Terör Sınavı Kapıda Sıkışma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheDarkMen_2 tarafından 21 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Terör sınavı kapısına atladığımda haritanın orta yerinde kitli kalıyorum. gemi hareket ediyor görünüyor ancak bir kaç saniye sonra tekrar haritanın orta noktasına atlıyor. pet hiçbir şekilde hareket etmiyor ancak yaratıklara ateş etme öldürme konusunda herhangi bir sorun yok. 2 yaratığı köşelere kaçırdığım için haritada sıkışmış durumdayım.
   
 2. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Mevcut durumunuz hakkında çözüm yöntemi olması adına aşağıda belirtilen yöntemleri deneyiniz. Ancak genel bir sorun olabilceğini hesaba katarak sizden durum hakkında işlemleri yaptıktan sonraki sonuçları belirtmenizi istiyorum.
  DNS Ön belleği Temizleme S.S.S
  Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
  Ön Belleği Ve Çerezleri Temizleme S.S.S

  İyi Forumlar.
   
 3. Hala aynı gemiyi hareket ettirsem bile haritanın tam ortasında hareketsizmişim gibi gözüküyor.
   
 4. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  NPC gelmemesi durumunda 5 dakika içerisinde geminizi istasyona göndermesi gerekirdi. Ancak durum ile alakalı Support Takımımız ile iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır.

  İyi Forumlar.
   
 5. sağ ve sol köşelerde 1er tane npc bulunduğu için maalesef atmıyor istasyona. 2.5 saattir sıkışmış durumda gemi.
   
 6. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Belirttiğiniz durumda NPC gelmemesi veya gelmesine rağmen geminin kapıda sıkışması farklı bir durumdur. Kendinizi imha etmeyi deneyiniz veya Support Takımımız ile iletişime geçiniz.

  İyi Forumlar.