Duyuru Teşekkůrler Supot

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FULLTIME0FFTURKEY tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Desteğe yönelttiğin soru için çok teşekkürler. Sürekli çalışan taramalarımız yoluyla bot programları kullanan oyuncuları tespit etmekteyiz. Bize sunulan verileri analiz ederek bu oyuncuları oyundan yasaklıyoruz. Botsuz bir topluluk oluşturma yönünde daha da ilerlemek için her gün çalışıyoruz ve bu konudaki desteğin için teşekkür ederiz. Umarız sorunlarını çözmene yardımcı olabilmişizdir. Oyunda iyi eğlenceler dileriz! Başka soruların olursa istediğin zaman bize sorabilirsin. Saygılarımla, Kuyucu Evet arkadaşlar dün gece bot kullanan 3 oyuncu yakaladım ve videosunu supota attım 3 hesapta kapatılmıştır sizde sessiz kalmayın ... Daha Temiz Darkorbit İçin El Ele :)

2. Onlar gerekeni yapıyormuydu ya. Bugün kaç bot kestim saymadımda videoya alsaydım. Aslında pc iyi değil yoksa 1 saat video çeker bütün botları banlatırım :D

TR1'de az bekleyinde görevimi bitiriyim öyle banlatın :D

3. sende video çek ben devam edicem köklerini kazicaz bunlarin

4. Pc kötü ama kasmazsa çekerim. Söylediğim gibi önce spearhead görevim bitmeli, hep onlarmı yararlanacak az bizde yararlanalım :D

Sen tr1deki fulltmi mısın yoksa oradan alıntımı.

5. tr 1 dekinin adı imparatordu ben bunu yaptım sonra adam bunu yaptı benim bildiğim hakiki ful time tr6 da

6. Hangi serverda oynuyon.

7. tr1 Kısacası demek istediğim tüm konuda supotu kotulemeyin ve usturuplu bir dil kullanın onlar gerekeni yapacaktır merak etmeyin tekrar teşekkür ederim bott aramaya devam Daha Temiz Bir Darkorbit İçin El Ele :)

8. bu ****** botlar falan nasıl bişey korsan haritasında pvp de falan pek takılmadığım için rastlayamıyorum söyleyinde bende gördüğüm zaman videoya çekip banlatayım :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Eylül 2015
  9. aynı kordinelerde gidip geliyor peti topluyor ayni yerde 4 ya da 5 den fazla giden birini gördün mü videoya alabilirsimuz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Eylül 2015
  10. 1-2 dakka takip ederrsem anlaşılır yani peki saldırıya tepki vermiyolarmı ?

11. herhangi bi tepkisi yok kestim hatta 2 sini

12. hmm demek botun değişik versiyonları çıktı ilginç petini kesicen boş boş dolaşsınlar :D ama petini patlattın zaman otomatik tamir ediyodur sürekli uridiumları gider bu yüzden vip olma ihtimalleri yüksek

13. e yani bu adamlar ber şeyi yapar :)

14. Bunlar hiç bir şekilde tepki vermez ama çok hızlılar vega veya spearhead kullanman gerekir. Video çekersen adama grup at özelden yaz bi 5 dk peşinden git en son kes inandırıcı olur. Ben bugün globale yazdım kestiğim kişileri adamları lordakia kesiyor dedim :D 3-2de temizledim hep.

15. iyi yapmışsın ellerine sağlık :) kesmesine keserimde gemi okadar elit değil anlarsalar keserler beni :D

16. Ben 2 saat 3-2de kestimde 1-2 kere sıkan oldu gemi hızlı kaçtım :D Seprom bol 8k atıyom güveyle kesiyom yavaş yavaş.

17. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Support ekibi olmasamda onlar adına rica ederim :)

İyi forumlar

18. SUSMA ! Sustukça sıra sanada gelecek.

Bu gemilerin kapanması için her şeyi yapın arkadaşlar.

19. keskin moderatoru SİKAYET ETTİĞİM ADANLAR BANLİ SANİYORUM AMA BANLANMAMİS SUPOTA 3 DEFA BAŞVURDUM HEP AYNİ MESAJ A OTOMATİK MESAJ ATIYOR VE BENİM UĞRAŞTIĞIM CEKTİGİM VİDEOLARDA İZLENMEDİ BU NEDİR YA OYUNDAN ADAM EKSİLMESİN DİYE BANLAMA YAPMİYORSUNUZ BENDE SEVİNİYORUM ARKADAS ADAMLAR BANLANDİ DİYE AMA HALA KULLANİYORLAR ŞEYTAN DİYO AÇ SENDE KULLAN AMA O ADİLERE İNAT KULLANMİCAM TR 1 DE ALBAY GEMİ BİLE KULLANİYOR YA YAZIKLAR OLSUN !?!...!?!

20. fulltime o zaman sizin eic deki 41klanını sürekli gö z altında tut çünkü palladiumda aynı işi yapıyorlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.