Geri bildirim test serveri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve rustemakgul tarafından 29 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. N/A

test serverini açıyorsunuz daha sonra diyorsunuz kendi hesaplarinizla test serverine girerseniz
    ve hesaplariniz çökerse yada herhangi eşyalarınız uridyum diroit şeref tp her ne ise artık eksilirse
    iade yapılmayacaktır.
    bunu aranızda hangi süper zeki insan düşündü de böylesine tehlikeli bir test serveri açıyorsunuz?
    ne demek bu şimdi N/A admin? asıl hesaplarimiza herhangi bir zarar gelecek ve siz de sorumluluk kabul etmediginizi söylüyorsunuz.
    yani kendi oyuncusuna bu kadar düşman hiç bir şirket ne gördüm nede duydum.
    sizde biliyorsunuz insanlar kendi hesapalrindan test servere giriyorlar.
    ve girdiler de, bunu bildiğiniz halde nasıl böyle bir server açıyorsunuz?
    yaptığınız bu davranis insanın ne vicdanina nede insanlığına sığmaz.
    miletin ana hesaplarını korumaya yükümlü bir şirketin bu denli davranmasını Anlamıyorum başkada bir şey demiyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 May 2020
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Mesajınız tarafımca düzenlenmiştir. Forum Kanalı içerisinde kullanmış olduğunuz üsluba dikkat etmeniz gerekmektedir aksi taktirde cezai işlem uygulanabilir.

Test serverinin amacı oyunu test etmektir oyunda bulunan açık ve hataların oyuncular tarafından tespit edilmesi ve getirilen yeniliklerin denenmesi amacıyladır ve bu amaçla açılmaktadır. Hiçbir oyuncuya Test Serverine giriş zorunluluğu yüklenmemiştir.
    Belirtilen ibarede ana hesabınızı korumanız için Ana Hesabınız ile girmemeniz gerektiğini yapılan testlerde bir sorun olması durumunda ana hesabınızın etkilenebileceği belirtilmiş olup bunun önüne geçmek için oyuncular uyarılmıştır. Uyarıya kulak asıp asmamak size kalmıştır.

Konuya gerekli cevap verildiğini düşünüyorsanız konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi Forumlar.

3. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Darkorbit oyunun patronu oyuncuları düşünmüyor ne kadar sömürdüm o kadar kardır diyor. Oyunun sayfasına giriyorum en az 97 milyon kullanıcı üyesi kayıtlı diyor. İnanmıyorum bu oyunu en fazla 1 milyon kişi anca oynuyordur gerisi full bottur. Oyunun kuralları arasında 3. Program yazılımı kullanmak yasak ve ban cezası alır diyor oyun kendi kurallarını bile uygulamıyor işine geleni uygular işine geleni uygulamaz. Darkorbit oyunu bitmiştir boşuna bu oyuna vakit ayırmayınız.
    İyi günler.

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

DarkOrbit yönetimine karşı daha önceden asılsız ithamlarda bulunmamanız gerektiği yönünde uyarı ve cezai işlem gerçekleştirilmesine rağmen aynı ihlali tekrarlamış olduğunuz için hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanmıştır.

Forum Kanalı üzerinden oyunu provoke etmek ve oyuncuları oyunu oynamamaya yönlendirmek yasaktır bunu da belirtmek isterim.

İyi Forumlar.

5. Oyunun 2007 - 2010 arasında yaptığı patlamadan haberi yok sanırım

tamam hemen bırakıyorum :)

6. ağzına sağlık benim yazmaya üşendiğim her şeyi yazmışsın. tek kelime ile mükemmel.

rustemakgul bunu beğendi.
  7. -333-

-333- User

iyide tüm oyuncular önce forumu okuyup teste girmiyor okumadan girdi test etti gemiye zarar geldi biz uyarmıştık öylemi.

8. Yeni bir ürün aldığınızda kullanım kılavuzunu okumadan kullanmaya başlarsanız ve kılavuzda uyarısı yapılan şeyi yaparsanız başınıza gelecek tüm sorunlarda sorumluluk size aittir. Aynı durum burada da mevcut. Test açıldı duyurusu burada yapıldıysa, konuda yazılanlar önemlidir.

9. -333-

-333- User

sen kimsin anlamadım neden her üyeden alıntıyla yanıtla diyorsun sanki tüm bunların sorumlusuymuş gibi beğeniyorson sen bu şekil devam et hatta foruma bile girme tüm yazılan çizilenlerle ne muhattap oluyorsun.

10. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Forumda Tartışma ortamı oluşmasını hiçbirimiz istemeyiz lütfen başlamadan kapatalım bu tartışma ortamını :) aksi halde ceza işlemi alabilirsiniz.

Üslubunuzdan dolayı sizi uyarıyorum. Lütfen dikkat ediniz.

İyi Forumlar.

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  11. kendi asıl hesabımız ile test serverine giriş yapabiliyormuyuz? cevap hayır ise o zaman malzemeler nasıl kaybolabiliyor?

12. asıl hesabinizdan anasayfadan server bölümünden test serveri yada herhangi bir servere girebiliyorsun

13. thanos ben burda provakasyon görmüyorum arkadaşın dediği şey gayet açık ve kişisel düşüncesini dile getirmiş.
    dediği şeylerde yalan değil,
    şimdi bile gelin istediğiniz haritaya gidelim canlı yayın açalım eğer her bir harita en az 10 tane bot bulmasak beni banlayın hata forum bani değil hesabımı komple banlayın.
    sizdeki bu anlayışı anlamıyorum gerçekten egolu musunuz yoksan başınızdakiler mı sizi bu anlayışa zorluyor bilmiyorum.
    ama haksız yere de kişileri cezalandiramasiniz.
    o arkadaşa verdiğiniz cezayı geri alın yada beni de banlayın süresiz,
    ki bu saçmalıkları tekrar tekrar okumak zorunda kalmayayım.
    birde muhatabiniz almanya ise raporlayin bu durumlari,
    oyuncular kendilerini güvende hissedecekleri adaletin sağlanacağı bir ortam ve bir oyun istediğimizi söyleyin.
    ben bıktım artık haritalarda botlarla hilelerle uğraşmaktan.
    yozlaşmış sistemin değişmesi için artık bir çaba görmek istiyoruz.
    teşekürler

14. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle evet haklısınız kendi düşüncesini paylaşmış. Fakat kendi düşüncesini paylaşarak diğer oyuncuları galeyana getirip provoke ettiği için gerekli uyarılar ve cezai işlem uygulanmıştır. Kendi fikrini paylaşıyor diye diğer oyuncuların fikirlerini olumsuz şekilde etkileyecek söylemlere izin vermemiz mümkün değildir. Ayrıca haritalarda bot olduğu konusunda haklısınız biz de aksini iddia etmiyoruz. Daha önceki mesajlarımızda da belirttiğimiz gibi bot taraması yapma ve banlama yetkisi sadece merkez ekibin elindedir. Biz şikayetlerinizi de raporlarımıza ekliyoruz. Bundan sonrası merkez ekibin takdirine kalmıştır. Banlamayı ne zaman nasıl yapacakları hakkında bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Son olarak da biz forum yetkilileri olarak hiçbir oyuncunun isteği üzerine birini banlamıyoruz ve banını kaldırmıyoruz. Forumun kuralları olduğu için herkes kurallara göre davranmalı ve bu kurallara uymuyorsa da gereken cezayı almalıdır. Kurallara buradan ulaşabilirsiniz. Bizim amacımız forum düzenini sağlayıp sizi gereken şekilde olabildiğince bilgilendirip yardımcı olmaktır. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Minerva ve «®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  15. Test serveri ne zaman açılacak

16. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Test serverin tekrar ne zaman açılacağıyla ilgili şuanlık bir bilgimiz bulunmamaktadır. Forumu takipte kalınız açılacağı zaman duyurusu yapılacaktır.

İyi forumlar.

17. kişi fikrini illaki olumlu yönde mı belirticektir yani?
    diyorsunuzki "diğer kişilerin fikirleri olumsuz etkilenemsine izin vermeyiz"
    afedersinizde diğer kişiler çocuk degiler ya, bırakında diğer kişiler karar versinler.
    ve kişiler olumlu yada olumsuz fikrini belirtmekte özgürdürler.
    koyduğunuz kurallara da göz atıp okudum.
    kişilerin fikirlerini olumsuz yada olumlu belirtmeleri halinde ceza alıp almayacakları da yazmıyor.
    bari orayada ekleyin,
    *** diyerekten.
    ıyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 May 2020
  18. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Bunu chat sistemi gibi düşünebilirsiniz. Nasıl ki kurallarda şu " Şu küfür için şu ceza" "Şunun için şu ceza" yazmıyorsa burada da her olumsuz şeyi oraya eklememizi beklemeyiniz. Fikirlerinizi özgür bir şekilde belirtebilirsiniz, lakin bunu belirtirken belli kurallara uymanız gerekmektedir. Forumda ki düzeni bozacak , tartışma ortamı yaratacak, yazılarda ve davranışlarda bulunursanız ceza almanız çok doğaldır. Haksız bir ceza aldığınızı düşünüyorsanız da bunu buraya değil Support ekibine bildirmeniz gerekmektedir.

Takım arkadaşlarım sizlere konu ile alakalı gereken bilgileri vermiş ve gerekli uyarılarda bulunmuştur. Konu tartışma yaratmaya başladığından ve forum düzenini bozduğundan kilitlenmiştir.

Devamı halinde ceza alabilirsiniz. Unutmayın ki oyunun genel işleyişine ülke takımlarının her hangi bir müdahalesi olmamaktadır. İyi yada kötü fikirlerinizi Kuralları bozmayacak şekilde belirtirseniz bizlerde fikirlerinizin seve seve raporlamasını yaparız.

Ayrıca son mesajınızda bir diğer kural olan "Asılsız itham" (İlgili yer sansürlenmiştir.) kapsamına girmektedir. Sinirli olmanızın sizleri haklıyken haksız duruma düşüreceğini, yada sinirinizin hiç bir şeye çözüm olmayacağını unutmamanız gerekmektedir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 May 2020
    Minerva ve «®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.