Test Serverinde Gemi Rahatlıkla Dizilebilsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *POSSHEYDON* tarafından 12 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Söylediklerim Uygulansınmı?

1. Evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Kardeş Ne Diyon Sen ya :)

100,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kısacası şunu söylemek gerekirse

ben droitleri Full Havaoc ile herkules yada spartan la donatmak istesem yapamam
    Ancak GG Kapılarında Elde Edebilirim oda zor Yani Birleştir
    Bölümünden Yapılsın uridium ve bazı nesneler
    Ayriyeten şunuda söyliyim arge dağıtma sorunu var örneğin
    Arge puanı vermek istesem seprom istiyor buda zaman
    eskiden gemiden skaylaba takviye vardı şimdi yok onuda getiseniz çok güzel olurdu

Söyleyeceklerim bu kadar Teşekkürler

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Skylab vs. sıkıntılı ama eskisi kadar zor değil. En azından bazı gemi , tasarım , ekipman ( Lazer vs ) , uridium , tp vs verilmeye başlandı bir süredir. Çok eskiden bu kadar şeyde verilmiyordu. :D Mesela pet'i kasmak için kapı yapardım mecburen çünkü 3. seviye modül vs için seviye atlamak gerekiyor.

Adı üzerinde test server. PET alınca mesela en azından otomatik 3. seviye modül vs alacak durumda gelse fena olmaz. Skylabı geliştirmek yine sıkıntılı bir durum. :)

3. skaylap olmasın yoksa savaşmaya girerler .

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konunuzu kısa tutmaktansa oyuncularımızın kafasında net bir şekilde canlanabilmesi için ufak detaylara da yer vermeniz daha uygun olacaktır.

Ayrıca anketiniz de lütfen 1 adet olumlu 1 adet olumsuz seçenek yapınız. Konunuzu kilitliyorum. Bahsettiğim sorunları düzeltip tekrar açabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.