Öneri test server TR5 METAL-ANDA

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TR5-METAL-FIRTINA tarafından 1 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

test server haftada bır gun boyunca acık kalsa ?

1. evet

oy sayısı 212
    78,2%
  2. hayır

oy sayısı 59
    21,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ufukankara

ufukankara User

acılmadı bu hafta da ya

2. aynen acılmadı sansımıza yapacak bısı yok

3. ufukankara

ufukankara User

CM VEYA ADMIN SUAN BAKTIMDA GUNCELLEME SALONUNA EN COK OY ALAN BU SUANKI KONUMUZ YANI DIGERLERI 20 EN FAZLA ALMIS YENI OLANLARIN COGUNA BAKTIM BU ILETILMISTIR UMARIM DEGILMI ?

buyuk harflerle yazdım kusura kalmayın admınım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ekim 2016
  4. bazzs11

bazzs11 User

mantıklı arkadaslar elınıze saglık ıyı destek gorurssunuz bu gıdısle.

5. q[-Maxy-]p

q[-Maxy-]p User

Oyunda geride kalmış, yeni olanlar tasarımları, gemileri falan test etmek istiyor. Yani ben de oyunda yeni olsam satın almadan önce bi aegis bi sentinel testi falan yapmak isterdim hemen

6. ufukankara

ufukankara User

aynen maxy mantıklı

bugunde acılmadı :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Ekim 2016
  7. desteklıyoruz. her zamn acık kalsınn. haftada 1 kereyede razıyız.

8. emirvrgli

emirvrgli User

bende dıyorum bu anda nerelerde dusman klan olsanızda ıyı dusunmusunuz bızdende cok bırakan var oyunu bızde desteklıyelım.---
    -GARA-

9. ufukankara

ufukankara User

bugudne acılmadı be arkadaslar

10. aynen elınıze saglık guzel bır fıkır desteklerız.

11. bugunce acılmadı gencler :/

12. poff acık degıl gene

13. konusmak81

konusmak81 User

hep kısa vade dusunuyoruz gunu kurtarmanın pesınden gıdıyoruz bu en buyuk hatamız hataları degısıme ayak uydurmamız lazım yenı cıkan oyunlarda ınsanlar savasarak kasılıyo yanı oyuncuyu yenersen cok fazla odul alıyorsun darkorbıt bır savasın malıyetını cıkarsın
    kac dakıka savasıcaz
    kactane beyaz gıder roket emp 3 sanıye koruma guclendırıcıler) ve bunları gerı kazanmak ıcın kac gun harcıyıcaz dıger oyunlar boyle degıl ve almıs oldugu ıtemlerı kaybetmıyor (ırısler) işci gıbı kasılmak zorunda da degıl kendısıyle denk kısılerle savasıyorlar en basından berı soylemısdım hala soyluyorum servırlar bırlestıurılmelı oyundakı yaratıkların urılerı artmalı yartıklar cogalmalı hangı oyunda sansa sılah bulma var gorev bıter sevıyene gore sılah verılır test servırın bır gun acık kalması hıc bır sey kazandırmaz aksıne kaybettırır nıye oyuna gırım kasım kı deyıp test servırına gırer herkes rutbe sıstemı bıle yanlıs hangı oyunda boyle sacma bır sıstem var oyuncu azaldıkca rutben dusuyor oyunmu oynuyoruz baska bırseymı yapıyoruz bu oyunun eskısı gıbı kalabalık olmasını ıstıyorum benım oyunda kalmam ıcın adım atılmalı semprom cpusu olsa yenı acemılere yardım ederım dusman gelınce acıp sempromlu vurarak dusmanla savasırım rutbe herkes bellı bır sevıyeye gelınce yukselsın oyunda ama 2 rutbe olsun mesela bronz gumus altın rengınde olabılır rutbeler bronz renkde albay gumus renkde albay altın renkde albay mesela altın olanı sıralamada atıyorum 1000 sıradaysa gumus olan 5000 sıradysa 1000 sıraya gırıp gumus renkde olan albay rutbesını altına cevırmek ıcın kasıcak gene cekısme olur sıralamadıkıler ıcın sonucta herkesın farklı bır sekılde oyundan keyıf alıyor kımı sureklı savasırken kımı kapı yapıp lısteye oynuyor kımıde gurup halınde gorev yapmaktan yenılere yardım etmekten en kısa zamanda oyunu eskısı gıbı kalabalık olmasını ısterım ama pek umıtlı degılım cınlıler bıraz ıyı seyler yaptılar ama yeterlı degıl yenı cıkan lazer spectral lancer 3 yaratıklara 175 hasar verıyo oyuncuya 130 malıyetı 15 bın urıye 1 tane yenı harıta ve yenı yaratıklar gelmelı sırket savası olmalı

14. acılmadı bugnde

15. açılmadı...

16. cinoosz

cinoosz User

mantıklı ıyı dusunulmus

17. canıbonn

canıbonn User

aynen katılıyorum

18. desteklıyoruz. her zamn acık kalsınn. haftada 1 kereyede razıyız.

19. adanaszz

adanaszz User

desteklıyorum

20. desteklıyorum bende cok guzel keske acık kalsa hep

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.