Geri bildirim Test Sunucusu Astral Yükseliş

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve Amiral34 tarafından 7 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Forly-

-Forly- User

İleri seviye bir gemi için (zaten ileri seviye olmak artık çok basit ve az zaman alan bir olay) hiçbir işe yaramayacak bir kapı gerçekten ümitlenmiştim yeni eternal kapısı gibi bir şey bekliyordum ama kapıda verilen hiçbir şey yok o kutulardan çıkan hiçbir işe yarar nesne yok bütün bunlar yokken full+full olan bir gemi niye bu kapıyı yapsın ki? Ayrıca düşük seviyeler bile yapmaz bana kalırsa vakit kaybından başka bir şey değil uridium bile vermeyen bir kapıdan bahsediyoruz. Saçmalığın daniskası!

Dontforgetme bunu beğendi.
  2. ZaCkho

ZaCkho User

İngilizce foruma baktım etkinlik içeriği için ödüller falan tam komedi yapmaya değmez boş bir etkinlik. Gerçekten çok umutlanmıştım sağlam etkinlik olacak diye ama tam bir fiyasko düşünce çok güzel ama dediğim gibi tatmin edici ödüller yok kutu desen zaten lf 3 lf2 veriyor :D

3. Bende test serveri görülmüyor. Daha önceki test serverlerine girebilmiştim :/

4. joetly

joetly User

bende mi bir hata var yoksa verilen ödüller gelmiyor mu?

deneme amaçlı daldım kapıya 2 kere modül bölümünü bitirdim 1 adet dmg-x1 1 adet dmg-x2 modül kazandın dedi. bir kere silah bölümünü bitirdim "magma sondası" seçtim ama o da hangarda gözükmüyor.

5. etkinlik gelmeden etkinlik paketleri gelmis :D

yapma bunu beğendi.
  6. yapma

yapma User

Amaç o zaten hocam :)

7. No.Fear

No.Fear User

Merhaba,
    Sayın Yetkililer
    Yine başarısız ve umutuz bir içerik,gelen ödüller envantere düşmüyor üstelik o kadar dalga yapıyorsun sonunda parça veriyor onla anahtar birleştiriyorsun da onla da en iyi şekilde örneğin lf4 alabiliyorsun, oyuna yeni başlayanlar dışında kaç kişi lf4 kullanıyor kardeşim yeni başlayanlarda maksimum bir kaç hafta sonra lf4 leri bi kenara atıyor zaten lf4 leri biz zeta yaparak yeşil ganimetten düşürebiliyoruz zaten üstelik 17 level olunca 20 proyla devam ediyorsun. Ödül içeriği çok yetersiz verilen emeğe değmeyecek bi içerik olmuş, lütfen güzel bir güncelleme ve güzel içerikler getirin oyuna...​

• Yeni Astral Ascension güncellemesinin test edilmesi
    • NPC dengesinin test edilmesi, tamamlanması çok kolay/zor mu?
    • Ödül dengesinin test edilmesi: Doğru seviyedeki ödül, doğru seviyelerde mi veriliyor (sonraki seviyeler için çok zayıf değil, önceki seviyeler için çok güçlü değil mi?
    • Puanlama bakiyesinin test edilmesi

1. Kapı 1,5 oyun saati süresince yeterli ödül içeriği vermedi. Kapı aşırı derecede sıkıcı ilk gelen ebedi kapı npcleri bile bu kapıdan çok çok iyi olduğunu söyleye bilirim. Kasma sorununa rastlanılmadı, ödül ekranından sonra kapıların olduğu kısma atmak yerine kapılar haritada belirse görsel açöıdan daha tatmin edici olabilirdi. Npc çeşitliliği ilk bölümlerde aşırı derecede azdı ve oyun içerisine bu süre zarfında herhangi bir şekilde ödül yansımadı 1,5 saat süre resmen çöpe gitti.

2. Npcler aşırı derecede zor ilerleyen seviyelerde kolaylaşsa dahi sıkılıp çıkma oranı bence çok fazla olur.

3. Kapı içeriğinde verilen ödüller yaratıkları imha ederken yeterli olmuyor kapı zorluğu mevcut, ancak yineliyorum oyuna ödül yansımadığı sürece tamamen zaman kaybı. Kapılardan bazen % bazında olarak uridium vip indirim paketlerininde atabileceği portallar getirirseniz bence daha iyi olur.

4. Puanlarla ne alabileceğimizi çok anlamadım çünmkü herhangi bir ödül alamadım ??

Kapı sonu ödüllerine caucasus lazerini koyabilirsiniz bence etkileşimi artırabilir ayrıca diametrion indoctrin hızlandırıcı plus tasarımları ve modüllerde olabilir :) teşekkürler.

skyfall61 ve -UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  8. joetly

joetly User

arkadaşlar merhaba
    soruma yanıt alamadım ama daha test aşamasındaki şey birden normal server a geldi.

bu aldığım modüller ve misal magma sondası hanga gelmedi. bunların gelmesi için patlamam mı gerekli? 6-7 bölüm geçip normal kapıdan x-1'e geri dönmüştüm o sebeple mi gelmemiş olabilir?

9. oben

oben User

etkinliğin bazı eksiklikleri var giderilirse yeni başlayanlar için faydalı olacaktır başlarken x1 lazer mecburi hangar dizemiyorsun tamir robotu felan yok teknolojiler görünüyor başaka bişey görünmüyor.zamanlar düzene girer ve faydalı olur bence hep banacı arkadaşlar beğenmemişler ama etkinliğin yeni başlayanlara yönelik olduğu zaten malum bu oyun yeni başlayanlar için elle tutulur bir hamle yapmış köstek olmak yerine destek olsanız keşke.
    diğer bir mesele otocular testede rahat durmamış 1-100 arası açılan seri hesaplarla ayin yapılıyor artık bu acziyetliğinizdende bi kurtulsanız bizide kurtarsanız.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Haziran 2022
  10. normal serverda kapı nerede acaba bi arkadaş öyle yazmışda yukarıda

11. bende baktım etkinliğe bir işe yaramaz boş etkinlik

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.