gelen şeylerin sürekli geldiği yönünde.
  Dost ve düşman işine gelince saçmalıyorsunuz sadece gece gece güldürdünüz.
   
 9. hmztsc

  hmztsc User

  dediğinizi iyi okudum zaten akik ten bahsediyorsun da hp link neyle üretiliyor acaba ?
   
  ıııııııı bunu beğendi.
 10. Konuda ki ısrarınızı görünce hala anlamadığınızı varsayarak açıklama yapma gereği duyuyorum bakınız bu etkinlik değiştirilmeden önce 10k akik için tam 2 gün uğraştım günlük katlayıcı avantaj paketi + akik desteği çekerek yanılmıyorsam pet link 10k akikle birleştirildi. Gemime gelince öyle iyi bir gemi değildi o zaman şimşek vegayla istatistiğine baktım nerelerde çıktığını tahmin ettim ama zevk aldım oyundan etkinlik değiştirildi sadece bir günde 30k kastım sonra ne oldu bir daha etkinliğe gitmedim zorken alabildim mi ben alabildiysem 2 defa aynı ürünleri getirdiler alamamışsanız oyun anlayışınızı değiştirmeniz gerekiyor. Burada alınıp alınamaması değil etkinliğin oyuncu üzerindeki yansımasına bir eleştiride bulunuyorum umarım açıklayıcı olmuştur.
   
 11. T-129ATK-

  T-129ATK- User

  kapıda düşen box lar bir kaç dakika toplanmadımı kaboluyor bunun çözülmesi lazım melterleri kesmeye uğraşırken bide box ları kaybolmadan toplayamayız
   
 12. Onları kesmeden köşeye gönder hem gözünden de kaçmamış olur kaybolmaz da.
   
  T-129ATK- bunu beğendi.
 13. Aynı sorunu haritada boss keserken fark etmiştim kutular birde gidiyor :) ama üzülmeyin bugüne kadar en iyi aldığım üst üste altın şeker oldu toplam 2 tane ama olsun çok bir kaybınız yok. Kamikaze atarak kesiyorum onları köşeye kaçıyorlar sonra 2 kamikaze atıp kutuları topluyorum
   
  T-129ATK- bunu beğendi.
 14. Ya etkinlik güzel dir yalan yok ama öyle bişi var ki sıkılıyorsun oyunda nasıl örnek vermek gerekirse sibelon bos uber sibelon onlar aşırı derece cok fazla oldu internetten baktıgımda ise öyle bir şey yok tabi etkinlik ile alakalı ama ben ilk yaptıgımda 5 saatimi sürdü yani oyundan artık bıktım denecek kadar ugraştırıyor ve bu altın şeker fazla olmalıydı bence yada cephane ile benim görüşlerim bunlar eski si cok güzel dir adam 1 saattini bile kaybetmiyor
   
 15. NoName45_

  NoName45_ User

  Ya bu akşam ben çok şanssızdım ya da bu kutuların içi SAR-02, SR-5, DCR-250 ya da 90-100 arası uridium dolmuş. Bunların dışında sadece 2 sefer gg geldi, onun dışında az önce saymış olduğum muhteşem dörtlü arasında döndüm durdum.
   
 16. Bu etkinliğin 1-2 hafta daha uzatılması gerek bence.
   
 17. bencede uzasın hiç mahsuru yok çok bereketli bir etkinlik
   
 18. vallahi biri istiyo diye boyum uzamadı bu etkinlikte biri istiyor diye uzamaz diye düşünüyorum
   
 19. İşin doğrusu etkinlikte istediğim protokolleri aldım şekerin düşme durumu var bir kaç bilinmesi gereken hep aynı şekilde düştü bu oyunun olasılık rastgele diye bize yutturduğu şeylerden sıkıldım açıkçası, kendimce zaten bunu umursamıyorum çünkü yolunu buluyorum normalde o kapı ihtimali denilen şeyin bahsettikleri olasılıklarla ilgisi yok kuiperden düşen uridiumunda veya black light gözcülerinin yok rast gele felan resmen oyunda serbest dağılım ilkesi yok önceden gizli harita içinde 250. atlama diyorlardı patlayıp 15dk sonra girenleri gördük birde oyun admini patlattı adamı içerde. Kısacası hepsinde bir detay var belirli sıra ve saatler.
  Benim kendi tuttuğum istatistik var mesela 18 adet 18lik 2 adet 13lük paket düşürdüm
  Gözlemlediğim durum paketlerin ilk saat ve son etkinlik saati içinde düştüğü ortalarda düşen paket 2 veya 3 tane düşünün 20 paketten 18i
  ilk saatin ilk 15 dksı son saatin son 15dksı, ilk saatin son 15 dksı. gg paketi ve günlük dosyaları arasında da bağlantı var genelde birbirine yakın bir sırada düşüyor 5 yaratığın hepsini kesip tüm şekerleri düşürebilsem size çok güzel istatistik verebilirdim ama bende insanım :)
   
 20. NoName45_

  NoName45_ User

  Beynim yandı ya bu ne böyle :D Argo sayılabilir diye bir cümleyi söyleyemeyeceğim ama bana o şekilde anlatmanı isterdim :D :D
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.