Test server kapıdan atlanılmıyo

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KralCyristaL tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar...

Ben test servere giriş yaptımda kapılardan atlanılmıyo herkez şikayetçi sanırım test server çokecek.Acaba çözümü varmı

2. Bekle atlar o çok aşırı yoğunluk var.

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Test serverlarinda bu tur problemler olabilmekte bir cozum olarak suan yapilabilecek bir sey maalesef yok support ile iletisime gecebilirsiniz bizler gerekli iletimlerimizi yapmaya calisicaz keyifli forumlar.

4. Sanırım şuan çöktü çünkü giremiyorum :D

5. -42-[TCK]

-42-[TCK] User

test6 server nasıl gircez yaw ilk kez duyuyorum test serverini ?

FORUMDA YENİYİM .

6. Sol üst köşede dünya resmi var tıkla orda "Test Sunucu Önerileri" gibi bi yazı görürsün ona tıkla ordaki Test Server2 yazan yere gir ama farklı bi çarla girmeyi tavsiye ediyolar onun nedenini bilmiyorum

7. Nefes

Nefes User

Merhaba test serveri icin farkli bir hesap acarak giris yapiniz test serveri kapandiginda kendi serverlarina tekrar gecmek isteyenlerin cogunda gecemem takili kalma kendi serverini tekrar acamamk gibi problemler olabilmekte .

Test serverina acaginiz yeni bir hesap ile giris yapildiginda sol ust bolumde bulunan dunya seklindeki server secim yerinden acabilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.