Test Serveri Havaoc Herkules

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *POSSHEYDON* tarafından 12 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba GM Sizlerden Tek arzum Var Lütfen
    Siz Test Serverinde Herkules Ve Havaoc Verirken ben o sıralar darkorbit oynamıyordum
    Ve Oyunu Ne kadar fullersem fulliyim adamlar benden ine 10 kat daha avantajlı lütfen banada havaoc herkules verin Test Servierine istiyorum Şimdiden Teşekürller :)

brando1g bunu beğendi.
  2. smoonrise

smoonrise User

Bence havoc herkül yerine spartan verilsin diye değiştir konuyu çok daha işlevsel olur spartan verilmesi . Ben şahsen kaç defa yazdım geri dönüş konularına deneme yapmak yerine herkez hades kappa zeta dönüyor çoğu Bl giremiyor leveli yok diye çoğu pet ile ilgili envanteri deneyemiyor level almadığı için peti . Öncelikle tekrardan spartan verilmeli yada inşa planı verilsin havoc herkül kasıp spartan alsı millet birazda level verilmesi lazım Bl ve pet denemesi yapılabilsin .

3. Birleştire Gelmişti Zaten Bendede 2 tane havoc 1 tane hercules var
    ama yapamadım bize kapı dönmek zor biraz

4. Hiç bir kötü niyetim yok sadece merak ediyorum bu isteği yapan kardeşim kaç yaşında.

5. Ben yaşçısal bir soruda bulunmadım veya istek te ben gereken istekte bulundum dostum
    Bu arada yaşım 22

6. bende öyle bir istekte bulundun demedim zaten sadece merak ettiğimide belirttim cevabın için teşekkür ederim umarım talebin karşılanır eğer karşılanmazsada üzülme ilerde mutlaka spartan verecektir test açılışlarını takip etmen yeterli olacaktır yılbaşına kadar mutlaka verecektir.

*POSSHEYDON* bunu beğendi.
  7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Test Sunucularının amacı belirtilen içerikleri denemek olduğundan belirtilen envanterlerin ne kadar lazım olduğu biraz göreceli.

İyi Forumlar.

*POSSHEYDON* ve hayaligenc bunu beğendi.
  8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Haklısın :) aslında güncel olarak oyun sunucularındaki ile eş değerde bazı şeylerin olması lazım. :) :D Hoş eskiyi pek bilmeyenler şimdi olanı anlayamıyor. Eskiden hiç bir şey verilmiyordu test sunucusunda ama zamanla rapor ede ede bir şeyleri değiştirdik. Bir aralar Hercules verildi Havoc verilmedi nasıl bir mantıksa :D :) PET alıyorsun sıfır seviye ve modül deneyebilmek için level atlatmak gerek. Bunun için test sunucusu da olsa kapı yapmak gerekiyor. Say say bitmez aslında. :D :)
    Şimdi kusura bakmayın ama işte bu sığ düşünceler hakim ilgili kademelerde. :) Test sunucusunda belki başka şeyi denemek isteyen olamaz mı ? Mesela pet modülü veya protokolü v.s. gibi :)

Şimdi sizin cevabınıza göre test server'ında pet alınmamalı , pet modülü , protokolü vs denenmemeli gibi bir anlam çıkıyor. :)

Çok eskiye gidersek girince boş tam takır sıfır bir hesapla başlanıyordu. Sanki normal server gibi uridim kas , kredi kas v.s. gibi şeylerle uğraşılıyordu. Bunları zamanında rapor ede ede en azından bir süre sonra ve şimdilerde uridium vs verilmeye başladı. Rapor edilirse zamanla o eksiklerde giderilebilir.

NOT : Bir çok oyuncu normal server'da almaya çekindiği , işime yarar mı vs diye düşündüğü şeyleri test server'ında deneyebilirse deneyerek normal server'da alıp almama kararlarını verdi.

Kolay gelsin. :)

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Açıkca bunu en iyi sizin bilmesi gerekiyor ki; Test Sunucusu belirtilen içeriklere yönelik test edilmektedir. Farklı raporlama işlemleri olması durumunda ilerleyen test sunucusu içeriklerine eklenerek terkrardan durum gözlenmektedir. Sıfır bir hesap içeriği olmadığından dolayı mevcut sistem üzerinden de hesap içerikleri de eklenilmektedir. Belirttiğiniz gibi "işime yarar mı" sorununa çözüm olduğu kesindir ancak bende sahip olmamama rağmen bu yönde eksiklik çekmedim. İçerik raporlara eklenilmiştir.

İyi Forumlar.

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Açıkçası biliyorum zaten ama bir oyuncu test edilmesi için açılanı da test edebilir ve kafasında soru işareti olan oyundaki başka içerikleri de test edebilir. Zamanında daha eskiler bilir :) test sunucusunda ne uridium , ne gemi , tasarım , lazer vs verilmiyordu. Sanki normal sunucuda oyuna başlamış gibi başlanıyordu. Zamanla raporlamalarla sonradan sonradan bir takım değişiklikler yapıldı. Artık en azından bazı şeyleri , ekipmanları ve uridium vs veriliyor. Fakat test edilmesi için bana kalırsa oyun sisteminde aktif olarak ne varsa ( uridium ile temin edilemeyecek şeyler ) verilmesi gerekiyor. :) Mesela birisi PET alacak ki çoğu kişi test server'ında alıp denedi zamanında. Aynı şekilde droid düzenleri , bazı gemi ve tasarımları da deneyerek kendi server'ında aldı. :D :)

Adı üzerinde test server'ı zaten de Havoc vb kapılardan vs. den temin edilebilecek şeyleri verseler şirkete bir zararı yok. Test server'ında olan orada kalıyor. :) ;)

keskinniyo ve _-Thanatos-_ bunu beğendi.
  11. keskinniyo

keskinniyo User

Birşeyleri test edelim diye test serveri açılıyor ama x6 veya bl haritalarına gidebilmek için tecrübe puanına ihtiyacımız var ve kapı yapıyorum çok saçma değilmi gerçekten :) madem yeni birşeyler gelmiş ve test etmemiz isteniyor haritaları gezebilecek kadar tecrübe puanı, havoc ve hercüles, arge verilmeli aksi taktirde test etmekten ziyade tp kasmakla uğraşıyoruz.

12. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Son zamanlarda yanılmıyorsam tecrübe puanı ve/ya şeref puanı veriliymeye başlamışlardı. Çok dikkat etmedim ama öyle aklımda kalmış maalesef. :) :D