Test Server

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ⊛ηєνєя⊛ tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın Modlarım TEST SERVERİ temellimi kapandı yoksa belli bir süre sonra tekrar açılırmı? eger surelı olarak kapndıysa tahminen ne zaman acılır ? sorularım cok kusura bakmayın :) Saygılarımla...

2. Bazen 4-5 ayda bazen 1.5 ayda açılıyor.

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Herhangi bir günceleme geleceği zaman üyelerin denemesi için yeniden açılabilir tamami ile kapanmış değil aralıklar ile açılacağı zaman forum üzerinden duyurusu yapılmaktadır.

4. Tamam İlgilendiginiz İçin Teşekkür ederim :)

5. benden bir oneri ageis al iris al diş gorunuş yap yeter adamlar sıkmaz 14 arge yaptım ben ageis + 14 arge daha once girmiştim ordan 100.000 k uri

6. Ben daha yeni başlamıştım 5 dakka oynadım server kapandı :D yani daha alışamadan gitti :D

7. bende saat 16da girdim zaten kasıo

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuya gerekli cevapları veren arkadaşlarımıza teşekürler test server açılacağı zaman forumda bildirilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.