Geri bildirim Teşekkürler Darkorbit

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve BayezidTheThunderBolt tarafından 27 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sevgili adminlerim/forum modlarım bu konuyu lütfen gerekli yerlere iletmenizi talep ediyorum .
    geçen pazar x2 ödül alamıyorduk tabi ben görmeden direkt cumartesi akşam tp50 pazar gece yarısı şp50 güçlendiricisi aldım ve haliyle x2 olmayınca da kapı yapmadım şimdi zaten iletmiştiniz çözüm bulundu ama sizce bu benim gibi biri için adil midir ? lütfen bu konuyu gerekli yerlere iletiniz , umarım daha mantıklı çözümler bulunur şimdiden teşekkürler

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konu hakkında yapılan duyuruya buradan ulaşabilirsiniz. Bunun yanısıra bahsettiğin durum ile ilgili de raporlamalar yapılmıştı fakat bu karar merkez ekibin inisiyatifinde olduğundan forum takımı olarak bir şey diyemiyoruz. Böyle bir telafi eklenirse resmi yayın organlarında duyurusu yapılacaktır. Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.