Kutlama Teşekkürler

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ERDALBAGGAL tarafından 22 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyunu çok oynamama rağmen, şu etkinlikteki kapı sayesinde sinirsiz derecede cephane, ve uridium kastim,

3 milyona yakın uridium kastim ki günde 2 saat falan oynayarak,

gerçekten bu etkinlik için teşekkür etmek istedim, uzun zamandır gördüğüm en güzel darkorbit etkinliği yiğidi öldür hakkını ver açık sözlüyümdür söyliyim istedim, keşke çok aktif olduğum zamanlar başlasaydı en az 10m uri kasmıştım,

yinede teşekkürler herşey için içimden geldi söylemek istedim.
    Birde şu lag sorunları düzelirse mükemmel olur,

Ha birde şu bot olayına ne zaman el atacaklar?

2. Besyokar

Besyokar User

evet tamamen katılıyorum birkaç eksik dışında(mesela şu tekillik sayborg reflektorlern sürekli tekillik atmaları ve her menzil de vuruyorlar olmaları) etkinlik baya kazançlı sayesinde pet modülleri protokolleri ve geliştirmeleri yaptım daha 2.8 milyon uri kaldı dediğim eksiklikler olmasaydı çok çok daha güzel olacaktı

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  3. Kesinlikle, umarım tekrar aynısından çıkar..

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Fikirlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Dilerseniz Ebedi Kapı Etkinliği Geri Bildirimleri konusuna da etkinlik hakkında olumlu/olumsuz tüm fikirlerinizi yazarak düşüncelerinizi merkez ekibe iletmemizi sağlayabilirsiniz. Bot konusu maalesef elimizden bir şey gelmeyen bir konu ve bu konu hakkında merkezden bizlere ulaşan bir bilgi yok, kim bilir. :D

İyi forumlar.

5. Tekillik konusunda sana katılmıyorum etkinlik çok kolaylaşırdı zehir olmasa. Transfer falan kullanma gereği bile duymayabilirdik.
    Dp değerleri o kadar yüksek degil; kolayca kesilebiliyorlar bi de zehri kaldırsalar ohoo ne kadar kolaylaşabilir ki :D adamlar milyonlarca uri kazandırıyor zaten, kesmedi seni o uri herhalde .
    belli aşamalarda bir zorluk olmalı ki geçtiğinde mutlu olasın. :)

6. -333-

-333- User

millet tutucuyu kullanıyo botları nezaman kapatacaksınız diye dert yanıyo ahir zaman dedikleri bu olsa gerek.