Öneri Terör Tüneli Tasarımcılarından bir not

Konusu 'Geliştirme Blogu' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 20 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. .*GöKMeN*.

  .*GöKMeN*. Guest

  Merhaba Uzay Pilotları!

  Cadılar Bayramı 2015 etkinliğinde sizler için hazırlamış olduğumuz bütün özel görünümler ve yeniliklere çoktan başlamış olduğunuzu görmekten dolayı heyecan duyuyoruz.Etkinliği beğendiğinizi umuyoruz, eğer olması mümkünse sizden gelen geribildirimlere göre değişiklikler yapabileceğimizden emin olabilirsiniz.

  Terör Tüneli ödülleri hakkındaki bazı endişelerinizi duyduk,ve şuna açıklık getirmek istiyorum, bu sefer ödülleri bütün haritalara eşit olarak dağıttımız konusunda sizlerin emin olmanızı istiyoruz.

  Bu yüzden aşama kattettikçe daha fazla droit tasarımlarına kavuşuyor olacaksınız,bu sayede oyuncular kapıyı bir kez tam anlamıyla bitirdikten sonra 8 farklı yeni diroit tasarımlarından almayı başarabilecek.Bu nedenle kapının sonunda özel olarak ödül verilmeyecektir.
  Sakın unutmayın, diroit dizaynlarından birine sahip olmak için Demon droitini öldürmek ve onlardan düşen kutuları almak zorundasınız.

  Kapının içinde çok ilerleyemeyen oyuncuların da adil paylaşım sayesinde ödüllere sahip olacağı konusunda sizlerin emin olmanızı istediğimiz için kapının derinliklerine fazla inemeyen oyunculara da ödüller vermeye karar verdik.

  Geri bildirimlerinizi bekliyoruz!Cadılar Bayramı etkinliğiniz Eğlenceli olsun!

  Darkorbit Türkiye
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş