Geri bildirim Terör Sınavı Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 6 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Esenlikler.
    İleri düzey atlama cpu ile başka haritaya geçtiğimde toplayabildim.

2. Birde 2-8 de dene yani hangi sirketsen onun 8 inde dene bende çalıştı o haritada..

3. Viraaa

Viraaa User

bu terror kapisi ilk ciktigi yildan beri ayni.yeni birsey degil yani.

.Paradoks. ve Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  4. Test serverinde terör kapısının 20 saat arayla olmasının mantıksal bir açıklaması var mı ?

5. Besyokar

Besyokar User

Bu terror kapısı biriminde pet protokol yada modül veriliyordu testte kapıyı bitirdim hiçbirşey çıkmadı serverlere gelinceye mi böyle olacak

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Durumu rapor edebilmem için bu sorunla karşılaştığınız hesabın İD'sini yazabilir misiniz?

7. the_flood

the_flood User

şu seyir defterindeki şöhret etkinlik zamanına da yansırsa çavuşların albay olması için güzel bir yol olur. oyunda kazıklı oyuncu kalmaz :)

nerde o eski wortex of terror kapısı ;)

8. snaırım fixxlendi şp ye donuşme hatası ama bu seferde altın şekerler yok :(
    test 2 [​IMG]170859195

.Paradoks. bunu beğendi.
  9. olmaması için bir neden varmı girdin gördün bitti defalarca yapınca ne değişecekki anlamadım.

10. bekçi27

bekçi27 User

Getiri yine azaltılmış kapının bi anlamı kalmadı eskisi gibi olmalıydı bence

yılmazcan47 bunu beğendi.
  11. 123123123

123123123 User

Test sunucusu açıldığı andan itibaren birleştirdiğim malzemeleri toplayamıyorum. Herkesin yaşadığı genel bir sorun mu bu?

12. bugün 2.kez bitirdim ve izlenimlerim şu şekilde;
    - Kapı sonunda protokol vermiyor, eğer hataysa düzeltilsin değilse de etkinliği getirmeyin boşuna hiç gerek yok.
    - Yeni eklenen npc ler farklılık katmış güzel olmuş ama kapı boyunca çıkan kutu sayıları düşürülmüş gibi geldi bana umarım öyle değildir.
    - Curcubitörlere tıklanmıyor/zor tıklanıyor düzenlebilir.
    - Getirisi azaltılmış, neden böyle şeyler yapıyorsunuz ? :/
    - Normalde (x20) uber talon geliyordu, yerine boss talon gelmiş DLB destek çıkıyordu uberlardan kapıda rahat ediyorduk eski hali lütfen
    - Yeni lazerin rengine bayıldım.
    - Savaş bileti ödülleri rezalet.

13. Ödül içeriği yetersiz. Bir de Frightful Curcubitor kesmeme rağmen bilette hala 0 gözüküyor ilerlemiyor.

14. Allah aşkına şu yakıta bir düzenleme getirin peti açamıyorum tek seferde 100 yakıt yiyor pet neredeyse bomboş olduğu halde.İstemiyorum etkinlik falan peti kullanamıyorum bunların korkusundan dünden beri 40 bin uridium gitti yakıta.

Altın şekeri sadaka verir gibi vermeyin.Hem en kilit madde yapılmış hemde çok nadir düşüyor.

Son düzenlenen: 7 Ekim 2020
  15. Etkinliğin ingilizce sayfasını da okudum ve 50 oil birleştirmeye gelmiş ama tek seferliğine.Lütfen artık şu oili salın kullanalım cidden bıktım.Herkes kapılarını yaptı bitirdi kapıya giren yok özel kapı ödüllerinden az geliyor ve tamamen şansa bağlı.Güçlendirmesini yapan yaptı artık bırakında geliştirme için oil toplayabilelim tekbaşımıza.

ΛĿĿΛҢŮΣҚßΣ® bunu beğendi.
  16. Savaş bileti ödülleri cidden çok kötü 200 k uri cepte kalsın daha karlıyız yani.

ΛĿĿΛҢŮΣҚßΣ® bunu beğendi.
  17. Olumsuz
    1- Terör kapısına harcadığınız vaktin karşılığını kesinlikle alamıyorsunuz, çok yetersiz ödül veriyor.
    2- Protokoller birleştire gelecekmiş anladığım kadarıyla ama altın şeker elde edebilme oranı istediğimiz protokolleri alabilmek için çok çok düşük. Yani protokoller her ne kadar kapının sonunda verilmesi yerine birleştire gelecekse bile almak çok zor olacak gibi gözüküyor.
    3- Savaş bileti ödülleri gerçekten üzücü. Yani birkaç cephane, göstermelik eir ve 3-5 ekstra enerji için cidden değmez 200k uridium harcamak. Savaş biletinin alınması takdirinde kazanılabilecek doğru dürüst bir ödül yok (Revaçta olan gemilerin modülleri, gemi tasarımı seçenekleri vs.). Fakat bilet almadan kazanılabilen oil miktarları yeterli ve güzel en azından.
    4- Yeni gelen modüllerin sürekli disruptor ve kerese çıkması da bir tuhaf açıkçası. Disruptor'ın metaya girmesi amaçlanıyor anladığım kadarıyla ama daha bu gemileri elde etmek bile zor. 3. maddede de dediğim gibi, şu an çoğunluk tarafından kullanılan gemilerin halihazırda olan modüllerinin gelmesi daha iyi olurdu. (Herhangi bir solace modülü gibi. -Yarın agatusla birlikte npc modülü gelecekmiş biraz rahatladık teşekkürler :D )

Olumlu
    1- Full lf3 olunca gelen mavi lazer rengi değişmiş sanırım, bence hoş olmuş.
    2- Gelen sibelon cephanesi de terör kapısında baya bir işe yaradı, o da iyi düşünülmüş ve sanki bu terör kapısında daha fazla sibelon vardı.
    3- Yeni gelen pet modüllerini beğendim. Fakat çok bir etkisini göremedim. Sayborg'ta DP beacon 20k can artırdı sadece ve DMG beaconun da çok bir etkisi olduğunu söyleyemem. Ama zaten çok da bir etkisi olsa oyun petlerin gücüne kalabilirdi o yüzden böyle iyidir bence :D

18. Aliens

Aliens User

Merhabalar,

OLUMLULAR:

✔ VoT 3 Kutusundaki yeni başlayanlar veya orta sınıf gemilerin ihtiyacına yarayan içeriklerin kazanma şansı epey fazlalaşmış.

✔ Kapı her kesimin yapabileceği bir zorlukta. (Bu hem olumlu hem olumsuz, seviyelere göre sürüm gelmesi şart.)

✔ Tarifler sınırlı yapılabilse bile alınabilecek düzeyde olduğu için çok işlerine yarayabilir.

✔ Curcubitor etkinliğinde Boss Curcubitor çıkarmak için gereken imha sayısı düşürülmüş.

✔ Curcubitor etkinliğinde Boss Curcubitor'un kutu düşürme sayısı 3 kutudan 5 kutuya çıkarılmış.

OLUMSUZLAR [ Hangi birisini saysam bilemedim. :) ]:
    × Kapı sürümü çok kolay ve bir kazancı yok denebilecek düzeyde.

× Hedefler rezalet, içeriği iyi diyebileceğim bir şeyi yok.

× Kapı içerisinde çıkan en sevilen NPC'ler kaldırılmış.

× Curcubitor ve Boss Curcubitor kutuları yetersiz içeriğe sahip.

× Tarifler ve kazanabileceğiniz Altın Mısır Şeker ve yapabileceğiniz birleştirme çok yetersiz.

× Boss Curcubitor'dan düşen Altın Mısır Şeker çıkan oranı abartı bir zorluğa sahip.

× Son NPC resmen Uridium vermiyor!

× Bu bana göre özet bir madde: Etkinlik kesinlikle benim düzeyim oyuncular için -yılda bir defa gelen bir etkinliğe göre düşündüğümüzde hiç tatminkar değil.

Son düzenlenen: 8 Ekim 2020
  19. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz! Tüm Yorumlarınız incelenmiş ve olumlu\olumsuz yönler, yeni sunulan fikirler toplanarak merkez ekibe rapor edilmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.