Terör Sınavı Kapısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *-__ARMAGEDDON__-* tarafından 31 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben bu kapıyı sürekli olarak gece 11 gibi yapmaya başlıyorum. Bu gece, etkinlik 12 de bitecek. Ben 11'de kapıyı yapmaya başladığım zaman, 12'de beni kapıdan atacak mı yoksa kapıyı bittikten sonra mı atacak? Kapının ortasındayken etkinlik bitti diyip beni atmasın kapıdan. 1 kapı daha yapmam lazım çünkü.

2. 1feder

1feder User

benımde 13 te kaldı 2 tane daha yapsam yusvt protokolunu alıcaktım uzatırlar mı ki, bence son gune ozel sınırsız kapı yapma getırselerdı ıyıydı

3. Bu kadar stres yapacağına kapını erkenden bitir kafan rahat olsun :D

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Geç verilen cevap için kusura bakmayın, normalde kapıdan dışarı atması gerekmektedir. Lakin farklı bir sonuç olduysa bizleri de bilgilendirirseniz çok güzel olacaktır.

İyi Forumlar.

5. 19:00-23:00 arasındaki boss etkinliğine katılmayıp kapıyı yaptım. Risk almak istemedim. Çünkü o kapıdan gelecek olan 20 altın şekerle 2 tane kurtarılan mal alabiliyordum. Ne oldu ben de bilmiyorum. O sebepten konuyu kilitleyebilirsiniz.

Titan. bunu beğendi.
  6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İsteğiniz üzere konunuz kilitlemiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.