Terör Sınavı - Geri Bildirimler

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve TR|SUBUTAY tarafından 18 Ekim 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. aslında hiçbir şeyde böyle bir şey yok sadece kapı bitimindeki düşen kutuyu x1 haritasına gitmeden alman gerekiyor son yaratıktan düşen büyük şeker çöpünü ama hiç bir şekilde böyle bir olaya denk gelmedim ama kaç gündür sunucuda bazı sıkıntılar fark ettim onunla galiba alakalı oyunda genel bi çöküş söz konusu
   
 2. DarkCY

  DarkCY User

  Altın şeker mısır boss curcubitorlerden çok az düşüyor, %1 ihtimal çok az. 3 günde 1 kez bile düşüremedim, düzenleme gelmesi gerekiyor, çok zor kasılıyor. 1 kapı bile kaçırırsak, bu şekilde telefi edebilmek mümkün değil.
   
 3. joetly

  joetly User

  Merhaba, bu 2x protokoller hakkında bir bilgisi olan var mıdır?
   
 4. Merhabalar,

  Kapıdaki, etkinlik haritalarındaki Curcubitor Boss kutuları belirli bir süre sonra siliniyor. Bunun sebebinin bilerek mi böyle bırakıldığını ya da bir hata sonucu mu böyle olduğunu bizimle paylaşabilir misiniz? Ayrıca silinme sürelerini oyuncuların mağduriyet yaşamaması için bizimle paylaşabilir misiniz?

  Teşekkürler.
   
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 5. çok fazla yaratık çıkıyor kapıda saatler ce kalıyoruz buda bizi oyundan bıktırıyor. şunların sayısını azaltın ki millet zevk alsın ...
  birde sırf pet e çalışmışsınız bazı oyuncular petten hoşlanmıyor ve kullanmıyor grup oyunlarını oynamayan oyuncular var bunları da göz önüne alınmasında fayda var ..
   
 6. titans___

  titans___ User

  yeni npcler vesaire bir şeyler de çıkartsalar da, öyle korsan haritaların da olanlar gibi değil mi?
   
 7. 4646tek0

  4646tek0 User

  anlamadığım bu curcubiler nasıl 2000 olacaklar 10 kapıda daha 950.
  [​IMG]
   
  memok ve iNaLTı bunu beğendi.
 8. [​IMG]
  Hakikaten zor iş. Bir kapıda 90 adet geliyor. 23 kapıya girmen lazım onu tamamlamak için. Benim 6 kapı kaldı :(. Ama hesaplarıma göre senin bu saatten sonra tamamlama imkanın kalmamış.
   
 9. Kardeşim biz iş güç sahibi insanları da azıcık düşünseydiniz ya birazda.Savaş bileti aldık ama en azından bu hafta sonunuda ilave etseydiniz de şu görevleri tamamlasaydık:((.
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 10. O curcubitor görevi cidden saçma olmuş, terör kapısı dışındakileri de sayması gerekiyordu niye böyle yaptılar anlamadım.
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 11. bu etkinlikle birleştir süreleri aynı ilerliyor etkinlikten sonra birleştir 24 saat daha aktif olmayacakmı.
   
 12. yav arkadaş okadar altın mısırlarımı ve normal mısırlarımı takas etmeyi unuttum çoğunu, saat 00.00 da bianda kaldırıldı herşey bilgisayar başında yatmıyoruz herhalde insan biraz süre tanır yazık be.
   
  _TeşkilaT_ bunu beğendi.
 13. 2 GÜN DAHA fazla yapsaydınız da cumartesi pazarida etkinliğe dahil etseydiniz ne olurdu yani?

  Zaten kasım ayı boş gececek anahtar etkinliği olmayacak

  Garipsin oyun yönetimi gercekten garipsin..
   
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 14. Tekrardan yazdığım icin cok özürdilerim ama konuyu güncel tutmam lazım

  S.S.S de etkinlik bitince her altın mısır 20.000 şeref puanına cevrilcek yazıyordu ama etkinlik bitti ve gelen giden birşey yok neden acaba?? Herkestemi böyle oldu?? Adminlerden cevap bekliyorum
   
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 15. Mısır Şekerler tariflerde kullanılabilirler. Tüm Şeker ve Altın Mısır Şeker stokları, etkinlik bittikten 48 saat sonra kaldırılacak ve Şeref olarak değiştirilecek:

  - 1 Altın Mısır Şeker = 20.000 Şeref
  - 1 Mısır Şeker = 1 Şeref

  Tarifler neden kaldırıldı ?
  böyle bir saçmalık olurmu , ne olacak şimdi, forumda yazana da güvenmeyelim mi artık ?
   
 16. tahir_47

  tahir_47 User

  keşke okuduğunu anlayabilseydin. şekerler 48 saat sonra demişler tarifler değil
   
 17. Şereföer neden gelmedi ya o kadar altın şeker biriktirmiştim şeref gelen varmı yoksa birtek bana mı gelmedi??
   
 18. Muhtemel 06.11.2022 ilk dakikalarında yansıyacak. (etkinlik 03.11.2022 23:59 da bitti, açıklamada 48 saat sonra şerefe dönüştürelecek yazıyor)
   
 19. iyide tarif olmadan şekeri neremize sürecez doğru anlamamk için okadar neden varken sen nasıl anlamışsın süper zekisin belkide.
   
 20. keşke sende ben ne yazıyorum diye düşünsen biraz :(