Geri bildirim ''test serveri yenilikleri hakkında herkes buraya''

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -=[...DISTURBED...]=- tarafından 15 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. test serverine girdim ve yeni gelen uygulamalara baktım fikir güzel özellikle oyun ekranına hangarın taşınması fakat çok karma birşey olmuş çorba etmişsiniz açıldığından beri uğraşıyorum bi türlü işin içinden çıkamadım bizim buna alışmamız çok uzun zaman alacak buda bizim sinirlerimizi bozacak lütfen bunu daha kolay anlaşılır kullanılır bir şekilde yapın oyuncuları böyle strese sokmayın .

2. darko_pro1

darko_pro1 User

Hangarın oyun ekranına taşınması iyi mi olmuş:eek: Atlama kuponun sınırsızsa sorun yok tabiki.

3. Şuan test te problem var Konfi atınca tekrar konfi atılmıyor ve oyun donuyor Kapıdan atlayınca oyun donuyor

4. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Fikirlerinizi beğenileriniz yazmanız için zaten görüş konusu açılmıştır. Ayrıca bir konu açmayınız.

Düşüncelerinizi BURADAKİ konuya belirtiniz.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.