Test Server

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Salih-Amel tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Test Server haftada veya ayda 1 kez acılsa

1. Evet

66,7%
  2. Hayır

33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Salih-Amel

Salih-Amel User

Arkadaşlar ve adminler Test server 1 günlüğüne veya hafta bikeze acılsa güzel olmazmı bazen oyuncular oyundan sıkılabiliyor adam kesmiyolar vb. Onun yerinde belirli bi gün olsa nezaman acılcağını demeseler ve su saate test server 1 saatliğini acılık dese ve O gün oyunda olan herkeze bi kod gelse ama değişik kod ve kod 1 kereliğine kulanımı olsa ve kodu yazanlar giriş yapabilse güzel olmazma duyuru bugünmü yapıldı saat 12.12 de o saate oyunda ne kadar acık oyuncu varsa hepsine kod gittse ve o teset server acılcağı zaman kod iste güzel olur cünkü teset server eskiden girmek zordu server anında doluyordu eskiden test servere gircektim kac saat bekledim ve pet çıkmıştı Neyse ben böyle bişe olsun oyuna yenlik yapıp öyle acıklarını hafta 1 veya ayda 1 kere acsalar iyi olur yani . :) :)

Son düzenlenen: 6 Nisan 2014
  2. günlük olsun 1 saat olsun

3. Merhaba ,

Adı üzerinde " Test Server " yani birşeylerin test edilmesi , denenmesi ve kontrol edilmesi için olan birşeydir. Öyle hafta'da yada ay'da 1 açılması gibi bir durum olamaz arkadaşlar.

Eğer bir yenilik gelecekse yada oyunda olan bir takım şeyler üzerinde değişiklik yapılacaksa denemek ve kontrol etmek için açılyor. Normal oyun server'ı olmadığı içinde kapatılıyor.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Salih-Amel bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.