Geri bildirim Test Sunucusu - Agatus Kırılması Geri Bildirim

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve Minerva tarafından 27 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Luminous

  Luminous Guest

  Merhaba,

  Lütfen forum içerisinde diğer oyunculara karşı kullandığınız üsluba dikkat ediniz. Forum içerisinde link paylaşımı @Dontforgetme üyemizin de dediği gibi yasaktır. Foruma fotoğraf eklemek için buradaki konuyu inceleyebilirsiniz.

  İyi forumlar dilerim.
   
  Minerva ve Dontforgetme bunu beğendi.
 2. diminisher modülü nerflenmesin oyunda solace ve sentinel göremekten bıktık oyun sentinel solace oldu aynen diğer gemilerede güzel modüller getirilmeli böylece oyun bir nebze olsun daha iyi canlanır herkez oyundan zevk alır
   
 3. ateistkeci

  ateistkeci User

  Küçük yaratıklardan da parça atması gerekir bence 5-10 tane bile olsa ayrıca Diminisher modülü gerçekten çok güçlü %10 kalkan delme %5 hasar ve %5 kaçınma diğer modüllerle (DP ve Kalkan modülü) ve yeteneği ile birleşince ortaya çok güçlü bir gemi çıkacak biraz dengelenmesi doğru olacaktır :)
   
  #DaffyDuck bunu beğendi.
 4. AmiDalaaa

  AmiDalaaa User

  inşllah etkinligin süresi kısadır ve hemen biter ve daha kazançlı bi etkinlik gelir.
   
 5. #DaffyDuck

  #DaffyDuck User

  Küçük yaratıkların parça atıyor olması lazım zaten ingilizce forum postunda öyle yazıyordu eğer şansı çok düşükse biraz arttırılsa iyi olur di mi
   
 6. spinellerden çok düşük olasıkla akik düşüyor bu artmalı ve agatusların verdiği akik hem düşük 40-50 tane ile 10k toplamak imkansıza yakın ayrıca sadece 3 kişiye düşmesi yanlış invoke gibi5 yada mind gibi 8 kişiye verilmeli ve yaratığın dp si arttırılmalı hemen eriyor. Ayrıca hedefler kısmı olmalı bu etkinliktede.
   
 7. yamukk

  yamukk User

  arkadaşlar benim hesap test sunucusuna girmiyo nedenini bilen var mı

  kimse yok mu

  öfff

  2 ssat bekliyom biri bişi demiyo
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Temmuz 2020
 8. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Test sunucusunun belirli bir kişi limiti vardır ve bu limit dolduğunda sunucuya giremezsiniz. Bir süre bekleyip tekrar deneyiniz.

  İyi forumlar.
   
 9. ateistkeci

  ateistkeci User

  100'den fazla kestim 3 parça atmıştı Boss'a yetişmemiz çok zor olacaktır eğer böyle 100 yaratıktan 3 parça atacaksa DP-Link almamız imkansız gibi bir şey olacak :p
   
  #DaffyDuck bunu beğendi.
 10. 1.İsim yani etkinlik ibaresi kalkmalı çünkü burada herkes modül için uğraşacak buna uygun bir isim bulunmalı ama etkinlik demek yanlış olur.

  2.Yonca herkese verilmeli ve miktar artması gerekiyor.(Böyle olursa güçsüz gemiler kesinlikle modülleri alamaz)

  3.En çok yonca x8 haritasında veriyor bütün haritalarda eşit olması gerekir harita olarak aşağıya geldikçe inanılmaz derecede azalıyor ve x8 önemi fena artıyor.

  Dimicher modülünü henüz denemedim.
   
  Son düzenlenen: 28 Temmuz 2020
  #DaffyDuck bunu beğendi.
 11. #DaffyDuck

  #DaffyDuck User

  Arkadaşa katılıyorum her dediğinde ve güçlü oyuncuların yeni oyuncuları kesmesi için kötü bir ortam oluşturabilir şuanki hali ile etkinlik
   
 12. Arkadaşların dediklerine katılıyorum bende etkinliği yaklaşık olarak 5 saat sürece denemiş birisi olarak aşağıdakileri söyleyebilirim;

  1. Etkinlik x8 haritasında daha çok çıktığı için haritada adım atılcak yer kalmayacak ve sürekli de çıkan bir yaratık değil zamanla çıkan bir etkinlik etkinlik süresi sınırsız olması gerekiyor ve spinellerden daha çok çıkma ihtimali olması gerekiyor.

  2. Diğer haritalar özellikle x-3 ve x-4 haritalarında kasılması imkansız 10.000 adedi geçtim 4.000 bile çok zor kasılır haritalara dengeleme getirilmesi şart.

  3. Agatusun can oranı çok düşük ve herkese çıktığı için yetişemeden patlatılıyor yani siz isterseniz 100 tane spinel kesin o boss haritanın tersinde çıkınca ödül vs alamadan kesiliyor.

  Kısaca şuanda yaratıklardan çıkan miktar çok düşük ve oran inanılmaz düşük bu şartlar altında 10.000 tane kasılması bile bence çok zor özellikle kalabalık sunucularda x8 haritası dolu olucak x-3 ve x-4 zaten düşse bile oranı çok düşük yani bana kalırsa dengeleme gelmediği sürece bu etkinliği çok çok nadir kişiler hepsini alabilir bence Hp-linki bile alamayacağız :)

  ( Dipnot: 3.5 saat x-3 ve x-4 spinel ve agatus kestim 78 akik ve test sunucusunda yoğunluk TR sunucuları kadar değil yani siz düşünün arkadaşlar )
   
  Son düzenlenen: 28 Temmuz 2020
  ateistkeci ve #DaffyDuck bunu beğendi.
 13. Okuduklarım doğrultusunda yola çıkmak gerekirse ben ve benim gibi çoğunlukta olan orta seviyeli gemilerin bu etkinlikte bir şeyler elde etme imkanı oldukça düşük görünmekte. Bunun nedeni ise bizleri zaten x-5, x-6, x-7 ve x-8 haritalarında barındırmayacaklar barındırsalar dahi yaratığa uzaksak gidene kadar yaratık kesilecek. x-3 ve x-4 haritalarında zaten düşen etkinlik parçası miktarı oldukça kısılmış durumda. Gece girelim oyun daha sakin ve boşken oynayalım elde etmeye çalışalım desek gece etkinlik yokmuş ki bence bu da mantık dışı durmakta çünkü sabah işe gidip gece boş vakti olan ve anca o zaman girebilen insanlara da fazlasıyla haksızlık olacak. Bu etkinlikten yaptığım genel çıkarım sanırım zamanında güçsüz olan fakat şimdi gücünü toplamış ama HP-Link eksiği olan gemilerin eksiğinin giderilmesi. Yani bence güçlü daha güçlü olurken güçsüzün yok olacağı bir etkinlik gibi geliyor bana. Lakin kendimce şöyle bir çözüm üretebilirim. Katlayıcı paket sunulacak sanırım etkinlik için. Bu paket yerine normal katlayıcılar direk etkinlik parçacıklarına etki edebilir ve ben ve benim gibi orta halli ve düşük seviye gemiler için de tıpkı Chromin Telaşı Etkinliğinde olan Chromin Paketleri gibi içinde Agatus Kırılması etkinliğinin birleştirme parçalarının barındıran bir paket getirilebilir. Örneğin; HP-Link 10.000 parça, Diminisher modülü 6.000 parça ve BACH isimli modül 4.000 parça diye hatırlıyorum. Yani insanların bu etkinlik özelinde maksimum verim alması için 20.000 parça kesinlikle elde etmesi lazım. İçerisinde 5.000 veya 6.000 parça bulunan bir Agatus Kırılması paketi yayınlanabilir ve bu bizim seviyemiz ve daha düşük seviyedeki gemiler için en azından herhangi bir şekilde de olsa etkinlikten maksimum fayda sağlamamızı gerçekleştirebilir. Umarım bu tarz bizim de etkinlikten maksimum fayda sağlayacağımız yenilikler olur. Yoksa başta da belirttiğim gibi güçlüyü daha güçlü, güçsüzü ise daha da beter hale getirecek bir etkinlik olacak. Fikir olarak siz de beğendiyseniz eğer adminler olarak merkez ekibe bunu etkinlik henüz test aşamasındayken iletmenizi arzu ederim. Bahsettiğim tarzda bir paket hem oyuncular özelinde bir kazanç hem de oyun özelinde bir kazanç sağlamaktadır. Yani iki taraflı fayda güderek belirttim bu teklifimi. Biraz fazlaca uzun oldu kusura bakmayın iyi günler ve iyi eğlencelere dilerim herkese.
   
  ateistkeci ve #DaffyDuck bunu beğendi.
 14. Basit bir hesapla 10 - 20 sene aralığında alınabilir karamsar olmayın!
   
  #DaffyDuck bunu beğendi.
 15. wizz46500

  wizz46500 User

  bence zor alınması iyi olmuş sonuçta hp link veriyor ama bu etkinlik gereklimiydi bence değildi parayla satılsa daha iyi olurdu zamanında alanlara haksızlık olmuş gibi biraz
   
 16. #DaffyDuck

  #DaffyDuck User


  Şahsen para ile alabiliyor olsak ben iki hesabıma birden alırım parası ne ise o yüzden bu fikrinin arkasındayım
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş