Terör Sınavı - Geri Bildirimler

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve TR|SUBUTAY tarafından 18 Ekim 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. discorddan alıntı yaptım.

Ne yazık ki etkinlik tarifleriyle ilgili bazı sorunlar yaşadık. Aslında, tarifler etkinlik bittikten sonra 24 saat boyunca aktif olmalıydı ama etkinlikle birlikte tükendi. Şimdi onları tekrar etkinleştirmeyi başardık ve 5 Kasım 23:59'a (LST) kadar çalışacaklar. Değişiklikleri görmek için lütfen oyun istemcinizi yeniden başlatın! Tarifler, şekerli mısır dönüşümü yapıldığında (etkinlik bitiminden 48 saat sonra) devre dışı bırakılacaktır. Artık etkinlik tariflerini kullanmak için yeterli zamanınız olacak. [​IMG] Rahatsızlıklar için özür dileriz!

yarın 00 a kadar elinizdekileri kullanabilirsiniz arkadaşlar:)

2. Amiral34

Amiral34 Guest

https://board-tr.darkorbit.com/threads/guencelleme-notlari.136102/page-16#post-1415484

3. Amiral34

Amiral34 Guest

Etkinlik Geri bildirimleri için teşekkürler. Bir sonraki etkinliğe kadar konu kilitlendi :)

4. _Blade_

_Blade_ Guest

5. baymemnun1

baymemnun1 User

kapı nerede

6. pluto

pluto Guest

Merhabalar,

şirketinize göre 1-4(mmo), 2-4(eic), 3-4(vru) haritalarındadır.

İyi Forumlar

MüminPehlivan ve titans___ bunu beğendi.
  7. byeno7

byeno7 User

Yanlış hatırlamıyorsam curcubitor görevi her haritada yapılabiliyordu önceki etkinliklerde şimdi terör haritasında yapılabiliyor bu çok zor özellikle benim gibi günde bir kapı yapanlar için

Kapı başı 90 curcubitor her gün tek kapı yapılsa 20 gün eder etkinlik zaten 15 gün

memok ve B.A.T.T.I.C.O.N bunu beğendi.
  8. fenrir58

fenrir58 User

günde iki kez girebiliyorsunuz. kapıyı yapma hızınıza göre 15 etkinlik boyunca 20-29 kez yapılabiliyor

9. byeno7

byeno7 User

12 saatte bir yapılıyor bütün gün bilgisayar başında değiliz işimiz gücümüz dışarda hayatımız var

titans___, memok ve B.A.T.T.I.C.O.N bunu beğendi.
  10. memok

memok User

Aynen, 20 kere yapmak için sabah akşam bilgisayar başında olman lazım. Anahtar almayalım diye konmuş gibi

B.A.T.T.I.C.O.N ve byeno7 bunu beğendi.
  11. oyun sorunlu galiba

12. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

oyuna ilk başladığımda boş gemi ile girip kapıda kazandığım ödülleri kapıda harcamıştım :D yani ilk göz ağrım bu etkinlik şimdi kar durumunda yım tabiki , şimdi admin aakadaşlar elinizden geleni yapıyorsunuzdur illaki yalnız bu tren bot sorunu halen değişmedi şikayet edin diyorsunuz her seferinde etkinlikde şu x3 x8 haritasında cady kastığımız yaratıklardan orta seviye arkadaşlar kasamıyor bu hile yapanlar yüzünden 5 gemiyi bir birine bağlamış lar cady kasıyorlar sürekli şu sistem tarama yapsa bu sorun ortadan kalkmazmı ki bastırın yukarıya hak yerini bulsun saygılar

titans___ bunu beğendi.
  13. uçkw

uçkw User

Kapı bittiğinde 12 saat sonra girme olayı bence de fazla, oyuncu isteği saatte tekrar girebilmeli

titans___ bunu beğendi.
  14. titans___

titans___ User

Oyun da bu dert malesef var oyuna kendimizi ADAMAMIZ isteniyor , insanlar işi gücü veya hastası olur kendi hasta olur ne bileyim bunları düşünmeyen oyun yönetimi süperman falan mı zannediyor acil işimiz çıktı iş yerinde napcaz olmaz ben oyunda kapı yapıcam banane banane demeli de burda neresiyle gülerler desem ne demesem ne arada yazıyım yok be diyorum dolıuprum tren di falan filan uzun yazyom ve bi ben dert yanıyormuşum gibi tüm oyuncular MUTLU MESUT ıtnytır heralde , bi beni sorunlu görürler ve müşteri her zaman haklıdır yok bu oyun da e para yatırcaz da 2009 da ki açılış ekranı ve o zaman olmayan sorunlar olduğu da gerçek , saimona ema attıran oyun uber talon ile cubiye ne zaman tekno enerji transferi getircekler , 3 mordon kescez yavaşlatıcı koymak ni den ben anlamıyorum ve bu çok yüksek sayı da kesme görevleri geliyor etkinliklerde bu sefer kapılarda olması ve bu kadar anahtarı alamayanlar olcakdır zaten bu ara kime sorsam modüller iyi çıkan bana denk gelmedi , bilmiyorum siz de durumlar nasıl acaba ?

15. eragon6106

eragon6106 User

slm lar
    27.10.2023 ve 28.10.2023 tarihlerinde terör kapısından aldığım lazer ödülleri yarı yarıya düşmüş baktım katlayıcı paketim aktif herhangi bir problem yok oyunla ilgili bir problem mi var yoksa yine oyunla ilgili bir düzenleme mi var bilgi verilirse sevinirim...

16. RENSJEM

RENSJEM User

1800 Curcubitor için her kapı 90 tane verdiği için 20 tane terör kapısı yapmak lazım 14 günlük etkinlik süresi için fazla bir rakam benim yetişiyor ama hiçbir etkinlikte bu kadar zahmetli görev olmamıştı düzeltilirse günde 1 adet yapabilen oyuncular için 1260 olması gerek büyük ihtimalle etkinlikteki görevi hazırlayan arkadaş aktiflik için yaptı ama bu insanı bu kadar zorlamamalı bence geçenki etkinlikleri ilk 3-4 günde bitirmiştim bu halen bitmiyor

17. Aynı durum bendede mevcut. Yetkililerden açıklama bekliyoruz. Eksik cephaneler İllaki iade edilecektir diye düşünüyorum.

18. boss kristallonların kalıcı olarak 1152 uri verdiğini sanmıştim. etkinlik bitince 512 uriye dönmüş yine:(keşke kalsaydı öyle

19. 82LiLeR

82LiLeR User

buz kapısı etkinliği gelecekmi ve gelecekse ne zaman gelir ayrıca haritalarde bot kayınıyor yine yazıkki biz yine elle topluyoruz şimdi etkinlik gelirse kapıyada bota atacaklar uri leri kasacaklar biz keriziz ya elle kasmaya devam edeceğiz yazık sisteminize

20. Donuk labirent %99,9 ihtimalle bu hafta salı-perşembe arası bir günde gelecek.
    Malesef unity veya benzeri bir sistem gelmediği sürece 3. parti yazılım kullananlar her zaman kârda olacak, yönetimin buna çözüm getirmeye çalışmadığını biliyoruz zaten. Sonuçta ya bu şekilde kabullenip sen bildiğin gibi , içinden geldiği gibi takılacaksın ya da oynamayı bırakacaksın. Bende bu oyunun hatıraları var diye tam kopamadım malesef, pve serverde hesap açıp etliye sütlüye karışmadan ufaktan takılıp devam ediyorum.

82LiLeR ve -UZMAN_ADAM- bunu beğendi.