Geri bildirim Terör Sınavı Etkinliği Geri Bildirim

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 13 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Aknilox

  Aknilox User

  Etkinlik çok güzel, elit cephane-hellstorm-arge-ekstra enerji iyi kasılıyo. Ayrıca ilk 4 günde (haftasonu kapı dışında bişey yapmadım) 19 adet pet protokolü de aldım. Fakat savaş biletinin verdiği anahtar sayısı yetersiz geldi. Orda neredeyse 750 anahtarlık itemler varken biz 100 küsür anahtarla hangisini alalım. Zephyr aldım sentinel tasarımı aldım 2 de modül aldım desem 30 falan kalıyo zaten
   
  titans___ ve Dontforgetme bunu beğendi.
 2. Katılıyorum.....Anahtar sayisiz çok yetersiz sanırım herkes anahtar bugu kullanıyor sanıyor DO
   
 3. smoonrise

  smoonrise User

  Ti kutusu 3 ( diğerleri A ve B olarak yazılmış buna C yazılmamış belki düzeltilmesi gereken bir hata olabilir isim olarak değil ise dikkate alınmasın ) içerikleri arge pet katlayıcıdan muaf içerisindeki oil kyhalon tetrathrin oran ve miktar olarak yeterli gibi ama mcb-50 ödülü hem oran olarak %20 ile fazla olması hem değer hem miktar olarak az gibi bu belki kabul edilebilir ama plt2021 1500 adet verilmesi muaf olarak tüm diğer unsurlardan ve %20 şans ile çıkması kötü bir raporlama ile gelecek sene değişmesi önerilmesi gerekiyor bence .
  Belki miktar değişebilir belkide aynı miktar ama plt-3030 olarak güncellenmesi yada çıkma oranı düşmesi gibi güncelleme yapılabilir insiyatif artık merkezin olacak .

  Not : 5 uber sibelondan yani 5 kutudan 3 tane plt geldi biraz can sıkıcı oldu o sebeb ile yazıyorum .
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 4. Yakit protokolu 1 kez uretilebiliyor, etkinlik rehberinde birden cok kez yazilmis, uzdu :oops:
   
  BUKANN bunu beğendi.
 5. Lowlife

  Lowlife User

  altın mısır şekeri etkinlik bitince şeref puanına dönüşecek 1 altın mısır şekeri ne kadar şerefe dönüşecek bu konuda sevgili modlar açıklama yaparsa sevinirim forumda bununla alakalı bi açıklama görmedim
   
 6. SSS'De yazıyor 1 altin şeker=20.000 şeref puanına dönüşecek
   
  YARGU bunu beğendi.
 7. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Detaylı bilgiye ekstradan buradan da ulaşabilirsiniz.

  Etkinlik - Terör Sınavı S.S.S. | DarkOrbit TR

  İyi Uçuşlar!
   
 8. titans___

  titans___ User

  Ben mi Altın Mısır Şekeri çıkartamyorum kapıdan geliyor da sade o var haritada çıkıyordu bende mi sıkıntı herkes de mi azalma var anlamadım ya da daha çok boss corj mu kesmeli öyle mi artış oluşuyor .
   
 9. Bol bol haritalarda ki boss curci kesmen lazım.

  Bana 2 gün vermediği oldu son gün keseyim dedim günlük etkinlik bitince topladığım altın şekeri 120 taneydi bende gözlerime inanamadım.

  Hatta dedim oyunda bir sorun mu oluştu :SDSAd

  Ama sonradan yine vermemeye başladı tamam dedim :D
   
 10. Bana 2 kereden fazla verdiğini hiç görmedim altın şekeri max sınırı 2 sanırım 2 kereden fazla altın şeker düşüren var mı?
   
 11. KomediaN

  KomediaN User

  pazar günü 50 altın şekerim vardı 300 küsüre çıkardım.Pazar günü iyi kasılıyor
   
 12. M.Mustafa

  M.Mustafa User

  yaklaşık 20 25 çöp araya gidiyor ben günlük kasılırken çok op bir uygulama olmuş katılıyorum

  haftasonu 2 kere geldiği için kasılabiliyor şekerler ama x7 de toplamadığın sürece zor şeker kasmak
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ekim 2021
 13. titans___

  titans___ User

  oyunda ilk günler de çıkıyordu baya da pete aldım sonra sade kapıda 50 veryor da bende 23 var 25 olması lazım he benim için önemli olanları tamamlamam için yeter pete kutu toplama için 4 yaptım düşmana fazla vuranı yaptım npclere kaldı ondan şu an 3 var 9 tane daha yeter artarsa radar alırım 4 seviye de habire petden kutu toplarken ayrı uğraş kurtarılan mal protokolü tak ebedi kapıya girerken NPC hasarını tak ordan etkinlik de düşmana karşı Lazer Hasarı artıranı tak ha onlar oto kesebiliyormuyum hayır da uğraşırken bir kere daha düşünsün yoksa etkinlik anahtar yapmakda zorlanıyorum bazı etkinlikler PVP ağırlıklı oluyor yeni bilgisayar aldım da forum da sordum da oyun için bilgisayar fark eder mi de bende anlamam da öyle oyun için olanlar 10 bin de fiyatları bende o kadar para olmayınca yarı fiyatlısını aldım da klavyesi hoşuma gitti 7 senelik bilgisayara veda ettim malum kur durmuyor da bekledim ya düşerse diye Nasrettin Hoca nın göle maya çalması gibi tabi zarar ettik daha da çıktı açıkcası belki geçen sene alsam daha güzelini alcakdım da napalım elimde geliceği gören küre yok aşikare olanı söyledik çıkınca da şaştılar tipten kaybediyorum , estetikle mi inandırsam acaba , ona da para yok zaten neyse geyiğe sardım .
   
 14. kapı çok abartılı bir şekilde uzun olmuş. çalışan biri olarak haftasonu tatilimin 2-3 saatini buna harcamak oyunun tüm tadını kaçırıyor. çok gelişmiş bi üyeliğim yok, sanıyorum ki bu kapı çok gelişmiş arkadaşlar için. orta düzeydeki üyeliklere yönelik biraz daha ağırlık verilmesi daha adaletli olur, kanımca. oyun, gelişimin akıcılığı açısından epey yavaş ve hal böyleyken pek cazip gelmiyor oynamak.

  *UberKristallonlar güçsüz fakat menzilleri bizimkiyle aynı ya da daha fazla olduğundan sürekli vur-kaç gerekiyor ve çok uzun sürüyor.
  *Çok fazla Boss ve uber sibelon var fakat kutulardan çıkan mermiler kapıdaki 2-3 dalgayı bitirecek kadar bile değil.
  *UberSibelonlar çok zor olmasına rağmen çok az uridium veriyor ve çok az dalgasından ödül veren kutu çıkıyor.
  *BossKristallonlar çok fazla ve az getirisi var...

  yukarıda saydığım maddeler bazı arkadaşlar için komik hatta dalga geçme sebebi olabilir fakat orta düzey oyuncular için can sıkıcı düzeyde oyundan caydırabilecek sebepler...
   
 15. Uber kristalonları kamikaze ile kolayca bitirebilirisin.... :)
   
 16. onca yazdığımdan yapabildiğiniz tek çıkarım, takdir edilesi...
   
 17. tryhardD

  tryhardD User

  Yani önceki senelerdeki terör kapısını görmediğin için uzun geldi muhtemelen ama bu baya kısaltılıp ödülleri düşürülmüş hali. Oyuna 2-3 saat ayırmak gelmiyor diyorsan oyundan zevk almıyorsun demektir. Burada kalan oyuncuların çoğu hayatlarının bir döneminde 5-6 saat aralıksız palladium toplamış insanlar... Yazdığın maalesef komik geliyor bizlere. Bu dediğin belki bu kapının bir kolay versiyonu konularak sağlanabilir ama muhtemelen ona da ödülleri çok az diyeceksin. MMORPG oyunu oynuyorsun ve biraz emek vermen gerekiyor. Eğer iş hayatın çok yoğunsa ve haftasonu 2-3 saatini oyuna ayırmak istemiyorsan bence hiçbir online oyunu oynamamalısın. Hesap geliştirme olmayan online oyunlarda bile haftasonu 2-3 saatle hiçbir şekilde gelişemezsin, oynayamazsın, alt liglerde çoluk çocuk trollerle sürünür durursun. Ben senin durumunda olsam hikayeli oyun oynardım veya araba yarışı oynardım onlarda çok vakit harcaman gerekmiyor, yavaş yavaş bitirebiliyorsun. Bunu senin üzerinden oyun çok zor oynamak istemiyorum diyen herkese yazıyorum. Kardeşim emek vermek istemiyorsanız lütfen oyunu bırakın gidin başka bir oyun oynayın cidden. Sonra oyuna gelmedik saçmalık kalmıyor sizin düşüncenizdekilerden sırf üşenildiği için artık savaşılırken bile mouse kullanımıyor (anladınız), gemiler 7/24 npc kesiyor, en ufak bugların bile suyu çıkarılıyor ve herkes kendinde hak görüyor bunları...
   
 18. Gelecek sene oyun kapanmazsa kargo ile yüvsit protokolleri 4.seviye alınabilmeli.

  Ben neredeyse bitirdim protokol yapmayı önemli olanlar çoktan bitti gelecek sene için bu değerlendirilmeli.

  Yakıt protokolü 1 den fazla birleştirme yapılması varken oyun hatasından dolayı 1 adet alabildim daha fazla alınamaz hatası veriyor.
   
  tryhardD bunu beğendi.
 19. oyunun ilk çıktığı zaman phoenix ile oynadığımı ve uzun uzun da oynadığımı hatılarım. tespitlerinin çoğu varsayım ve çoğu yanlış. çalışan biriyim ve oyun oynamayı seviyorum. darkorbit gibi zor oyun oynamamın nedeni de yavaş gelişen oyunlara karşı sabırlı olmam ve oyundan zevk almam. oyun eskiden gelişmesi çok daha zor olduğu halde oyundan daha çok zevk alıyordum, sosyalliği yüksekti çünkü. şimdilerde sosyalleşme durumu eskiye nazaran çok düşük bunun yerine oyuncuların bireysel takılabileceği etkinlikler getirilerek açık kapanmaya çalışılıyor. 2-3 saati oyuna ayırmak değil konu, 2-3 saati sürekli tek kapıyı yapmak konu. söylediklerimi anlamadan önyargılı girmeniz ve bunun size komik gelmesi anlaşılabilir bir durum fakat dediğim gibi sizin kadar oyuna ayırabileceğim süre -MAALESEF- yok. hal böyleyken bu durumun, sıkıcı, olduğunu kendi açımdan ve benim gibi düşünenler adına dile getirmemde bir mahzuru yok sanıyorum.
   
 20. Onca yazdığın şeylerin düzeltebilecek ve kapıyı daha uygun hale getirecek kişi ve yetkide ki kişi ben değilim :)

  Ben sadece kolaylık olsun diye bir taktik vermek istedim hepsi o kadar, ben bile full bir gemi olarak yapmakta zorlanıyor ve sıkılıyorum emin olabilirsin..
   
  titans___ ve Sαqσ_Kαѕνα bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.