Test sunucu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *F*U*R*K*Λ*N*™ tarafından 1 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Adminim bugünde test serveri açık olacakmı? İlk duyurunuzda 1 temmuzda da olacağını söylemiştiniz

Hayallerim-OL bunu beğendi.
  2. Raptoruz43

Raptoruz43 User

Umarım bekliyoruz :) inş açarlar ve burdan adminlere söylemek istiyorum 2 gün önce 1 Temmuz 20:00 ' a kadar açık olacağı belirtilmişti fakat ilk gün aşırı yoğunluktan dolayı erken kapatıldı ve 2. gün de aynısı olacağı için az açtınız yani bütün gün açık olmadı darkorbite güven olmaz :D bugün de aynısını yapmasalar bari millet gece yarısıda oynarım ne güzel olur sahura kadar vakit geçer diyordu hayal kırıklığı yaşadılar ...

Hayallerim-OL ve *F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  3. Umarım açarlar.. Geçen gün hayal kırıklığı yaşandı :/

4. Açsalar 2 -3 gün Arayla Devam Etse Müthiş olcak Tam Zevkini Cıkarırız :D:D:D

Maqa67 bunu beğendi.
  5. sana katılıyorum. umarım mesaj yerini bulmuştur..

6. napsınlar fakir fukaranın umudu olmuş test server.normal hesapları zayıf olnalar oraya koşuyu.hak vermek lazım.(inş'allah).

7. Aynen :)

8. ANKARALI

ANKARALI User

Bugün modlar adminler uyuyo galiba konular cevaplandırılmamış :D

9. Şuan test serverinde oynayan oyuncular var Bir program yardımıyla servere girip oynamaya devam ediyorlar

10. ANKARALI

ANKARALI User

Hangi uygulamaymış o biz de girelim :D

11. Burdan vermem doğru olmaz

12. ANKARALI

ANKARALI User

Tamam gördüm de hiç güvenilir birşey değil gibi sonra normal serverdeki çarlarımız bottan kapanmış gibi olmasın

13. **ŞAH**TR

**ŞAH**TR User

Kardeş Ben Göremedim Bana Bi Yardımcı Olurmusunuz ?

14. ANKARALI

ANKARALI User

Neyi göremedin ?

15. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Test sunucu açılacağı zaman forum duyurular kısmında bilgilendirmesi yapılır lütfen takip ediniz.
    Ayrıca sunucuya girmek için program kullanmayınız ve kimseyede tavsiye etmeyiniz.Hesabınızı tehlikeye atmış olucaksınız...

İyi Forumlar.

16. ANKARALI

ANKARALI User

modum günaydın :D

17. Raptoruz43

Raptoruz43 User

yan çarlarıyla girerler modum o ban yerse başka çar :D

18. ANKARALI

ANKARALI User

IP den ban atabilirler

19. Raptoruz43

Raptoruz43 User

IP değiştirme programları ? :DD

20. 1 temmuza kadar açık kalacağı söylendi ama bir sorun oldu diye tarih değişmedi heralde Dün iyi çalışıyordu ve 1 temmuz yani bugünde girebiliyor olmalıydık

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.